Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Hey :) to znowu ja,
dzisiaj rowniez robilam test, i praktycznie taki sam, moze minimalnie ale mini mini ciemniejsza kreseczka. W poniedzialek powinnam dostac okres, narazie to bola mnie piersi i nieraz zakuje w brzuchu, a tak to nic wiecej.
Sama jestem ciekawa co z tego wyniknie, bo jeszcze cien cienia na tescie nigdy nie mialam :D
Pozdrawiam :*

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3skjocjils9us.png

Odnośnik do komentarza

Kasiulkaka dokładnie to samo usłyszałam od swojej ginekolog. Tzn ja mam PCO, także u mnie trochę inaczej się na to patrzy, ale też jak poszłam do niej po 2 miesiącach i powiedziałam, że "nie mogę zajść w ciążę", to prawie zaczęła się śmiać. Powiedziała, że normalnie, jeżeli po roku się nie udaje, to wtedy robi się badania (drożność jajowodów, nasienie). U mnie stwierdziła, że zrobimy po pół roku (ze względu na to PCO). Część wyników już zrobiłam, są okej. Z kolejnymi faktycznie trochę poczekam. Mi z raz wydaje się, że na pewno coś jest nie tak, skoro jeszcze nic, a po chwili stwierdzam, że faktycznie jestem w gorącej wodzie kąpana. No ale co zrobić:). POWODZENIA!

http://slubowisko.pl/suwaczek/2015-09-12/juz-za-bede-szczesliwa-zonka.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny bardzo proszę was o pomoc!
Postanowiliśmy z narzeczonym postarać się o dzidziusia. Od grudnia moje cykle wahały się od 35-36 dni. Z tego wynika że owulację miałam 9 marca (przynajmniej tak wyliczył mi to mój kalendarzyk) , a dzień przed owulacją kochaliśmy się. Od kilku dni często się wypróżniam i mam lekką zgagę i uczucie tak jakby mnie cały czas ssało w żołądku, a od przed wczoraj mam ból podbrzusza i bolące piersi. Dzisiaj jak mnie rozbolał brzuch nie wiedziałam co się dzieje a jak się okazało dostałam okres i to po 30 dniach, teraz nie wiem czy tak mi się cykl rozregulował, czy coś jest na rzeczy.
Bardzo proszę o jakiekolwiek odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Natusicorcia

Mala90 a dziekuje ze pytasz. Mala jest kochana... Dajemy sobie doskonale rade... Wszyscy tak straszyli ze da w kość a jest ok.
Bidulko będzie Ci teraz coraz ciężej.. Ciężkie są te ostatnie miesiące.. Niebawem przestaniesz widzieć swoje stopy.. Będziesz rodzic naturalnie? Wybierz sobie Polozna ktora będzie przychodzila do Ciebie po porodzie.

Odnośnik do komentarza
Gość Natusicorcia

Annja jak masz okres to nie jest to ciaza.. Gdybyś była w ciąży czulabys to... Nie ma konkretnych objawów, bo kazda z nas jest inna ale to się wie.. Ja co misiac miałam milion objawów a gdy zaszlam to jakos tak inaczej bylo..

Ale u mnie pierwszym objawem bylo mega zmęczenie ..

Odnośnik do komentarza

Natusicorcia- wiem że nie mam się co łudzić, może następnym razem się uda, pewnie i tak dalej będę wmawiała sobie 500 innych dolegliwości ale to tylko dla tego że bardzo chcemy miec dzidziusia. Chodzi mi równiez o to jak ja mam wyliczyć moją owulację jak mój cykl jest taki rozregulowany

Odnośnik do komentarza
Gość Natusicorcia

Ale dodam ze podzielam zdanie Twojego obecnego lekarza - przede wszystkim luz! Jesli jednak chcesz to mogę napisać Ci listę badan które mozesz sobie zrobić.. Ale partner tez by musial badanie nasienia zrobić..

Odnośnik do komentarza

kasiulkaka myślę, że w oczekiwaniu na ciążę objawy nie są tak istotne, bo zarówno w każdym cyklu lub w niektórych cyklach mogą się od siebie znacznie różnić. Ważniejsze w tym wszystkim jest uzbrojenie się w cierpliwość, wykonanie testu ciążowego w odpowiednim dniu, a objawy - to bardzo indywidualna reakcja na poszczególne zmiany w poziomie hormonów wynikające z różnych przyczyn (fazy cyklu, ciąża, poronienie, stres, zmęczenie, choroba itp.). To, że nie masz żadnych objawów, a zazwyczaj je miałaś, może i nie musi oznaczać ciążę lub zbliżającą się miesiączkę. Jeśli stosujesz metodę objawowo - termiczną jesteś w stanie wszystko wyczytać ze swoich wykresów, ale już mniej z jakiś tam objawów lub ich braku. Pozdrawiam :).

http://fajnamama.pl/suwaczki/8v7wfad.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/jmfe3fj.png

