Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Nata- no niestety taka przypadłość ciężarnych :-(Współczuję ci naprawdę .Pij dużo herbaty z cytryna,cukrem i imbirem - poleciła mi to pani dr .Ja nie mam takich objawów i myślę że już zbliża się 9 tydzień to może mnie juz nie dopadna :-P ale zobaczymy:-)Trzymaj się kochana !

Odnośnik do komentarza

Optymistka póki nie ma widocznego bijącego serduszka (które pojawia się najwcześniej w 5 tyg.) to ciężko lekarzowi potwierdzić ciążę, ale jeśli Cię to uspokoi to pewnie idź.

Nata to zupełnie normalne. Mnie mdliło do ok 12-13 tyg. A herbata z imbirem jest pyszna ;)

Jelonka daj znać jak wyniki.

Mnie coś ostatnio brzuch pobolewa. Na szczęście w piątek idziemy do lekarza i zobaczymy co tam jest grane :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Michalina - odebrałam wyniki i wyobraź sobie ze są idealne :-)Ph spadło do 5,5 i ciężar właściwy jest już odpowiedni. Ale ja wszystkiego się wypytam bo znowu za miesiąc się u niej pojawię wiec sporo czasu.Wczoraj dermatolog tez nie miała pola do popisu bo maleństwo wszystko krzyżuje :-)Ale jakieś preparaty mi wypisała i kazała przyjść po zakończeniu 3 miesiąca :-)Czekam na sb żeby zobaczyć nasze maleństwo :-)
Nata - herbata z imbirem jest pyszna.Ja slodze miodem,plus cytryna -samo zdrowie.Pij a będzie ci lepiej :-)

Odnośnik do komentarza

A Michalina nic się nie martw, mnie brzuch tez często pobolewa,taki ból jak na @.Trwa to krótko ale ja już zaraz myślę że. Coś nie tak.W sb tak mnie jajniki oba bolały jakbym miała megaaaaa jajeczkowanie a to pewnie hormony,także ja się zbytnio nie przejmuje :-)Moja siostra jest w 8 miesiącu, za miesiąc rodzi i tez ciągle powtarza ze ja przez całą ciążę brzuch bolał, z przerwami ale jednak.Takze u ciebie tez wszystko jest ok.A robiłaś usg w 3 D?

Odnośnik do komentarza

Jelonka moze w takim razie pecherz dokucza Ci przez te zmiany ciążowe. Dobrze, że wyniki są dobre. U mnie to nie jest ból jak na @. Strasznie twardnieje i nie mogę się nawet ruszyć przez kilka sekund. Podejrzewam, że to skurcze braxtona-hicksa. Ale mi ostatnio często twardnieje macica. Wieczorem po całym dniu chodzenia i robienia czegoś to rozumiem, ale ostatnio nawet rano po zrobieniu paru krokow tak mam. Myślę, że wszystko jest okej ale czekam już na piątek żeby sprawdził mi szyjkę macicy. Mój lekarz przy każdej wizycie, gdy Maluszek ładnie się układa przełącza nam USG na 4d. Mam zdjęcia, na jednym wszyscy powiedzieli, że cały tatuś, na innym w sumie też bo widać siusiaka i jajeczka hehe ;) super sprawa jeśli dzidziulek się dobrze ułoży ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

pomału zaczyna mi smakowac ale zapach jej juz mi nie pasuje :) Michalina uspokoiłas mnie bo u mnie twierdza ze tak byc nie moze ze jak sie zaczeły wymioty to nie moga sobie raz byc a raz nie juz mam dosc ich gadania :( a co do Twojego brzuszka moja kuzynka tez tak miała cały czas jechala na nospie ale wszystko było ok .
Jelonka dobrze ze wszystko w porzadku i u mnie tez jakies krostki na buzi wychodza :( i wiecie co w tym roku chyba wszystkim co sie udało brzuchy bola :D :D :D taki rocznik :D ja to jestem taka ciekawa co u nas bedzie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/i81xeussbhgd09u8.png

Odnośnik do komentarza

Część dziewczyny, to znowu ja.
Właśnie zaczęliśmy na nowo starania. W niedzielę byłam na monitoringu i w prawym jajnika były dwa piękne, ok. 2 cm jajeczka,dostałam zastrzyk ovitrelle i przykaz, ze mamy się mocno starać :)
Wiem, ze to nie ta radość co ciąża, ale po raz pierwszy coś się ruszyło i strasznie się z tego cieszę. Jestem pełna nadziei i to chyba pierwszy raz od samego początku starań wierze, że może się udać. Trzymajcie proszę za nas kciuki :)

Odnośnik do komentarza

Moje zaciążone kochane dziewczyny, pytanie z innej beczki: jak Wam gin oblicza termin porodu? Od daty ostatniej miesiączki, zakończenia jej, czy od płodnych? Dziś rano w TV przy kawie sluchalasm,że to kazdy inaczej wylicza i ma swoją metodę.

