Skocz do zawartości
Forum

Mamuski 81! zgłaszać się!


majeczka

Rekomendowane odpowiedzi

oj ja pamiętam tez moje mdłości przy Weronice-okropieństwo-ale do przeżycia :Oczko:
a dzisiaj mi się śniło, że znowu w ciąży jestem...... :Szok:

a weekend rzeczywiście udał się tylko, że krótko-za krótko. No ale w czerwcu będzie kolejny :36_15_9:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Patrycja, ni daj się mdłościom!!! Też pamiętam, jak to było. A trzymało mnie długo, bo do końca czwartego miesiąca, nawet ginka się dziwiła, że to tak długo trwa. Ale i tak wolę mdłości, niż zgagę - to dopiero g...

A co do wczorajszego szczepienia, to pozwoliła nam tylko szczepić rotawirusa, bo tatuś chory i nie wiadomo, jak by się to rozwinęło. Umówiłam się z lekarką na za miesiąc i zobaczymy, co będzie. Antek pierwszą dawkę rota przeszedł bez problemu, a wczoraj wieczór bardzo płakał i nie chciał jeść - składam to więc na karb tego szczepienia. Ale dzisiaj jest już ok:)

Miłego dnia:)

Odnośnik do komentarza

WITAM WAS

Koniec remontu:smile_jump::smile_jump::smile_jump:
Jeszcze tylko musze znalezc komode, ktora bedzie pasowac. Jest niezle, choc wczoraj jeszcze trzeba bylo wykonac male poprawki po "fachowcu". no ale nic, mamy nauczke na przyszlosc......

Dzis Hania idzie z tata na szczepienie, bo mamusia musi do pracy.
Wczoraj mialam strasznego dola, wrocilam z pracy i zaczelam marudzic, ze chyba musze zmienic prace bo chyba juz mnie nie kreci to co robie. Mam nadzieje,ze to chwilowe.

http://lb5m.lilypie.com/8OQ1p1.pnghttp://lb2m.lilypie.com/Pmy5p2.png

Odnośnik do komentarza

He dawno tu do Was nie zagladałam... Widzę, że sporo się pozmieniało, jakoś płodno się tutaj zrobiło :)
Gratulacje Patrycjo!! Ochhh mdłości o zgrozo... Mam nadzieję, że za chwilę miną... Ja sobie przypominam swoje, trwały dokładnie 5 dni ale byłam wrakiem człowieka nawet na kibel nie miałam siły się wdrapać :)

http://s3.suwaczek.com/200812175365.png

http://s2.suwaczek.com/201211075565.png

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

no dawno u nas nie bylas na watku,
jest jeszcze kilka dziewczat co sie pokazaly i znikly....a my tu czekamy z otwartymi lapkami:smile_jump:
a jak sie czuje najwieksza obecna ciezarowka z `81 czyli Marzycielka-na zdjeciu na nk,widzialam ze slicznie pani,pani MArzycielko :wink: wyglada:usmiech:

a JAga jka tam Twoj nastroj? lepiej?

a reszta kobietek?
Tinka,fajnie ze remoncik za Wami,wstawisz ajkies zdjatka,albo cos opiszesz?


:Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

Tinka, cieszę się, że masz już remont za sobą:) Nienawidzę remontów:///

Patrycja, mam nadzieję, że zdążyłaś strawić śniadanie:) Pogłaskaj brzusio od nas:)

My już od rana się rehabilitowaliśmy:) Pani mówi, że Antek ładnie wychodzi z tej asymetrii, więc spadł nam kamień z serca. Ehhh, bo jak widzę, jaki on jest czasem pokrzywiony, to mi się płakać chce:( Ale najważniejsze, że wychodzimy na prostą:)

Idę teraz z Anciem na spacerek, bo pogoda piękna, a jak ciepło...

Buziaki i miłego dnia:)

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

nam tez kamien z serca:smile_jump:
brawo dla Antka:brawo:Dzielny Chlopczyk,dzielna Mama::):


a moj zas w domu maz,i zamiast korzystac z dnia,to jedno na kompie i drugie na kompie:lup:(bo odpalilam drugiego,bo mnie mezu prezganial wciaz)
a Emilia szaleje w najlepsze:smile_jump:

ale zaraz zrobie jakis porzdek,tak do poludnia powinnam sie zmobilizowac


:Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

witam
U nas tak: tata z Hania na szczepieniu,wszystko super wazy 7200g i mierzy 70cm (chyba zle zmierzyla).
Ja po pracy skoczylam na ciuchy i kupilam kilka fajnych rzeczy juz na lato.
No i teraz sie pochwale, ze mam problem z wozkiem. Dzis pojechalismy po spacerokwe(do meza babci bo tam trzymamy) a tu sie okazuje, ze jest fatalna. TZN. sama w sobie jest ok, tylko montaz beznadziejny no i w zajmuje caly bagaznik. Postanowilismy ja wystawic na allegro i teraz wlasnie szukam czegos ciekawgo.
dobrze, ze dalismy malo za wozek, bo bym sie chyba zdenerwowala. ale juz wiem, ze jak bedzie kolejne dziecko to juz wiem co kupic.

