Skocz do zawartości
Forum

Perfumy, wody, mgiełki


Gość iszmaona

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ten zapach :) Powiedz mi masz love desire w różowej buteleczce czy w czarnej? Sama ostatnio szarpnęłam się na tę droższą ciemną wersję premium i jestem pod niesamowitym wrażeniem. Bo po pierwsze zapach bardzo mi się podoba, po drugie chyba jeszcze nie miałam takich mocnych perfum. Zostawiają za sobą ogon, który nie jest jednak męczący otoczenia. Poza tym otulają Cię przyjemnym zapachem na cały dzień. Mogę tutaj również stwierdzić,że są to perfumy, które w moim przypadku zebrały najwięcej komplementów ze wszystkich jakich używałam Początkowo myślałam,że jest to po prostu ładny zapach, ale potem doszłam do wniosku, że jednak duże znaczenie tutaj ma zawartość feromonów. Szczególnie,że czytałam kilka naukowych artykułów na ten temat i istnienie feromonów zostało potwierdzone naukowo ( pisał o tym nawet Lew Starowicz jeśli czytałaś jego książki).

Odnośnik do komentarza

Niestety nie czytałam :P Ale zbieram się do tego bo mam kilka jego ksiązek na pólce.Mam aktualnie wersję różową. Nawet nie wiedziałam,że jest mocniejsza :) Ale na razie przetestuję tą Zapach równiez mi się podoba chociaz nie nalezy do moich ulubionych bo sama wolę świeże zapachy, trochę męskie, a ten jest kwiatowy, dość słodki. Faktycznie mocno się trzymają. Szczególnie,że sprawdzałam sobie w sieci i ich cena nie jest jakaś super wysoka. Psikasz sie nimi na co dzień czy jedynie na wieczór? I czy trzeba to jakoś dozować?

Odnośnik do komentarza

Nie dozuje ich.Po prostu jak wychodzę z domu to daję kilka psików na siebie. Polecam używać z rana, pamiętaj,że feromony nie są używane jedynie w podrywie ale ogólnie aby wzbudzić lepsze nastawienie otoczenia w stosunku do Twojej osoby :) Tak więc zapach moze przydać się równiez w pracy.

Odnośnik do komentarza

No właśnie ostatnio czytałam o tych testerach i tak naprawdę to nie jest tak jak piszecie. Testerów jest jedynie ograniczona ilość i dziwne, że w niektórych sklepach pojawiaja się w takiej ilości.Poza tym korek również ma duże znaczenie bo nie jest to jedynie dekoracja ale chroni atomizer.....

Odnośnik do komentarza
Gość Marcelja

Szukam jakiegoś zapachu na wiosnę/lato i natknełam się na taki wpis  www.claudia.pl/artykul/perfumy-damskie-na-jesien, bardzo mnie intrygują perfumy Libre, The scent Hugo i czy te zapachy są rzeczywiście takie ciężkie i nie nadadzą się na te pory roku,  czy można je stosować chociażby na wieczór? A może jednak wybrać coś typowo kwiatowego, jest tam wymienionych kilka pozycji- choć chciałabym coś właśnie tyci mocniejszego bo takie kwiatowe zapachy no jakoś nie do końca mi leżą, są za słodkie, albo ja na takie trafiałam 😕

Odnośnik do komentarza
Gość burberry perfumy

Kochani, a co myślicie o perfumach Burberry?
Widzialam, że są teraz w promocji w sklepie Sephora i zastanawiam się. czy nie zrobić sobie prezentu świątecznego (jako że pieniążki wpłynęły) 
https://www.sephora.pl/burberry/BURB-HubPage.html
Są przecenione z 399 na 258,90! 
Czy myślicie, że warto inwestować w tę markę, czy może poszukać czegś innego? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...