Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

zetakasia
ja mam jeszcze tydzień do @, sporo ale nie nastawiam się w ogóle bo przytulanko było tylko raz (w dodatku dla uczczenia dnia seksu, hahahaha) choć w jeden z potencjalnych dni płodnych; mało realne. O matko, nie zazdroszczę ci tej nerwówki, wiem jak można się rozstroić czekając na jakikolwiek wynik, rozumiem cię doskonale i jestem z tobą duchem, jadąc rowerem myślałam o tobie, że tak jakoś podobnie nam idzie hihi :) spokojnie, pogoda ducha w razie co... i nie dajemy się ponieść niechcianym emocjom, pamiętaj!!

Kari
zazdroszczę ci wesela, nie dalej jak w piątek mówiłam do męża że przydałoby się jakieś weselicho, a tu wszyscy ewentualnie pasujący do tego "pomysłu" mojego to albo nie jeszcze, albo nie ma sensu w tych czasach... ach, starzeję sie jak nic, bo nie rozumiem młodych ;)

spragniona
dobrze robisz, określając od początku granice z teściami, uwierz, ja dałabym wszystko żeby cofnąć czas i zrobić to samo; mimo ze nie mam złych kontaktów to jednak bywało już różnie ale wiele z powodu mojego braku pewności siebie-dziś to zmieniam i czuję sie z tym dobrze :)

Dziewczyny, życzę miłego, spokojnego i ciepłego tygodnia, wielu radości, jak najmniej smutku i pogody ducha, która daje siłę do działań :) Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza

tak czytam dziewczynki wasze obawy i powiem wam, że ja mimo, że nie przywiązywałam wagi by się starać jakoś z raz w dni płodne żeśmy z mężem zaszaleli w dni płodne i też byłam pewna, że się nie uda... a tu proszę udało się a dziś rozpoczęłam 13 tydzień :) i mimo bólu kręgosłupa i dolegliwości jestem mega szczęśliwa :)
czasami raz a konkretnie więcej efektu przynosi niż codziennie jak króliki działać :)

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczynki :)
spragniona zycia MEGA OGROMNE PRZEOGROMNE GRATULACJE !!! :))) ale super:) jak czytałam o Twoich objawach to już tam myślałam że jest coś na rzeczy :)

Do mnie zawitała @ w sobotę w końcu :)
dziewczyny mam do was pytanie, czy może któraś z was miała podwyższoną prolaktynę ? ;/ moja endokrynolog powiedziała że pewnie przez to nie miałam tyle czasu okresu i że muszę ją obniżyć, żeby zajśc w ciążę podobno wystarczy brać leki przez miesiąc i ona spadnie, mam iść do endo 7.07, ale słyszałam o takim specyfiku jak CATANGUS, jest to lek ziołowy i m.in obniża prolaktynę, czy ktoraś z was może to stosowała i może mi coś o tym powiedzieć? bo z jednej strony to trochę boję się sama kombinować, żeby lekarz mnie nie opieprzył, a z drugiej strony mam czekać aż do 07.07 ?? ;/;/ postanowiliśmy z mężem poczekać ze staraniami jednak do końca sierpnia.

Odnośnik do komentarza

Witajcie:)
Wczorajsza wycieczka zaliczona do udanych:)

Silver
Wreszcie @ przyszla, to dobry oznak, wszystko powoli wraca do normy, kurcze ja jednak bym poczekala do wizyty u lekarza, zobaczysz szybko minie ten czas, i zanim sie obejrzysz to bedzie lipiec. Latem czas szybciej plynie:)

A ja jutro do lekarza, tu zaczynaja sie moje obawy..... buuuu mam nadzieje ze wszystko ok.....

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73x9nohql5.png

Nie bylo mi dane przytulic Cie do siebie 02.04.2014 *

Odnośnik do komentarza

Zetakasia biedactwo... popłacz sobie chociaż na chwilkę lżej Ci się zrobi....
niestety na pewne sprawy nie mamy wpływu

ja miałam to samo co miesiąc łzy zamykanie się w pokoju i żal, dlaczego ona zaszła a ja nie - i jeszcze u mnie najgorsze, że w kółko słyszałam, że ktoś w ciąży a na dobitkę już maksymalna moja siostra mi taką wiadomość oznajmiła.... ryczałam cały weekend....