No to tyle u nas. Jutro pojezdze po sklepach i zobacze co maja ciekawego.

Remonick skonczony, ale byly jeszcze poprawki bo pan od gladzi tsak spieprzyl, ze az mi sie plakac chcialo. dobrze,z e mama wpadla na super pomysl i zakrylismy niedociagniecia najwieksze. Jak znajde chwilke czasu to moze cos wkleje.
Pa pa do jutra.

http://lb5m.lilypie.com/8OQ1p1.pnghttp://lb2m.lilypie.com/Pmy5p2.png

Odnośnik do komentarza

Tinka, Twoja Hania to już solidna kobietka:) Fajnie patrzeć, jak dzidziuś rośnie:)

Wiecie, trochę się martwię o Antka, bo rozmawiam z moimi znajomymi, którym porodziły się dzieci i z przerażeniem stwierdzam, że moje dziecko jest najmniejsze (w sensie kg), mniejsze nawet od młodszych dzieciaczków:( Niby dobrze przybiera na wadze, bo jakieś 200g/tydzień i lekarka nie ma do niego zastrzeżeń. Przez ostatnie 4 tygodnie przybyło go jakieś 730g, więc ok, ale i tak wydaje mi się, że mógłby przybierać więcej. Wczoraj wieczór wpadłam na myśl, że przyczyną może być długa przerwa nocna - on śpi po 8 - 10 godzin!!! I nic nie daje budzenie go, bo nie chce jeść. On po prostu żyje, jak dorosły, tzn. w dzień w ogóle nie śpi, czasem tylko przytnie komara na pół godziny, a potem calusieńką noc śpi. Mamuśki, doradźcie. Albo może ja jestem przewrażliwiona. Nie wiem sama. Mąż mi mówi, że Antek po prostu będzie szczupły i drobnej budowy, ale ja się i tak trochę martwię.

Tinka, a jaki macie wózek, że spacerówka taka do d...??

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

brawo dla Hani:brawo:rosnie jak na drozdzach:usmiech:

a Ty Maka sie nie przejmuj,i nie porownuj z innymi swojego Antka-przeciez kazdy dzieciaczek jest inny,noi przede wszystkim to,ze prawidlowo rosnie-nie martw sie
a z nocnego spania,to ty powinnas byc dumna z syna jak nie wiem co,jak chcesz to Ci podrzuce moja na nocne wstawanie do cyca:D
a moze tamte dzieci maja nadwage?a to jeszcze gorzej,niz ciut brakuje gramow
uspokojona,czy dalej nawijac? :D

rodzinngo weekendu zycze :Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny!!!
Właśnie dziś do Was dołączyłam :)
I od razu mam pytanko..;) Obecnie jestem w 33 tyg ciąży. W 29 musiałam przerwać pracę ze względu na problemy z brzuszkiem :( Czyli 4 tyg już nie pracuję. O Maternity Benefit złożyłam w zeszłym tyg, ale czy mi go dadzą, jeśli ja teraz nie pracuję???
Może któraś z Was miała podobną sytuację?
Pozdrawiam serdecznie.
P.S. Jestem w Irlandii ;)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, kochane, dziękuję za życzenia w imieniu mojego pierworodnego:) Aż mi się wierzyć nie chce, że to już 3 miesiące minęły. Czas szybko leci...

Patrycja, dzięki!!! Uspokoiłam się troszkę:)

Odnośnik do komentarza

Ale tu dziś pusto...

Ale jutro poniedziałek i będziecie się spowiadać z niedzielnego niepisania postów :36_6_5:

My dzisiaj długo spaliśmy, bo aż do 9.30!!! To naprawdę extra wynik, jak na nas:) Tylko na spacer nie udało się pójść, bo pogoda się skiepściła:/

Za to nakupiłam Antkowi letnich ciuchów na Allegro: 2 cudne pajacyki-rampersy, 7 sztuk body z krótkim rękawem i 2 sztuki z długim, ale za to z napisami Kocham moją Mamę i Kocham mojego Tatę, a wszystko to za niebagatelną kwotę 90 zł z kosztami przesyłki:) Najfajniejsze są te pajacyki. Zresztą same zobaczcie:
*Dwa-Dj* Mothercare Rampersy 2 Pack Water 3-6 (627540050) - Aukcje internetowe Allegro

Do jutra:)

