Skocz do zawartości
Forum

Prosze o opinie...


Annn

Rekomendowane odpowiedzi

Na poczatek chcialam powitac wszystkich uzytkownikow forum, jestem tu nowa a ogolnie troszke zdezorientowana dlatego zwracam sie do Was o opinie/porade.
Mozliwe ze nawet zagoszcze tu na dluzej...
W zasadzie to niejestem pewna czy pisze we wlasciwym dziale, ale...

Od kilku lat biore tabletki antykoncepcyjne prawie dwa tygodnie temu zapomnialam wziac tabletke (wtorek wieczor) w srode mialam owulacje i nieswiadomie odbylam stosunek, wieczorem zorientowalam sie ze dzien wczesniej zapomnialam o tabletce. Wzielam obie naraz te zapomniana i te "o czasie".
Czy jest szansa ze jestem w ciazy??
Za tydzien w srode powinna nastapic "planowa miesiaczka".
Od kilku dni odczuwam bole w dole brzucha, ktore sie nasilaja - wczeniej przed kazda "mieszaczka" nastepowany tylko dzien przed a nie tydzien przed.
Zdazylam sie juz naczytac roznych rzeczy, i coraz bardziej przekonuje sie ze moge byc w ciazy (moze sobie tylko tak wmawiam).
Z tego co wiem na test ciazowy jeszcze za wczesnie.

Co sadzicie??
Z gory dziekuje wszystkim za opinie.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

z tego co wiem to nie nadgonisz antykoncepcji jak zapomnisz o jednej to nic nie da ze biezesz 2 naraz wszystko jest mozliwe przeciez nawet biorac anty mozna zajsc w ciaze zawsze jest ten 1% wydaje mi sie ze najlepiej bedzie jak poczekasz do okresu a jak by sie niepojawil dopiero kosultacja z lekazem bo nawet jak bys byla w ciaze to lekaz tak wczesnej ciazy tez nie wykryje pozdrawiam

http://www.suwaczek.pl/cache/d3748dd32a.png
http://www.suwaczek.pl/cache/b4ac58ca24.png
http://www.suwaczek.pl/cache/ba4a1dd5bd.png

Odnośnik do komentarza

Annn
Na poczatek chcialam powitac wszystkich uzytkownikow forum, jestem tu nowa a ogolnie troszke zdezorientowana dlatego zwracam sie do Was o opinie/porade.
Mozliwe ze nawet zagoszcze tu na dluzej...
W zasadzie to niejestem pewna czy pisze we wlasciwym dziale, ale...

Od kilku lat biore tabletki antykoncepcyjne prawie dwa tygodnie temu zapomnialam wziac tabletke (wtorek wieczor) w srode mialam owulacje i nieswiadomie odbylam stosunek, wieczorem zorientowalam sie ze dzien wczesniej zapomnialam o tabletce. Wzielam obie naraz te zapomniana i te "o czasie".
Czy jest szansa ze jestem w ciazy??
Za tydzien w srode powinna nastapic "planowa miesiaczka".
Od kilku dni odczuwam bole w dole brzucha, ktore sie nasilaja - wczeniej przed kazda "mieszaczka" nastepowany tylko dzien przed a nie tydzien przed.
Zdazylam sie juz naczytac roznych rzeczy, i coraz bardziej przekonuje sie ze moge byc w ciazy (moze sobie tylko tak wmawiam).
Z tego co wiem na test ciazowy jeszcze za wczesnie.