Odnośnik do komentarza

~Natusicorcia
Mala90 a dziekuje ze pytasz. Mala jest kochana... Dajemy sobie doskonale rade... Wszyscy tak straszyli ze da w kość a jest ok.
Bidulko będzie Ci teraz coraz ciężej.. Ciężkie są te ostatnie miesiące.. Niebawem przestaniesz widzieć swoje stopy.. Będziesz rodzic naturalnie? Wybierz sobie Polozna ktora będzie przychodzila do Ciebie po porodzie.

to bardzo sie ciesze ze malutka zdrowa no i ze daje rodzicom tez i odpoczac:) no wiem niestety brzucho juz mam takie ze problemy z wiazniem butow mam.. a jeszcze troszke czasu zostalo:/ no ale dla szkraba wszystko. Planuje rodzic SN ale to sie okaze wiadomo pozniej:) wiem wiem wybiore dziekuje:*

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64x1hp5lat3ztg.png

http://www.suwaczki.com/tickers/20qo4003mpnoru38.png

Odnośnik do komentarza

hej. nie wiem od czego zacząć. przeczytalam większość wpisow bo sama jestem w trakcie staran. wiele z was mialo podobna sytuacje do mojej. staramy sie z mezem o dziecko juz jakis czas, najgorsze w tym jest to ze jedno mamy a z kolejnym mamy wielki problem. cykle monitorowane, wyregulowane duphastonem, piekna owulacja, jajowody udroznione, maz w znakomitej formie (chodzi mi o jakosc plemnikow) i wciaz nic. objawow oczywiscie widze (a raczej juz wmawiam) sobie przy kazdym cyklu mnostwo. czytajac wasze historie znowu wraca mi nadzieja. wiadomo ze ciężko co miesiac wyczekiwac, liczyc na cud i co miesiac dostawać @. chyba pisze bo musze sie wygadac. dzieki ze moglam to tu napisać

Odnośnik do komentarza

ja wiem ale chce byc teraz samolubna. wiesz juz czasami mam dosc tego ze kiedy ktos stara sie o pierwsze dziecko to kazdy wspolczuje tych problemow a przy drugim ludzie nie zdaja sobie sprawy ze to tak samo boli. ciagle sugestie ze pora na drugie dziecko, te pytania. jakbysmy nie chcieli. jeju ja mam w sobie juz tyle smutku. 14dc mialam owulacje, 13 i 14 sie staralismy wiec znowu czekam. oby w sobote juz ta @ nie przyszla. tak wzorowo wszystko teraz zrobilismy

Odnośnik do komentarza
Gość kasia0128

Witam nie wiem czy ktoś mi odpisze ale spróbuję ostatnia miesiaczke miałam 24.02 z mezem się staramy prawie rok i owulacje miałam 11.03 owu od wczoraj mam uczucie jak ktoś by mnie wypchal mam twardy brzuch i nie mogę wciągnąć i w dodatku od wczoraj mam bóle miesiaczkowe lecz najszybciej mogę miesiaczke dostać dopiero 27 lub 28.03 rano miałam dziwne mrowienie w piersiach i jak by mi trochę urosły ale nie bolą chodzę co chwile do toalety nic mi się nie chce prócz spania. Z synem nie miałam żadnych objawów... jak myślicie może być to jakiś objaw ciąży bardzo bym chciała od czasu gdy się staramy z mezem o dziecko nigdy takich objawów nie miałam dlatego mam nadzieje ze moje objawy oznaczają ze w końcu się udało i ze jestem w ciąży
Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

~kasia0128
hej oczywiscie zycze zeby siebudalo ale niestety pewnosc czy jestes w ciazy bedziesz miala dopiero po zatrzymaniu okresu. wszystkie objawy przed @ moga zwiastowac zarowno ciaze jak i @. musisz wytrzymac do tsm i wtedy najlepiej zrob test ;) ja wiem ze wszystkie chcialybysmy juz, teraz od razu wiedziec ale niestety cierpliwosci nam trzeba. trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Gość kasia0128

We wtorek chce robić test z krwi mam nadzieje ze powinno już coś pokazać bo to dwa dni przed miesiaczka... kurcze mam nadzieje ze za bardzo się nie nakręcam bo takich boli miesiaczkowych nigdy nie miałam zwalcza tydzień przed i zresztą jak innych objawów

Odnośnik do komentarza

ja w tym cyklu tez sie baardzo nakrecilam bo moj gin tak ladnie mowil, wszystko takie wspaniale. zrobilam bete wczoraj, w 26dc a cykle mam 28dniowe i nic. tylko mnie zdolowalo to. tez wlasnie mialam juz "objawy", zmeczenie, rozbicie jak przy grypie, klucie w jednym jajniku. gin mowi ze dopiero moze to byc implantacja, mozliwa jest nawet 12 dni po owu. wiec jedynym pewnym objawem ciazy bedzie zatrzymanie okresu. ja tez to wszystko przechodze. jestem z toba :)

Odnośnik do komentarza
Gość kasia0128

To trzymam za Ciebie kciuki :) daj znac czy wszystko się udało :) mój mąż twierdzi ze swiruje i ze napewno tym razem też się nie udało ale widzę w jego oczach ze myśli inaczej i ma wielką nadzieję że się jednak udało :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...