Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

witam dziewczynki kochane :* ~Monita_24 daj znac co z ta blada kreska bo nic sie nie odzywasz martwimy sie ...
~ivone musisz byc dzielna i cierpliwa zobaczysz uda Ci sie tylko nic na siłe spokojnie odpocznij wygadaj sie i bedzie dobrze :) ja ci to mowie bo przez to samo przechodziłam jak i wiekszasc z nas trzymam kciuki i zawsze na nas mozesz liczyc no i tez do reszty walczymy o swoje marzenia czyli dwie kreski :)
MichalinaMadralina jak tam sie czujecie??? u mnie wszystko ok jak narazie węch mam jak pies :D wszystko wyczuje :D a tak zadnych mdłosci jak narazie ani wymiotów zadnych strasznych zachcianek za to piersi nie do wytrzymania niewiem jak spac

http://www.suwaczki.com/tickers/i81xeussbhgd09u8.png

Odnośnik do komentarza

Nata czujemy się dobrze. Malutki szaleje, kopie, wypina się :) Jedyne co mi doskwiera to ucisk kręgosłupa gdzieś z lewej strony szczególnie wieczorem i bezsenność. Budzę się o 1-2 w nocy i nie mogę spac bo w każdej pozycji jest niewygodnie. A jeszcze czasem Bąbelek się wypina to już całkiem brzuszek twardy i ciężko się ułożyć ;) Ale jeszcze chwila i będzie ;)
Pamiętam moje początki... drugi i trzeci miesiąc w ogóle nie jadłam mięsa, ziemniaków, żadnych obiadów bo takie miałam mdłości. Jajko potrafiłam wyczuć nawet w ugotowanych pierogach z serem do którego było dodane, a stały na drugim końcu kuchni. Na szczęście po 3 mcu minęło jak ręką odjął. Dobrze, że Ciebie póki co to omija i oby tak zostało. Co do piersi... mi od 20 tyg. zaczęła lecieć ta "siara" do tej pory co kilka dni leci o to raz w nocy raz w dzień. Czuje wtedy takie rwanie w piersi i po chwili mokro. Śmieszne uczucie. Ale lekarz powiedział, że taka moja uroda. A który to u Ciebie juz tydzień?
Co tam u pozostałych dziewczyn?
Milego dnia wszystkim w tą okropną pogodę :) :*

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

U mnie pierwszym objawem były rozstępy na piersiach, pojawiły się mniej więcej w terminie oczekiwanej miesiączki. Później była zgaga, mega senność - mogłam spać cały dzień, ciągłe zmęczenie. Bardzo nabrzmiałe i bolesne piersi, grudki na brodawkach. Sporadycznie pojawiały się nudności, ale bez wymiotowania. Spore parcie na pęcherz. Podałam objawy w po kolei. Ogólnie miałam dziwne wrażenie, że jestem w ciąży nawet jak testy wychodziły negatywnie. Dodam, że to niestety była ciąża pozamaciczna a sygnały o takowej ciąży pojawiły się dopiero około 8 tygodnia ciąży.

Odnośnik do komentarza

Ja byłam dziś rano na becie. W sumie przy okazji zrobilam bo bylam na morfologii a koszt 17 zl a przynajmniej rozwieje watpliwosci :)Okres za 4 dni ma nadejść ale oczywiście mam nadzieję że sie nie pokaze :) Wyniki bety ok 16 dam znac jak cos bede wiedziec. Trzymajcie kciuki dziewczyny! Staram sie nie nakrecac i postanowilam sie nie zalamywac gdyby wyszła lipa dzis. Dzidzio wie kiedy sie zagniezdzic w brzuszku takze stres zbedny choc staramy sie juz hmm 10 cykl!

Odnośnik do komentarza

Nata 401 rozumiem Cię, tez bardzo się denerwował am pierwsza wizyta, ale i druga, i trzecia. Dopiero po badaniach prenatalnych byłam tak naprawdę spokojniejsza. Najgorsze, że to taki podswiadomy strach i ciężko go przezwyciężyć. Teraz za to z niecierpliwością czekam na każdą wizytę żeby zobaczyć jak wygląda nasz Bąbelek ;) Na pewno wszystko będzie w porządku :*

Kami25 czekamy na informacji i mocno trzymamy ✊✊

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Nata cos w tym jest, że dopiero w ciąży wiele rzeczy zaczynamy rozumieć. A jak się czujesz? O której masz wizytę w środę? Będę czekała na wieści :)

Kami nie martw się. Może to i lepiej, bo mając anemię we wczesnej ciąży co by było później, kiedy krew mocno się rozrzedza. A teraz poprawisz wyniki i będzie dobrze ;)

Co tam u pozostałych Kobietek? Martinka, Jagodka, Monita, Karline?