Ja wróciła z pracy, jutro wylot a my nic nie spakowani, nic nie kupione, jeszcze wieczorem kota muszę oddelegowac do matki. Oj noc będzie długa ;-)

Navitin. Któraś słyszała? Zakupiła wczoraj dla narzeczonego. Nie wiem czy pomoże al chyba nie zaszkodzi :-)

Odnośnik do komentarza

Tysiak, trzymam kciuki mocniutko :) Oby się udało.

Martina mój gin. wyliczył mi termin wg wielkości maluszka na usg. Mi wg. ostatniej @ wychodzi 9 stycznia, a jemu na 1 usg pokazało, że 11 stycznia. Na badaniach połówkowych usg pokazywało 8-9 stycznia, więc moim zdaniem chyba najbardziej wiarygodne jest liczenie wg ostatniej @. A poza tym udanego i "owocnego" wypoczynku Kochana :) :*

Nata najlepiej słuchać własnej intuicji. Przeżywasz teraz straszne zawirowania hormonalne i dlatego raz możesz się czuć bardzo dobrze, a raz wymiotować i mieć okropne mdłości. Niczym się nie przejmuj :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja nie mam pojęcia jak oni liczą Ale i tak dokładnie się nie dolicza hahaha :-D Mi wyliczyła z pierwszego dnia OM ale coś czuje ze.moj maluszek jest młodszy :-)tak czy siak TP to czerwiec:-)
Optymistka i Nata co u was dziewczyny?
Tysiak trzymam mocnoooo kciuki!!!:-)
Martina miłego relaxowania się ;-)
Michalina - co z twoim brzuchem?Lepiej się czujesz?

Odnośnik do komentarza

Optymistka jeszcze raz gratulacje, czyli zaszłaś w ciąże wcześniej skoro to już 6 tydz :)

Jelonka, Nata brzunio tak sobie. Skurcze czasem się pojawiają, ale to normalne na tym etapie. Dzisiaj Niuniuś cały dzień bardzo aktywny i prawie nie spał. Upodobał sobie prawą stronę i tam się wypina, ale chociaż jestem spokojna, że wszystko z nim dobrze :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Michalina dużo przytyłas w ciąży? Ja na 9 tygodniu mam jakieś niecałe 2 kg do przodu :-)ale czuje ze w cm mam więcej :-)W ogole to jem wszystko na co mam tylko ochotę, staram się nie objadac ale jakoś czasami mi nie wychodzi. Ograniczam słodycze ale za to owoce jak banany,pomarańcze, jabłka i winogron jem nagminnie :-)Sok pomarańczowy i jablkowy musi być codziennie pity:-)A jak u was dziewczynki?

Odnośnik do komentarza

Ja na początku ciąży tez piłam soki, ale później nie mogłam na nie patrzeć :p Przed ciążą ważyłam 56-57kg. Na początku ciąży mało jadłam dlatego chudlam. Na ostatniej wizycie (25 tydz.) ważyłam 60,5 czyli 3-4kg na plusie zobaczymy teraz. Przypuszczam, że do końca ciąży od wagi przed ciążą przytyje ok. 10-12 kg. Mi rośnie tylko brzuszek i ponoć odrobinę pupa, poza tym bez zmian ;) Przed ciążą bardzo dbałam o figurę.
W ciągu 6 mcy schudlam 8kg. Może dzięki temu po ciąży łatwo mi będzie zrzucić te kg po ciąży ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Nata - współczuję ci to okropne uczucie ciągle mdłości i wymioty.Ale mam nadzieje ze niebawem ci to przejdzie :)Michalina ja startuje z 63 kg,wczoraj ważyłam 65 wiec dwa kg na dwa miesiace to jeszcze nie jest tak źle :-)Jem naprawdę wszystko :-)Wiem, że sporo przytyje a mam tylko 160 cm :)Ale wazne aby malec byl zdrowy,a ja Po ciąży abym tylko znalazła chwilkę to zapisze się na
fitness hehe :-)

Odnośnik do komentarza

Ja czekam, caaaaly czas czekam. @ ma przyjść 5.10 , cały czas mam nadzieje, ze jednak nie ... boki mnie podbrzusze . Tak jakby raz na jakiś czas klulo mnie w lewym jajniku. Żadnych plamien. Piersi najchętniej bym 'sciagnela' i odłożył na półkę, bo bolą przy schorzenia ze schodów, lezeniu na brzuchu. Temp. W pochwie 37,2 wczoraj, dziś 37,7. Tylko ta głupia psychika mi mówi, że to wszystko objawy na @...

Odnośnik do komentarza

Avvanturnica Chodziło Ci Chyba O 5.11 a nie pazdziernik :-)Mnie bolały piersi zaraz jak zaszłam w ciążę czyli jakieś 10 dni przed miesiączka ale ja się nie zdziwiłam bo często tak.mialam.Chociaz ten ból był inny i znacznie mocniejszy :-)tak samo brzuch,jajniki.Mowilam w głos ze ten okres mnie tak męczy jak nigdy i ze będzie megaa silny!A tu okazało się ze to niunio robi zamieszanie w moim.ciele :-)Takze trzymam.kciuki za ciebie i kasienke :-)
Optymistka ja od początku ciąży mam weekend bo na L4 siedzę :-D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...