Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

No dziewczyny nudzę się straaaasznie:-)Ale za to za parę miesięcy nie będę miała na to czasu ;-)
Avvanturnica -glowa.do góry! Musisz wyluzowac kochana,nie możesz ciągle katować swojej psychiki a tym samym i ciała. Zanim się obejrzysz a też będzie w tobie rosła fasolka,zobaczysz!
Dziewczyny mam pytanie:czy któraś z was jest po 30;-)?

Odnośnik do komentarza

My jutro idziemy do lekarza :) W końcu zobaczymy Synulka. Ciekawe ile waży :)
Optymistka ja tez wieczny weekendowicz :p jestem na zwolnieniu juz 3 miesiace, ale w miedzy czasie kupowalismy mieszkanie, później przeprowadzka, urządzanie mieszkania, a teraz szykujemy pokój dal Bąbelka także zazwyczaj się nie nudze :) Wczoraj kupiliśmy wózek, a dziś mebelki :) Brakuje tylko Dzidziuania, ale jeszcze ma czas.
Nata, oby te mdłości trwały jak u mnie tylko do końca 3mca :*
Jelonka moze znajdz sobie jakieś zajęcie :* Ja robie ostatnio ręcznie takie różne dekoracje do domu. Super zajęcie ;)
Avanturnica, Kasieka trzyma kciuki ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, jesteście naprawdę kochane. Mam nadzieję, że Wasze trzymanie kciuków pomoże :) okaże się 11 listopada, no może 12, bo w wolny dzień bety nie zrobię, chyba, ze wcześniej przyjdzie @
Mam nadzieję, ze Wasze maleństwa dalej będą się tak pięknie rozwijać w brzuszkach.
Pozdrawiam i ściskam Was bardzo mocno :*

Odnośnik do komentarza

Ja dziewczyny za to mam 34 :-)a więc pewnie jestem najstarsza :-)Michalina super wiek na rodzenie dzieci.Ja gdybym poznala swojego męża wczesniej;-)to nawet bym się nie zastanawiała :-)Ale w dzisiejszych czasach to zawsze coś ważniejszego było, a tu ZONK bo rodzina jest najwazniejsza! :-)Później są tez problemy z zajściem w ciążę i inne komplikacje zdrowotne.No nic ważne ze się udało :-D
Zajęciem moim oprócz internetu jest tv i książka, sprzątam, piore,gotuje hehehe czymś tam sobie czas zapelniam. Teraz święta wiec po cmentarzach z babcia jeżdżę :-)
Avvanturnica pisz jak u ciebie?Jednak ta zolza@???

Odnośnik do komentarza

Avanturnica głowa do góry! Nie zawsze coś jest czymś na co wygląda :) A nawet jeśli nie teraz to następnym razem. Nie martw się :)
Tysiak dziękujemy :* i mam nadzieje, że będzie fasolinka, a nie @.
Jelonka masz racje, najwazniejsze ze sie udalo :) My z moim ukochanym jesteśmy razem już prawie 7,5 roku. Tamten rok poświęcony był szaleństwu młodości (imprezy co weekend, spontaniczne wyjazdy itp. ) W tym roku zdecydowalismy, że już czas zacząć prawdziwe życie i stworzyć własny dom - rodzinę. Teraz myślę, że to była świetna decyzja (szczególnie gdy czuje te kopale Malenstwa w brzuszku i widzę uśmiech ukochanego, gdy trzyma rękę na brzusiu, a Bąbelek szaleje jak wariat) :)) To chyba jest prawdziwe szczęście ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hmm... rozumiem Cię bardzo dobrze. Tez strasznie się niepokoilam jak nam nie wychodziło. Pamiętam jak dzisiaj ostatni cykl, w którym nam się nie udało... to było 1 kwietnia w prima aprilis (2 dni przed terminem @) zrobiłam test. Na początku nic nie było, ale po ok 3 min na teście pojawiła się bladziutka 2 krecha. Płakałam ze szczęścia, mówiłam do ukochanego że tak się ciesze bo bałam się, że coś ze mną nie tak. Następnego dnia chciałam to sprawdzić, ale przyszło straszne rozczarowanie bo była tylko 1 kreska. @ przyszła zgodnie z terminem... wtedy czułam się taka beznadziejna, jakby to była moja wina. Miałam najgorsze myśli... plakalam i mowilam, ze na pewno jestem niepłodna itp. Lekarz powiedział, że prawdopodobnie wystąpiło poronienie samoistne. Traciłam nadzieje i praktycznie w nastepnym cyklu odpuściłam wszystkie próby wyszukania objawów, ale @ nie było. 7 dnia po terminie (po poludniu) zrobiłam test i pojawiły się piękne 2 kreski. Cieszyłam się ogromnie, ale następnego dnia robiąc 2 test równie mocno się bałam. Jednak test się potwierdził i tak dzisiaj noszę pod serduszkiem mojego Malutkiego Najcudowniejszego Synusia :)
Strasznie się rozpisałam, ale to tylko po to żebyś nie traciła nadziei nigdy. Wszystko w życiu jest po coś. I wierzę w to, że będzie Ci dane zobaczyć te 2 krechy na teście. Musisz tylko starać się nie wariowac, bo jak już wiele razy wspominalysmy o tym z dziewczynami na tym forum, psychika to najgorszy wróg, który wszystko blokuje.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Avvanturnica.

