Skocz do zawartości
Forum

Mamuski 81! zgłaszać się!


majeczka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patrycja`81

dzien dobry:smile_jump:
fajnie ze sie udal spacer rodzinny Majeczko
Tinka gratki:usmeich: a jak dlugo jestescie-ze tak spytam z ciekawosci :wink:


a moje dizeciatko zas przywleklo przeziebienie z przedszkola
bylysmy drugi raz i drugi raz to samo:36_2_52:
poki wiosna nie przyjdzie rezygnujemy-a ostatnio bylo tak fajnie,i Emilce tez sie podobalo-m.in pani puszczala banki mydlane a dzieci byly jak zaklete,(ok pol godziny przeznaczone jest na wspolne spiewanie piosenek,a reszta czasu to kawkowanie,zabawa,pogaduszki)
a teraz mialy byc zdjecia,i Emilka miala miec odlew raczki i nozki(co prawda w domu ma juz prawie zrobione to,ale nic by nie zaszkodzilo miec wiecej:D)

a z nie wesolych wiadomosci to: jest duze prawdopodobienstwo,ze Emilkowy tatus pojdzie na bezrobocie-mam nadzieje,ze jak tak sie stanie to znajdzie jakas jeszcze fajniejsza robote niz ma:usmiech: w tempie blyskawicznym

a jak juz sie zaczelam zalic,to do konca-zapisalam sie na kurs internetowy-co prawda na poziomie szkoly sredniej(chce zmienic zawod wyuczony w Polsce) noi dupiszony mnie nie przyjeli,ze wzgledu na brak miejsc-pewnie w pierwszej kolejnosci byly matoly z podstawowki-a chcialam wykorzytstac czas kiedy siedze sobie w domku,bo nie chce mi sie isc na dzienne(jest duzo wieksze prawdopodobienstwo ze mnie przyjma)
zapisalam sie ponownie-do czterech razy sztuka :D(dwa razy w innej szkolce,noi teraz drugi raz w tej zmienionej)


no to sie pozadnie wyzalilam,za wszystkie czasy-mam nadzieje ze sie wiecej nie powtorzy to :wink:

milusinskiego dnia :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

to fajnie Twojemu mezowi:usmiech:
taciezynski jest :ok:


moj nawet jakby chcial to poki co i tak nie moze isc na tacierzynski-normalnie w swiecie nie ma cyckow do karmienia:smile_jump: :sofunny:
a Emilka wciaz mamusiny cycek(choc sie juz powolusku uczy jesc )

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny, u nas też pogoda fatalna. Huberowi katar okropny się przyplątał, ale narazie tylko tyle i oby. A Mateusz zachwycony poszedł do przedszkola. Wczoraj miał wolne bo poprzedniej nocy płakał że go brzuszek boli. Trochę się wystraszyłam że znowu grypka żołądkowo-jelitowa (znowu u nas panuje), wczoraj został w domu ale nic się nie działo więc o dziwo bardzo uradowany poszedł do przedszkola.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46308.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-46307.png

Odnośnik do komentarza

Hello:)

Patrycja, trzymam kciuki, żeby Cię do tej szkółki przyjęli:) No i mój chłop też by na tacierzyński nie mógł iść, bo również cycków ni ma, tzn. ma, ale takie owłosione:D Bleee...

A mój syn wczoraj zwariował i to temu nic mi się nie udało tu naskrobać. Noc przespał i chyba wyspał się za wszystkie czasy. Cały dzień miał pobudki co 20/40 minut i do cyca. Pod wieczór myślałam, że mi cycki odpadną, a on jak szalony szukał cyca, jak jakiś mały charczący potworek. Aż mi wreszcie zaświtała w głowie myśl, że on sobie z mojego cycka zrobił smoczek. I po raz pierwszy dałam mu smoczek. Alleluja, ciućkał taki zadowolony, że hej, a mleczarnia mogła się wreszcie zregenerować! No niestety, dzisiaj nie dał się już nabrać na smoczka, cwaniaczek mały. Dopiero musiałam go własnym mlekiem posmarować, żeby łaskawie go zaakceptował i poszedł spać.

Ooo i już nie śpi...

Idę otworzyć bar mleczny dla mojego ukochanego małego klienta:D

Buziaki:*

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

witam drogie panie :usmiech:

u nas katarku i kaszlu Emilkowego ciag dalszy,ale dzielnie zwalczamy :usmiech:
tez bym chciala sloneczka,takiego wiosennego
zielona trawka,spiewajace ptaszki....chcem wiosny :D


superanckiego weekendu:Kiss of love:

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

majeczka

zdalam dzis ostatni test:))) i oficjalnie zostalam przyjeta na caly etat:))):yuppi::yuppi::yuppi::yuppi::yuppi: zaczynam w poniedzialek:)) chyba nei taki zly ten piatek 13 stego co?




kurdem nie wiem,jak ja tego wczoraj nie zauwazylam,az mi glupio
mimo mlodych i pieknych latek :wink:
czuje sie jak stara i slepa :P


Majeczko ja tez Ci gratuluje,zeby w pracy bylo super fantastycznie:smile_jump:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...