Co sadzicie??
Z gory dziekuje wszystkim za opinie.
Pozdrawiam

Hej Ann:)

Powiem tak...mnie sie kiedys tez zdarzylo "zapomniec" o tabletce....tez bralam wieczorem.Nastepnego dnia rano sie zorientowalam,ze zapomnialam wziac dzien wczesniej,zadzwonilam do mojej gin i ta powiedziala mi,zebym wziela teraz i nastepna wieczorem.Nie mam pojecia na ile to jest skuteczne...sadze,ze tak jak napisaly ci dziewczyny juz wczesniej,najlepiej zapytac lekarza.U mnie podzialalo,ale moze tez dlatego,ze nie mialam akurat owulacji...Kto wie
zycze powodzenia:)
Pozdr,Magda

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/3774.png

http://www.suwaczek.pl/cache/7795e927a9.png

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20060416580117.png

Odnośnik do komentarza

renata23
z tego co wiem to nie nadgonisz antykoncepcji jak zapomnisz o jednej to nic nie da ze biezesz 2 naraz wszystko jest mozliwe przeciez nawet biorac anty mozna zajsc w ciaze zawsze jest ten 1% wydaje mi sie ze najlepiej bedzie jak poczekasz do okresu a jak by sie niepojawil dopiero kosultacja z lekazem bo nawet jak bys byla w ciaze to lekaz tak wczesnej ciazy tez nie wykryje pozdrawiam

wlasnie tez mi sie tak wydaje.

to nie jest tak ze nie chce byc w ciazy, nieplanowalam ale zaczynam sie cieszyc,
wzielam dwie naraz - chwilowa panika
teoretycznie za tydzien w srode planowo powinna pojawic sie "miesiaczka"

tylko teraz nie wiem bo dalej biore tabletki moze jednak narazie przestac i poczekac az bede pewna ze jestem badz nie w ciazy zeby nie zaszkodzic...

Odnośnik do komentarza

magdaloza

Hej Ann:)

Powiem tak...mnie sie kiedys tez zdarzylo "zapomniec" o tabletce....tez bralam wieczorem.Nastepnego dnia rano sie zorientowalam,ze zapomnialam wziac dzien wczesniej,zadzwonilam do mojej gin i ta powiedziala mi,zebym wziela teraz i nastepna wieczorem.Nie mam pojecia na ile to jest skuteczne...sadze,ze tak jak napisaly ci dziewczyny juz wczesniej,najlepiej zapytac lekarza.U mnie podzialalo,ale moze tez dlatego,ze nie mialam akurat owulacji...Kto wie
zycze powodzenia:)
Pozdr,Magda

Hej Magda
dzieki za odp
wlasnie jak to z ta owulacja w trakcie branie tabletek, jest czy nie ma, czy moze sie zdazyc?

w sumie to fajnie by bylo gdybym jednak byla w ciazy

Odnośnik do komentarza

Ja bym chyba przerwala branie tabletek i pozcekala na krwawienie z odstawienia. Jestes na koncu opakowanie wiec mozesz ( ja tak zrobilam jak zgubilam 7 tabletek - gin mi pozwolila )
Choc z drugiej strony ...
Nie wiem jakie tabsy bierzesz ale przy moich jesli pomine tabletke to nie robi sie 7 dniowej przerwy tylko od razu bierze sie drugie opakowanie.

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza

renata23
a jakie tabletki biezeesz
z tego co mi sie wydaje to tablety sa teraz tak robione ze jak zostalo ci tydzien do konca to niezaszkodzisz dzidzi w razie czego a szkoda by bylo przerywac jak okaze sie ze nie jestes w ciazy

biore Cilest juz od kilku lat, do konca opakowania zostaly mi 4 tabletki
od kilku dni mam bole w dole brzucha i meczy mnie zgaga,
to oczywiscie wcale nie musi swiadczyc o tym ze jestem tylko ze zgagi raczej nie miewam, a bole od 6 lat pojawialy sie tylko w przeddzien "miesiaczki" wiec juz sama nie wiem
naczytalam sie juz sporo na temat ciazy zeby w miare jak najszybciej zaczac uwazac, no i prawde powiedziawszy nie moge sie doczekac do przyszlego tyg bo juz bym chciala wiedziec

czy powinnam juz zaczac brac kwas foliowy czy mimo wszytko czekac az bede pewna?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...