Skocz do zawartości
Forum

Torebki - pierzecie?


Gość iszmaona

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tez nic się nie wylało, ale moja torba jest dość mocno eksploatowana, noszę w niej sporo różnych rzeczy, podszewke mam jasną, i przy suwakach zrobiła sie po prostu brudna. Jak ją otwieram to to widać. Może szczoteczką wyszoruję.

P.S Może powinnam częściej zmieniac torebki,zeby uniknąć tego problemu :D

Odnośnik do komentarza

iszmaona
Mnie tez nic się nie wylało, ale moja torba jest dość mocno eksploatowana, nosę w niej sporo różnych rzeczy, podszewke mam jasną, i przy suwakach zrobiła sie po prostu brudna. Jak ją otwieram to to widać. Może szczoteczką wyszoruję.

P.S powinnam częściej zmieniac torebki,zeby uniknąć tego problemu :D

Zdecydowanie :)
A pomysł ze szczoteczką dobry. Do tego jakieś mydełko odplamiające i powinno zejść ładnie.

Odnośnik do komentarza

Właśnie się zastanawiałam nad wypraniem podszewki torby, bo jak byłam w domu rodzinnym prześmierdła mi papierochami :Real mad: i zastanawiałam się, czy w ten sposób jej nie uszkodzę.

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

ja prałam- o ile to można nazwać praniem.
jak jest torebka z tworzywa to całą zamaczam w misce z ciepłą wodą i ciutką proszku do prania i szczoteczką do zębów czyszczę podszewkę jak sa mocniejsze plamy,
a jak jest jakaś delikatna to tylko wycieram a podszewkę wyciągam i tylko plany zmywam od to :D

Odnośnik do komentarza

Torebki ze skóry gładkiej najlepiej jest potraktować odpowiednim środkiem do tego celu przeznaczonym. Nie przyszło by mi do głowy aby skórzaną torebkę prać w pralce... Środek owszem, można wywinąć na zewnątrz i przeprać ręcznie natomiast do czyszczenia z zewnątrz używam specyfiku, który mi poleciła znajoma (pracuje w firmie, która profesjonalnie odnawia torebki więc jej zaufałam). Zestaw mleczko i balsam z serii Shoe Spa London są bardzo skuteczne w czyszczeniu, nawilżaniu i impregnacji skóry licowej. Stosuje je też do butów i kurtki skórzanej. Fajnie usuwają pozostałości poprzednich nawarstwionych pastach i "mazidlach". Właśnie o tym należy pamiętać aby przed nałożeniem kolejnego środka najpierw usunąć to co już tam zalega od dawna.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...