Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

aureliaa
tak, z tego co kojarzę to gin rozpoznaje ciąże po "kształcie" i kolorze (bo jest bardziej ukrwiona w ciąży) macicy i szyjki, po ich ułozeniu.

Mój pierwszy objaw ciąży, to był kilkudniowy ból podbrzusza..Całkiem podobny do tego przed @ ale za długo się utrzymywał, a do @ było jeszcze trochę czasu, a na ból owulacyjny za późno więc zrobiłam test :)
A później jak już ciąża była potwierdzona to powiększone piersi, ładniejszy wygląd cery, mocne paznokcie, MDŁOŚCI-głównie wieczorne MDŁOŚCI i jeszcze raz MDŁOSCI (na szczęście bez wymiotów), zgaga, wzdęcia i metaliczny posmak w ustach , ten ostatni był straszny i potęgował mdłości;/ ale nie trwał długo.
No i przede wszystkim ZMĘCZENIE.

http://fajnamama.pl/suwaczki/sbigd5v.png

Odnośnik do komentarza

U mnie ciąża była planowana i już wcześniej brałam femibion, bo ma metafolinę. Zrobiłam oczywiście parę testów, aż w końcu pojawiły się takie dwie niepewne kreski, tzn. druga była taka słaba, poszłam do lekarza i na szczęście wynik się potwierdził, byłam w ciąży :) Teraz czekam na kolejny cud :)

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny...wyjechalam z mezem i dziecliem na biwak tzn kupilismy namiot byl grill wszystko ok polozyñismy sie spac padal deszcz ja sie budze co chwila synek zwymiotowal...ja sie rrzese ze strachu...wyladowalam teraz w aucie modle sie zeby byli rano i uciekam do domu...istny koszmar nigdy w zyciu pod namiot juz sie nie wybiore...albo za duzo filmow albo mam klaustrofobie....niedobrze mi ze strachu

Odnośnik do komentarza

paula2991 czyli jak 15 lipca po południu była jedna kreska już to owulacja gdzieś musiała wystąpić od 16 lipca -18 lipca .Mam nadzieję, że wam się uda:) .Mam koleżankę która sobie wyliczała kiedy ma owulacje i ""przytulanko" zawsze było 5 dni przed planowana owulacja i 5 dni po ... , i tak zaszła w 4 ciąże;) , więc wszystko jest możliwe:).W plemnikach siła!;) trzymam kciuki.

Zetakasia współczuję wypadu na biwak, a synek czemu wymiotował? Mnie i córkę kiedyś mąż zabrał też pod namiot na totalne zadupie, w nocy myślałam, że umrę ze strachu, że ktoś przyjdzie i nas pozabija;) , takie miejsce gdzie by nas nikt nie znalazł;/. Teraz jak jedźmy pod namiot to tylko na jakiś ośrodek gdzie są ludzie

aurelia nie wiem chyba nie ma zasady - starsze bardziej doświadczone, ale młode znają się na nowoczesnych rozwiązaniach.Ja chodzę do Pani która ma 50 lat i jest bardzo dobra gin , a jak jej mówie co czytam na internecie o ciąży to się wkurza, że głupoty czytam;)

Odnośnik do komentarza

Witam Was moje drogie w ciepły i deszczowy zarazem dzionek :)

Dziękujemy za wsparcie dziewczynki i za trzymane kciukasy , już nie możemy sie doczekać wszyscy na przyjście na świat malutkiej :) mój facet się poprawił , zrozumiał i dojrzewa do tego wszystkiego i jest mi już raźniej i lżej na duszy :)
Leżymy i mało co robimy ale mam cichą nadzieję ,że zdąże z remontem przed rozwiązaniem , bo kuchnia i przedpokój zostało ogarnąć...Musze mieć dopiete wszystko na ostatni guzik i wtedy mogę rodzić :)

Co do wieku lekarza to mój pan doktor ma ok 45 lat i ciągłe zjazdy , kongresy ,szkolenia a także praktyka na mnie bo jestem pierwszą pacjentką jego którą prowadzi jak miałam juz 14 lat :) pozwalają mu się doszkalać i byc dobrym lekarzem , jestem jedyną pacjentką z pewną przypadłością w młodym wieku ale dążyliśmy aby zajść w ciąże i dzięki doktorkowi sie udało :) :)
Myślę ,że wiek tu nie ma różnicy :) po prostu młodzi sa uczeni nowych technik różnych ...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cnsxwwu0.png

Odnośnik do komentarza

możesz mieć jeszcze niskie stężenie btcg w moczu i dlatego mogła pokazać się tylko 1 kreska.
mi przy stężenie we krwi 451 pokazała się taka bladziutka na teście ciążowym.

Możesz się upewnić w 100% jak pójdziesz zrobić 2 razy będę co 48h.
Prawidłowy przyrost to 66%
Beta kosztuje ok 30zł

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

aurelia ja nigdy nie slyszalam o lekarzu ktory stwierdzil ciaze po ucisnieciu brzucha....

zrob krew albo tedt ciazowy bedziesz wiedziala ale ja bym sue nie nakrecala..
sorki jesli to glupio zabrzmi bo wiem ze bardzo chcesz dzidzi ale to moim zdaniem wysoce nieprofesjonalne ...bo jesli to jakies zaburzenia to narobil ci lekarz tylko nadzieji.

Odnośnik do komentarza

Jottt dziękuje za informację. Dzisiaj już nie mogłam wytrzymać siedząc w pracy, a że apteka blisko to poszłam do apteki i kupiłam test. Po prostu ten dziwny ciężki brzuch jakoś tak na mnie zadziałał ale to może też przed okresem... Do tej pory przez dłuższy czas brałam tabletki anty ale w czerwcu wzięliśmy ślub i pragniemy dziecka więc od czerwca staramy się o dzidzie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...