Odnośnik do komentarza

Ja biorę. Castagnus i bardzo ładnie mi reguluje cykl, miesiączki mam regularnie, bez plamień w środku cyklu, które miałam. Teraz biorę akurat ostatni cykl, bo musisz po 3 miesiacach zrobić przerwę. Zaczelam brać przed umówioną wizyta ponad 2 lata temu i powiedzialam o tym mojej gin. Mówiła, ze to bardzo dobry i bezpieczny lek i mogę go brać. Bardzo dobrze sie czuję, nie ma żadnych skutków ubocznych jak dla mnie. Najdłuższy czas jak go nie bralam to 8 miesięcy i cos kolo marca cykl mi sie rozregulowal, zaczelam brać i jest ok. Przede wszystkim nie trujesz sie hormonami. Nigdy nie bralam żadnych tabletek z hormonami i nie chcę.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hngltyenz.png

Odnośnik do komentarza

Silver martwiłam się o Ciebie!!! Czemu tak długo milczałaś??? Ja miałam podwyższoną prolaktynę do 12 i jestem w ciąży :) sama w to jeszcze nie dowierzam, ale jestem :) mam obawy ale coraz bardziej mnie drażnią zapachy i jutro zrobię drugi test ale już nie z porannego moczu i jak będzie 2 wyraźne kreski widać to za tydzień mogę już chyba iść do lekarza :) no i już mi się nie dobrze robi i piersi bolą więc się cieszę i czekam na więcej objawów. I siusiu co półtorej lub co godzinę :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmxqti5v6j.png

Odnośnik do komentarza
Gość madziorek

Spragniona, super wiadomości. Bardzo gratuluję. Daj znać kiedy się wybierasz do lekarza.
Zeta nie martw się , nowy cykl nowe nadzieje. Zdaję sobie sprawę, że to dołujące , przygnebiające itp. My walczymy o pierwszego fasolka i też nam ciężko. Co miesiąc wymyślamy nowe rzeczy, które pomogą nam przestać myśleć tylko o jednym. Głowa do góry, kiedyś nadejdzie nasz czas :)

Odnośnik do komentarza

na razie się nic nie dzieje a bóle jakie są to już nie jak na miesiączkę, ale np. jak za długo i za często się schylam to lekko zaboli i za chwilę przestaje. Mi się ciągle chce pić i ciągle chodzę siku. Organizm sam wie co musi zrobić, żeby ochronić fasolkę. A do lekarza pójdę w przyszłym tygodniu jeśli w tym nic się nie będzie działo, bo chcę usłyszeć serduszko :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmxqti5v6j.png

Odnośnik do komentarza

spragniona daj znać jak wynik bety i badanie usg... życzę powodzenia
ale proszę nie nastawiaj się, że usłyszysz serduszko - ja w 5 tygodniu widziałam tylko pęcherzyk..... więc nie smuć się jak nie usłyszysz i nie zobaczysz....

halo jako Zetakasia co to ma być? nigdzie nie idziesz... zostajesz z nami... Kochana trzymaj się i musisz być silna.... zobaczysz los wynagrodzi Ci to czekanie - wiem co czujesz sama przez to przechodziłam i uwierz mi, że warto czekać... teraz to zrozumiałam

Odnośnik do komentarza

Byłam na pobraniu krwi i o 18 będą wyniki :) a USG mi zrobili, wiem, nie nastawiałam się i widziałam pęcherzyk, ale udało się zrobić takie zbliżenie że było widać zaczątki głowy i reszty :) mam się traktować jak kobieta w ciąży, ale nie chwalić na razie. Jestem podekscytowana i nie mogę się doczekać 30 czerwca :) 2 USG i będzie widać pewnie serce :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmxqti5v6j.png

Odnośnik do komentarza

Spragniona zycia
Bdzie dobrze:) no albo fasolinka albo groszek:) to sie pozniej okaze:)

Ja juz po wizycie
Ja jutro na badanie prolaktyny, bo najprawdopodobnirj ona jrst przyczyna okropnego bolu piersi no i tak jak przypuszczalam pani doktor to dzis potwierdzila, w tyym cyklu brak owulacji...
Dostalam juz progesteron, bo znow te plamienia miedzy @ a reszte dostane w przyszlym tygodniu z wynikami

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73x9nohql5.png

Nie bylo mi dane przytulic Cie do siebie 02.04.2014 *

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...