Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Nata to trafiłaś na jakąś dobrą szefowa ze poszła ci tak na reke:-)I bardzo dobrze korzystaj z tej wolności ile tylko możesz! To nie te czasy że okres ochronny kobiet ciężarnych rozpoczynał sie po 3 miesiącu. A ja z kolei w trzecim tygodniu się dowiedziałam o ciąży i jestem na zwolnieniu od początku :-)pracuje na polach magnetycznych wiec tez i bym nie mogła a poza tym moja dr powiedziała żeby nie ryzykować i nie utracić tego szczęścia malego:)
Michalina jade dopiero za tydzień na wizyte,do tego czasu powtórzę wyniki badań moczu.Jejus uważam jak mogę na siebie,na stopy termofor,skarpetki,dużo pije,sikam ciągle. Juz czuje poprawę. A grzybicę miałam mega jak tylko zaszłam w ciążę teraz juz mam spokój :-)

Odnośnik do komentarza

tak szefostwo mam bardzo w porzadku oboje wysciskali mnie ciesza sie razem ze mna ....... . 2 lata temu mieszkalam w czestochowie mialam prace moj Dawid do mnie przyjezdzał teraz juz Mąż tam chcieliśmy zostac ale przyszedł taki dzien kiedy mam zadzwoniła z płaczem ze nie moze sobie juz dac rady z opieka nad babcia uciekała nam z domu opieka na 24 h wróciłam do domu wszystko rzuciłam ale Dawid został przy mnie chodził nawet ze mna do babci pieluchy zmieniac usypiac pomagał bo widzial ze nie daje rady przez dwa lata z domu nie wyszlam kazda jedna sobota niedziela jak w zegarku zaplanowana chociaż było cieżko babcia zmarła przez dwa lata nic nie powiedziała bo miażdzyca postepowala ostatniej nocy jak ja ukladalam do snu powiedziala ,,kocham cie renia dobranoc" i zmarła to byla najwazniejsza osoba w moim życiu i pamietam jak odchodzilam z pracy kolega powiedzial mi pamietaj renata dobro wraca dwa razy o od tamtej pory wiele sie zmieniło trafiam na dobrych ludzi teraz maleństwo z dawidem juz jestem 10 lat chodz 4 miesiace jak widac małżeństwem od tamtej pory wszystko jest tak jak powinno byc

http://www.suwaczki.com/tickers/i81xeussbhgd09u8.png

Odnośnik do komentarza

Ja z ta grzybica meczylam się od początku do 6mca na szczęście po zmianie leku jest już dobrze, ale jeszcze raz w tyg musze brać globulke :/
Jelonka a kiedy masz dokładnie wizytę? Ja w przyszły piątek i juz chciałabym zobaczyć czy wszystko okej. Dzisiaj mały bardzo niespokojny i brzuch mnie pobolewa cały dzień :/ Jakoś dziwnie się czułam... inaczej niż zawsze. Zobaczymy za tydzień co tam slychac u Dzidziulka.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Nata to prawda że dobro powraca:-)Czasami tylko trzeba na niego chwile poczekać. Poswiecilaś swój kawałek życia dla kogos bliskiego, nie kazdego na to stac. Cudowny gest, naprawdę! Fajnie ze masz oparcie w mężu,to bardzo dużo wazne:-)Teraz nosisz w sobie brzdaca wiec niech ono zdrowo rosnie a przyszła mama niech dba o was:-).
Michalina w sobotę mam wizytę. Mój mąż cały tydzień jest poza domem, zjeżdża na weekendy.On zawsze ze mną jeździ i jest ze mną na wizytach,zważywszy na fakt jeżdżę do pani dr ponad 100 km w jedna stronę.Uwielbiam te wizyty teraz już, widzę nasza fasolkę i serduszko widziałam Jak bije ale nie slyszalam.Teraz juz urosla i chce wiedzieć o niej wszytko:-)
Dziewczyny mam pytanie :czy was też bolą tak nogi a zwłaszcza biodra?i dlaczego :-\ i jak u was z bezsenności? Buziaki :)

