Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny, czytam was od jakiegos czasu, a dzis wlasnie w 25 dniu cyklu zrobilam test i sa II kreseczki, jedna taka niesmiala, ale jest.. to moja 3 ciaza, pierwsza stracilam, z drugiej mam synka 3 latka. Mam nadzieje, ze teraz tez bedzie wszystko dobrze. Ciaza planowana, ale w sumie nie z zegarkiem w reku, wiec troszke jestem zaskoczona, ze w 1 cyklu sie udalo..

Odnośnik do komentarza

Dziekuje, mam nadzieje, ze tak wlasnie bedzie. To forum o pierwszych objawach, wiec napisze, ze ja niemialam jakichs szczegolnych objawow typu bolesne nabrzmiale piersi, sennosc czy metaliczny posmak. Ale czulam sie jednak inaczej niz zawsze, czasami mialam takie chwile jakbym stala obok siebie, sutki mnie od czasu do czasu mrowily i chyba nawet zrobily sie odrobine ciemniejsze. No i to dziwne wrazenie, ze cosjest jednak inaczej niz zawsze ;) dlatego wlasnie jeszcze przed terminem @ pobieglam po test

Odnośnik do komentarza

Tak się zastanawiam, w którym momencie objaw częstego oddawania moczu może już swiadczyć o ciąży? Pytam, bo nie chcę znowu sobie wkręcać kolejnego objawu bez sensu. Chodzi o to, że ja nigdy nie chodziłam w nocy do toalety a od około tygodnia wstaję 2- 3 razy każdej nocy i w dzień też sikam częściej. do teminu @ zostały jeszcze 3 dni i nie wiem co mam o tym myśleć...

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny!

Podczytuję Was od czasu do czasu i też dodam coś od siebie.
W przeciągu miesiąca zostanę mamą Mikołaja :) (Chyba że syn postanowi posiedzieć w brzuchu nieco dłużej).

Jeśli chodzi o moje pierwsze objawy - nie było częstszego oddawania moczu ani bólu piersi. Za to mniej więcej kilka dni po zapłodnieniu zaczął boleć mnie dół brzucha i nie był to ból taki, jak przed okresem.Przed spodziewana miesiączką zrobiłam dwa testy ciążowe (jako że był to pierwszy cykl naszych starań i byłam bardzo ciekawa). Oba testy wyszły negatywnie. Pomyślałam, że nabawiłam się zapalenia jajników lub czegoś podobnego i z tą myślą zarejestrowałam się do ginekologa.
termin miesiączki przypadał na Wigilię 24.12. Okresu nie dostałam, nie miałam jak zrobić testu bo byłam u rodziny. Wróciłam ze świąt 26.12 wieczorem, następnego dnia poszłam do lekarza,ale nie stwierdził ani żadnej choroby, ani ciąży. Następnego dnia rano zrobiłam test i był pozytywny. Druga kreska raczej blada, mało widoczna. Dzień później powtórzyłam i ta druga kreska pokazała się błyskawicznie :)

Dziewczyny, życzę Wam powodzenia w Waszych staraniach. Nigdy nie załamujcie się nieudanymi próbami, bo na pewno się uda. Medycyna jest już na takim poziomie, że na pewno Wasze marzenia o dzieciach się spełnią. Trzymam za Was kciuki.

Odnośnik do komentarza

Mnie nie bardzo goniło na siku, dopiero teraz jak mała mi na pęcherz naciska to chodzę częściej

Paula nie warto zastanawiać się nad objawami, bo wkręcamy sobie sami pewne rzeczy mózg odbiera i faktycznie objawy mamy.Ja sobie też tak kiedyś wkręciłam na maxa, aż byłam zdziwiona, że beta wyszła zerowa - nie mogłam w to uwierzyć a jednak mózg płata figle.

Odnośnik do komentarza

Natusi, wiem wiem, postanowiłam już się nie nakręcać, tylko że wczoraj miałam plamienie- ok 12 dzień po owulacji i dzisiaj też jeszcze trochę, ale okres mam dostać 31, czytałam że to może być plamienie implantacyjne ale boję się że może za długo to trwa i dzieje się coś niedobrego. W nocy kompletnie nic tylko teraz znowu od czasu do czasu śluz jest podbarwiony krwią. Nie wiem... może to poprostu @ nadchodzi :(

Odnośnik do komentarza

Cześć a ja nadal nic nie wiem bety nie zrobiłam bo na szkoleniu jestem od wczoraj i nie mialam jak podejsc rano do przychodni:-( a co najgorsze @ brak trochę mnie to stresuje w domu dopiero w czwartek będę ta niepewność mnie wykończy

Odnośnik do komentarza

a ja w ciazy nie jestem a @ nadal nie mam.. Nie wiem co o tym myslec . Juz sie pogodzilam z brakiem dzidzi i uspokoilam a on dalej nie przychodzi . Za 1 razem spoznil sie 5 dni a teraz spoznia sie 15 ..
A tak wogole ginekolog wam liczyl ciaze od ostatniego @ czy niby @ ? Bo moj ten co sie spoznil 5 dni trwal tak jakby normalnie ( 2 dni plamienia , 3 dni @ )

Odnośnik do komentarza

kurcze powiem ci że czasem ciężko to określić ... ja jak mam @ to bardzo źle się czuję ....ogólnie dwa dni wcześniej wiem że coś się dzieje bo łykam ketonale z bólu ....i tak przez prawie cały @ . ogólnie jak byliśmy na wakacjach miałam pół dnia taki że mnie jakby piekła macica później przestało .. a teraz mam lekkie pobolewanie jajników . jestem przed @ więc może dlatego ... ja z mężem staramy się tak od 4 mieś zobaczymy co będzie kupiłam testy ow. dziś zrobię pierwszy zobaczymy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vugpjtnh3nblw.png

Odnośnik do komentarza

wcześniej przed tabletkami które łykałam prawie rok miałam cykle 28 dniowe.... po tym czyli od 3 mieś miałam po 26 dni a ten ostatni trwał 31 dni .... niby norma ale teraz ciężko mi ustalić owulację .... ten na suwaku pokazuje ow. za 3 tyg a u mnie w komórce powinnam ją mieć dziś .... zgłupiałam troszkę . W tamtym mieś @ był od 9 do 14 czerwca . W tym mieś od 10 do 15 lipca ...... tulankobyło 17,18,20,22,23,24,25,27, Lipca ..... sama nie wiem .

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vugpjtnh3nblw.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...