Odnośnik do komentarza

Ja juz sie dzis spowiadam. Odkad wrocilam do pracy to cigle czasu brak. Tuaj zagladam sporadycznie, a nie tak jak kiedys non stop.
Hanuska dzis wstala o 10, myslalam ze to wina wczorajszego kieliszka wodeczki,ale chyba to jednak pogoda.
Jutro rano na rehabilitacje, wiec pobudka o 7.....ide spac, zeby sie wyspac....pa pa

http://lb5m.lilypie.com/8OQ1p1.pnghttp://lb2m.lilypie.com/Pmy5p2.png

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

fajne ciuszki,i wogole supper zakupy Maka
Tinka nie chcem Cie straszyc:D,ani tymbardziej moralizowac,ale jesli chcsz utrzymac laktacje,to sie juz nie kus na kieliszek wodeczki:D piwko,winko moze byc ale nie osta wodeczka:D

ja teraz jestem chodzacy abstynent :sofunny:

ny dzis bylismy na basenie z Emilia(kurs dla niemowlakow),ostatnie zajecie,na nastepnne durnoty sie jeszcze nie zapisalismy,a zaczyna sie juz w nadchodzacym tyg(tym razem pon. lub sobota) jutro mezu bedzie dzwonil i sie dowiadywal czy jest miejscce dla nas:D
a pisze o basenie,bo musze sie pochwalic ze dzis Emilia nurkowala,i za kazdym razem nie plakala,nawet jak sie zachlysnela,to nie plakala
a na koniec strzelila popis,ze wszyscy sie zsmiali:
bo na koniec wszystkie dzieci "podplywaja" za pomoca rodzicow do srodka,noi moja dziecina dorwala jednego chlopczyka i wessala sie w jego reke,i nie chciala go puscic,a jak probowalam ja oderwac:D to oburzona marudkala z pretensja:D taka cora:D
woda to jest jedyna rzecz ktorej sie Emilia boi,ale jest coraz lepiej:smile_jump:


ale sie rozpisalam:D
jutro moze mnie byc mniej na forum,bo najpierw ide do gina
a po poludniu idziemy z Emilia na szczepienie

milego dnia jutrzejszego i slodkich dzis snow:usmiech:

Odnośnik do komentarza

Maka fajne rampersy; my tez mamy kilka takich :Śmiech: a dzisiaj my wstałyśmy o 9:30!!! :Śmiech: a nie pisałam wczoraj bo w sumie czasu brak. Rano wstaliśmy; śniadanko i do kościoła. Potem spacer. A od popołudnia do wieczora chata pelna gości :Oczko: i później szybko padłam......

Tinka no no no.... wódeczka :Oczko: ja to tylko Karmi popijam na laktację-chociaż nie narzekam na to ale zawsze to jakieś urozmaicenie w diecie :Oczko:
powodzenia na rehabilitacji!!!!

Patrycja daj znać jak u gina-czekam z niecierpliwością :Śmiech: ja też zastanawiam się nad basenem-zacznę się powoli rozglądać. W miarę bezbolesnego szczepienia Emilce życzę!!!!

Jaga hop hop!!!!! gdzie jesteś? jak samopoczucie?

ruda81 witaj wśród nas i nie znikaj tylko pisz. Co do Twojego pytania to może zajrzyj na ten wątek:

http://parenting.pl/emigracja/56-irlandia.html

i tam dziewczyn zapytaj-myślę, że pomogą.

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

no wlasnie gdzie nam zniknela Jaga?
nas mobilizuje,a sama....:wink:


bylam juz u gina,serduszko bije:smile_jump: wyliczyl 6 tygodni i 4 dni ciazy(narazie nie zmieniam suwaczka,bo sie nie zgadza)
noi na ekranie usg widzialam ja i doktor:D dwie jasne plamki,ale tylko u jednego bilo serduszko,no a ze wczesna ciaza,to nie wiadomo co to
albo byla to ciaza blizniacza,albo pan mowil ze to moze zamienic sie w pepowine
noi zeby byla jasnosc mam przyjsc za trzy tygodnie

pan sie zdziwil,ze tak wczesnie @ dostalam mimo tylko cyckowania,i wciaz karmie i w ciazy jestem:D
noi sie smial ze co rok to prorok,i ze musze podwojny wozek sprawic:D
na co ja ze pozniej sie zabezpieczem,zeby czasem potrojnego nie kupowac :lol:




ale Wy Dziewczeta spiochy jestescie:D i dobrze,wyspana Mama to i dziecko szczesliwe
ja od srody(jka mezu byl przymusowo w domu) tez sobie pospalam,dzis juz do pracy chlop mi poszedl


a na szczepionke idziemy dopiero o 16 chyba 30:wink:


:Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

patrycja super wieści!!!!!! ale to w sumie nie wiadomo jeszcze czy to bliźnięta? mam nadzieję, że za 3 tyg wszystko pięknie będzie widać :Śmiech: kurcze-fajnie byłoby teraz mieć takich dwóch chłopców no nie? :Oczko:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...