Odnośnik do komentarza

Nata, nie testuje bo czuje że @ dziś przyjdzie ( ale zapas testów w szafce jest ;-) ). W Irlandii to będzie nasza ostatnia próba, i jak się nie uda to wybieramy się do mojego gina na rozmowę, niech da chociaż jakieś podstawowe badania. Boje się, że to może wina wieku, ją mam 32 a mój partner 35 lat. A może po prostu za bardzo się spinamy. Wracam 8go listopada, w połowie ma być okres. Po tym terminie wizyta u gin.

Strasznie się za Was wszystkie cieszę, jak czytam o tych brzdacach w brzuszkach :-) i zazdroszcze, oczywiście.ale to taka pozytywną zazdrość i wyczekiwanie na te same objawy u mnie.

Mój szef nie wie, że się staram. Zaplacze się chłopak jak pójdę na zwolnienie. Ja zajmuje się administracja, księgowościa, handlowcami, kadrami... Od wszystkiego jestem, z jedną pensją ;-) niby pracuje blisko domu, mam 15 min piechota, więc w sumie nawet na zwolnieniu będę mogła przyjść i pomoc.

Odnośnik do komentarza

Nata jesteś naprawdę silna i dobra duszyczka, dlatego na pewno Twoje maleństwo da Ci wiele szczęścia. Nie każdy ma w sobie tyle empatii by poświęcić się tak dla innych. Chociaż jak się kogoś bardzo kocha i ten ktoś dbał o nas całe nasze życie to chcemy choć trochę się odwdzięczyć tej osobie.

Jelonka my też zawsze do lekarza chodzimy w parze (a w sumie teraz można już powiedzieć, że w 3 :)). Masz racje, kazda wizyta to cos niesamowitego. Tez czekam na nie z utesknieniem, aby zobaczyc Maluszka ;) Mnie biodra nie bolą i nie bolaly, ale moja kuzynke bardzo. Ja mam za to problem z uciskiem kręgosłupa z lewej strony. Zaczęło się ok 4mca i jest coraz gorzej. Po całym dniu jak usiade na chwile przed tv to po wstaniu nie mogę iść, ani się wyprostować. Każdy krok na lewą nogę to ból. Ale z tym niestety nic nie da się zrobić :/ A co do bezsenności hmm z tym już też coraz gorzej u mnie. Długo nie mogę zasnąć, jak się uda to śnią mi się koszmary i przebudzam się co chwila. Żadna pozycja nie jest dobra do spania, ale u mnie to już kwestia zaawansowania ciąży i domyślam się, że będzie juz tylko gorzej w tej kwestii :p

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Martina83- nic się nie przejmuj jak przyjdzie @.Wydaje mi się ze za bardzo wyczekujesz co miesiąc braku miesiaczki i jakoś tworzy sie blokada psychiczna.Pamietaj że psychika ma bardzo duży wplyw na zajście w ciążę. Teraz się zrelaksuj na wyjezdzie i nie myśl o ciąży wogole!
Michalina kochana powiedz mi ile już jesteś w ciąży i na kiedy masz termin?

Odnośnik do komentarza

Martinka nic się nie przejmuj tylko działajcie :) Trzymam kciuki, aby nie przyszła do Ciebie ta zolza @ :)

Optymistka daj znać co u jak, również trzymam kciuki, żeby się nie pojawiła ;)

Jelonka u mnie zaczął się 3 trymestr, dokładniej zaczyna się 29/30 tydzień. Na pierwszej wizycie lekarz wyliczył mi termin na 11 stycznia, ale wg ostatniej @ wychodzi 9 stycznia. I tak wiem, że wyjdzie wtedy kiedy będzie chciał :) Ale leci ten czas jak szalony ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jelonka koniecznie zrób mocz po weekendzie, żebyś z wynikami mogła pójść do lekarza. Na własną rękę to jedynie proponuje dużo pić najlepiej herbatek owocowych np. z żurawina i jeść suszona żurawine. Broń Boże nie rób żadnych "nasiadowek" itp. Przemecz się jakoś ten tydzień i lekarz zadecyduje co dalej.
Fajnie, ale najcięższy okres przede mną. Zleci, nawet nie wiesz jak szybko. Ja dopiero co zobaczyłam to malusienkie żyjątko na monitorze usg, a teraz już się tam nasz Przytulasek nie mieści w całości hehe :)

