Skocz do zawartości
Forum

Botki - lubicie?


Rekomendowane odpowiedzi

Ulala1986
Izzys chyba pozostaje wtedy szybkie umycie stóp u kogoś w łazience bo ja sobie nie umiem wyobrazic siedzenia z gołymi i smierdzacymi stopami u kogoś :lup:

ja latem chodzę z bosymi stopami i jak jestem u znajomych, to idę do łazienki i przecieram stopy chusteczkami nawilżanymi i do sucha papierem, bo nie wyobrażam sobie, żebym wycierała stopy w ręcznik u kogoś w łazience...

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
ja nie rozumiem jak ktoś może chodzić na co dzień w butach bez skarpetek :hmm: dla mnei to nie do pomyślenia.....sandały jedynie a tak to skarpetki obowiązkowo!!

Ale może nie widać, że ma skarpetki :)
Tak piszę, bo ja bardzo często skarpetki takie do balerinek używam, a one maksymalnie wykrojone są i z buta nie wystają.

A niektórzy (zwłaszcza panowie) to i do sandałów skarpetki lubią :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Ulala1986
ja nie rozumiem jak ktoś może chodzić na co dzień w butach bez skarpetek :hmm: dla mnei to nie do pomyślenia.....sandały jedynie a tak to skarpetki obowiązkowo!!

Ale może nie widać, że ma skarpetki :)
Tak piszę, bo ja bardzo często skarpetki takie do balerinek używam, a one maksymalnie wykrojone są i z buta nie wystają.

A niektórzy (zwłaszcza panowie) to i do sandałów skarpetki lubią :hahaha:

no do balerinek to ja tez takie skarpetki magiczki używam, ale jak widzę jak siedzi facet i ma np lakierki i brak skarpetek :lup: jak to mówią- po czym poznasz polaka na wakacjach? po tym że do sandałów ubiera skarpetki :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam buty, szczególnie na szpilce, ale botki też są bardzo fajne. Wygodne, pasują do większości ubrań, świetnie wyglądają. Niestety nie zarabiam aż tak dużo by móc kupować buty w dużych ilościach, ale znalazłam stronkę allinside.pl, na której rzeczy są tanie i bardzo fajne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...