Piszę, bo nie mogę się zalogować.
Bardzo dziekuję Ci za te słowa, może nie uwierzysz, ale pomogły.
Zobaczymy, tego 5.11 mam mieć @. Jeśli się nie zjawi, to zrobię test dzień lub dwa po.
A jeśli się zjawi, no cóż, będę próbować dalej, ale postaram się tak bardzo nie schizować z tym tematem. Jak to ktoś napisał .. Maluszki pojawiają się wtedy, kiedy uznają za stosowne. Może i w moim przypadku tak jest, że to jeszcze nie 'ten' czas. Może. Boję się po prostu, że nigdy ne będzie mi dane nosić mojego Maleństwa na rękach. Moje PCOS mnie przeraża, aktualnie to włąsnie to jest moim największym wrogiem. Chociaż mam cudownego ginekologa, który naprawdę się stara, wiele mi tłumaczy, dopasowuje leczenie. MOja koleżanka też miała PCOS i to właśnie On pomógł jej na tyle, że cieszy się już swoim szkrabem.

Dziękuję:* !!

Odnośnik do komentarza

Witam Was. Ja również staram się o II kreseczki od 7 mc.
Właśnie mam 10dc :) miesiaczka od 20 do 25,10.
Dnia 28.10 igraszki:)
Napewno to nie był dzień owulacji ani wczoraj ani dziś, ale już trenujemy ten miesiąc dajemy z siebie 100% LECZ! nie nakrecamy się bo to nie potrzebne..
Co ma być to będzie:)
biore od kilku tyg FIOLIK, papierosy ograniczam do max 2/3 dziennie. Zero alkoholu. Próbuje rownież być spokojna i opanowana (ogólnie to niezły nerwus ze mnie)
co kilka dni się sporadycznie rozciągam:) wtedy jakoś lepiej się czuje,lepiej się spi i wstaje:)
Takie lekkie ćwiczenia bo co do dziennych treningów to jakoś lenistwo przezwycięża.
Oczywisćie mam wszystko chyba w 98% wyliczone kiedy owulka itd, zobaczymy co z tego w tym cyklu wyjdzie:)
Dodam ze zadnych badan nigdy nie robiliśmy jeszcze.
Jedynie ja zaliczam gin co kilka mc.

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cj44jn8u45tcl.png

Odnośnik do komentarza

jelonka ja tez mam 25 lat :) i nic mi sie nie chce ja niewiem niby mi sie nudzi ale do wszystkiego musze sie zmuszac

Avvanturnica mocno trzymam kciuki zobaczysz uda sie Wam

~Tysiak za Ciebie tez trzymam kciuki zobaczycie dziewczyny przyjdzie ten piekny dzien w ktorym zobaczycie dwie magiczne kreseczki i bedziecie plakac ze szczescia

Michalina i jak tam wizyta u lekarza pisz bo jestem ciekawa :) :*

~lalaa ja robilam dwa dni przed i u mnie wyszła juz widoczna druga kreska ale to zalezy od kobiety i od tego ile jej organizm wyprodukował hormonu hcg jak widac u mnie bylo juz go na tyle zebym mogla go wykryc ale wiem tez ze niektore kobiety produkuja go po paru dniach od spodziewanej miesiaczki wiec reguly nie ma kazda ma inaczej dopoki nie masz @ jest nadzieja test moze wyjsc pare dni po @ . jak juz nie mozesz wytrzymac z ciekawosci idz na badanie krwi tam juz Ci wyjdzie trzymam kciuki :*

Robyn993 to dobrze ze sie nie nakrecasz bo to zgubne wiem sam po sobie ja tez tak mowilam ze mam wszystko wyliczone i tez czekalam na dni plodne a nic nie wychodzilo az wkoncu odpuscilam i sie udalo poszlam do lekarza a on mi powiedzial ze do zaplodnienia doszlo dwa dni po @ a ja przez tamnte miesiace decha w deche w dni płodne a tu sie okazuje ze cykl normalny tylko owulacja wypadła wtedy :D

http://www.suwaczki.com/tickers/i81xeussbhgd09u8.png

Odnośnik do komentarza

Optymistka - na początku ciąży mogą wystąpić plamienia,niekoniecznie oznaczające coś złego. Ale jeżeli wystąpiły to najlepiej szybko zgłosić się do lekarza w celu weryfikacji.A u ciebie są plamienia?
Dziewczyny,które się starają o te dwie kreski -trzymam kciuki!Wierze,ze napewno się pojawia :-)
Michalina - jak badania?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...