Nara wizyty z partnerem to super sprawa. Bardziej wczuwa sie w Twoja ciążę widząc co i jak dzieje się z Dzidziulkiem, jak rośnie itp.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Nata, niestety znam swój organizm i @ przyszła dokładnie 28 dnia czyli wczoraj. Wredna małpa ale przynajmniej cykl mi się uformował bo ostatnie cykle albo 5 dni za wcześnie albo 4 po terminie. No cóż, zostaje działać dalej, może urlop i relaks zrobią swoje. :-)
Ja już w stresie, nienawidzę latać to jak jakas fobia, z każdym kolejnym razem stres jest jeszcze większy. Liczyłam że jak nie dostaje okresu to nie będę musiała lecieć ehhh ;-)

Michalina, styczeń już niedługo, masz termin podobny do mojej bratowej, ona ma na 1 stycznia :-) jedyne co mnie zasmuca, że starałam się razem z Wami i nic... Dalej nic! Ale jak to się mówi cierpliwy to i kamień ugotuje :-)

Miłego dnia kochane moje :*

Odnośnik do komentarza

Martina moze zmiana miejsca dobrze wplynie moja koleznka tez sie starała dosc dlugo i wkoncu pojechali do rodziny meza na weekend i zaskoczyło :) :) :) 5 km od ich domu i sie udało śmieszna historia ale prawdziwa :D

jelonka ja zaś czytalam na innym forum jakis czas ze kobieta tez miala z tym problem i lekarz jej pozwolil brac urofulargine niewiem czy tak to sie dokladnie pisze ale pewnie wiesz o co mi chodzi moze warto wybrac sie do lekarza kochanie :(

Dawid odpoczatku chce byc przy wszystkim taki jest kochany nawet sprzatac mi nie pozwala a ja go prosze zeby nie przesadzał jednak to nic nie daje :)

http://www.suwaczki.com/tickers/i81xeussbhgd09u8.png

Odnośnik do komentarza

Martina 83 -nic się nie przejmuj, nie tym to następnym razem:-)Teraz zrób sobie całkowita odskocznie i nie myśl o tym wogole:-) Zobaczysz że napewno się uda:-)
Nata i bardzo dobrze ze nic ci nie dają robić, ty masz odpoczywać i mega dbać o siebie:-)
A jak u was z apetytem i mdłościami?
Milej soboty kochane :-)

Odnośnik do komentarza

Optymistka - gratuluję :-)Cudownie!Zrób beta w pn rano a popołudniu juz będziesz miała wynik 1000% :-)I tak ci lekarz ja zleci zrobic:-)Ciesze się bardzo!!!
Nata- ja nie mam mdłości ani wymiotów, nie jestem też aż tak strasznie senna za to w nocy spać nie moge,gdzie wcześniej spałam jak pod narkoza hehe:) Dokucza mo ból bioder, piersi i czasami brzucha :)A tak poza tym to nic :)Miłego dnia dziewczynki :-)

Odnośnik do komentarza

Michalina - u mnie ok,poza tym ze nadal zmagam się z tym pecherzem:-(Uciążliwe to jest wrrrr.Dzisiaj Znowu oddałam mocz na badania,jutro wyniki będą. Nie wiem czy iść do ogólnego czy czekać do sb?!A dzisiaj do dermatologa na 18 lecę bo mam trądzik różowaty w wieku 34 lat haha i chce zapytać czy mój lek robiony na skore można stosować w ciąży :-)Piszcie co u was kochaniutkie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...