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Michalina tak to sie czuje bardzo dobrze po za tym ze tak średnio ze dwa razy mnie ten brzuch boli ale jak sie przyjrzałam to najczesciej w nocy i co ciekawe to zawsze jak spie na prawym boku ale czemu to niewiem nie mdli mnie ani nie wymiotuje chociaz checi nie mam na jedzenie poprostu wiele rzeczy przestało mi smakowac zjem coś i jak skoncze to nie mam ochoty juz patrzec na to co jadlam ale za jakis czas zgłodnieje i zjem to znowu bez zadnych oporów i tak w kólko . kawa mi strasznie smakuje słodkie juz mniej ale wywoluje tam mdłości bardziej mnie interesuje cos na ostro tak jak ostatnio rosół i duzo pieprzu :)wstaje o 12 w południe i ide spać o 8 :) w miedzy czasie ziewam jak najeta :) ale sie rozpisałam :) wizyte mam o 17.15 ale mam do pokonania 40 km wiec troche mi zejdzie za nim dam Ci kochanie znać

~Kami musisz teraz zadbac o siebie, dobrze ze zrobilas te badania

http://www.suwaczki.com/tickers/i81xeussbhgd09u8.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny.
@ miałam 28 września. Mam cykle 30 dniowe. Ok 5-6 dni po owulacji zaczęłam krwawić delikatnie, plamienie - jestem w szoku bo pierwszy raz mam coś takiego w cyklu ok półtora tygodnia do planowanej @. Krew rozżedzona i czysto czerwona.. dodam,że od jakiegoś ponad tygodnia męczy mnie żołądek - mam mdłości w południe i pod wieczór.. myślałam,że to przez to,że duzo pracuję ostatnio. Zmęczona jestem bardzo od jakiegoś tygodnia, miałam w pracy kilka zawrotów głowy z nikąd.. i strasznie humorzasta jestem jak na mnie ;)) nie spodziewałam się,że mogę zajść bo się nie staram, ale możliwość taka jest...
Plamienie trwało ok2 dni i koniec. Nie wiem co o tym myśleć.. jest możliwość,że jestem w ciąży? 27 tj. za tydzień mam dostać @. Ciągnie mnie dziwnie w macicy, ale inaczej niż na @ - poprostu czuję moje podbrzusze cały czas - nie wiem jak to określić... a jeszcze tydzień do @
Miała któraś z Was takie objawy, tak szybko?
Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza

Joasiaaa ja nie miałam żadnych objawów, ani ciążowych ani na @. Ale każda kobieta może inaczej to przechodzic. Prawdopodobieństwo jest zawale w takich sytuacjach. Pozostaje tylko czekać do @ lub ewentualnie zrobić badania beta z krwi.

Nata ja na początku ciąży miała m takie napady głodu dokładnie co 2 godziny. Spać chodzilam normalnie i normalnie wstawalam. I dość dlugo ciągnęło mnie do słodyczy. Na szczęście już troszkę przestało. A z ostrością uważaj Kochana, bo powodują wzdęcia (a to coś okropnego).
Mówią, że ciąża to nie choroba. Hmm... choroba może nie, ale naprawdę trzeba na siebie bardzo uważać bo czasem dostarcza takich dolegliwości, że nie jedna choroba przy tym to nic. Ja na szczęście póki co dość łagodnie wszystko przechodzę. Jedynie zgaga mi dokucza, ale zjedzenie kilku migdałów pomaga ;) Będę czekała jutro na wiadomość ;)

Buziaczki :*

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Bardzo Wam dziekuje za mile slowa :) troche mnie zalamaly te badania :( zrobilam kontrolnie bo w tamtym roku zlamalam noge i wtedy robilam ostatnie badania i tez mi wyszly kiepsko. Staram sie zdrowo odzywiac ale pije duzo kawy tak 3 dziennie. Musze sie lepiej za siebie zabrac. Juz kupilam witaminki i bede pic sok z buraka bo to ppdobno na anemie rewelacyjnie dziala. A starania odkladam do poprawienia wynikow. Trzymam mocno kciuki za Was dziewczynki :*:* ciesze sie ze przynajmniej dowiedzialam sie co moze byc przyczyna tego ze nam tak dlugo nie wychodzi.

Odnośnik do komentarza

Kami sok z buraka na pewno jest dużo lepszy od tych wszystkich aptecznych witamim no one się nie przyswajaja. Ja od ponad 3 mcy biorę Wit dla kobiet w ciąży, które zawierają niby 107% dziennego zapotrzebowania na żelazo. 3 tyg temu robyłam badania krwi i tez juz anemia mi wyszła. Ciąża ma to do siebie, że wyniki krwi szczególnie Hemoglobina w ciąży spada, moja siostra przez to ze miała anemię w czasie ciąży po porodzie musiała mieć przetaczana krew bo miała tragiczne wyniki. Ja dostałam teraz dodatkowo żelazo z kwasem foliowy na receptę, jem buraki i musze się wziąć za "żelazną terapię", bo to nie żarty. Zobaczymy co z tego będzie. I Ty Kami tez popraw wyniki póki teraz jest na to czas. To bardzo istotne :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...