Skocz do zawartości
Forum

Dzieci Rocznik 2004


Rekomendowane odpowiedzi

u nas zazwyczaj siedmiolatki juz nie wierza, ja wlasnie sobie mowie ze to ostatni rok jak mowie Natankowi ze Mikolaj patrzy z gory i pilnuje czy jest grzeczny :lup: za rok nie bedzie tej "marchewki" szkoda...
i zastanawiam sie czy Natanek nie bedzie na tyle perfidny by sprzedac te inforacje mlodszemu bratu :)

u nas tez dmugi week end, w piatek robie wszystkie zkupy gwiadkowe, wczesnie ale bede miec swiety spokoj :)
a po poludniu do kina z K, dzieci nie maja wolnego i sa w szkole, babcia ich odbiera a my w kinie :D
w sobote jemy raclette, zima idzie, czas na te pyszne, kaloryczne ale genialne potrawy :D

Odnośnik do komentarza

nie bylismy w kinie!!!!!
nie bylo nic rewelacyjnego a ztego co bylo kazdemu podoblo sie co innego
wiec ja pojechalam na ciag alszy zakupow swiatecznych a K zostal sobie w domu ze swietym spokojem :D

a raclette u nas sie je troche ianczej niz w PL, ja na patelence mam tylko ser, ew z przepiorczym jajkiem a reszta na talerzu (ziemniaki, salata, pomidory, surowe pieczarki, setka roznych wedlin)

dobra ide spac, widzialas godzine?? :lup:

Odnośnik do komentarza

haha, Malgos, ja nie koniecznie bo w ramach prezentu w tym roku: przed gwiazdka kupilismy sobie duuuuuzy prezent pod nazwa suszarki do prania a zeby sie nazywalo ze byla gwiazdka i dla nas to pod choinka swetr dla K i kamizelka dla mnie :)
za to dzieci w siodmym niebie z prezentami, woz strazacki playmobila i koparka dla Noasia, Natanek Geomagi i Bionicle z lego, do tego ksiazki, gry planszaowe no i baczki beyblade o ktorych slysze od 2 miesiecy a teraz mam na zywo wo domu :lup:

Odnośnik do komentarza

Malgos, u nas daleko jeszcze do przerwy, dopiero ostatni tydzien lutego i pierwszy marca
Natanek jedzie z babcia i kuzynem (i babcia kuzyna) na tydzien nad morze, jeszcze o niczym nie wie..
pewnie Noasiowi bedzie teskno za bratem ale dobrze im moze zrobi ta rozlaka bo tak sie dogaduja jak pies z kotem :)

u Ciebie Gosiu chlopcy sie dobrze dogaduja???

Odnośnik do komentarza

Malgos, u nas sie bardziej bija i przepychaja niz kochaja
czekam na dzien w ktorym bede mogla powiedziec ze mam kochajace sie dzieci... no ale coz, zaciskam zeby i licze do 10

do PL? o rany, nie mam pojecia, moj K czeka na decyzje o przyznaniu nowej pracy w budzetowce, mam nadzieje ze dostanie, a jesli tak to nici z urlopu w tym roku i z Polski tym samaym, bo mielismy jechac w sierpniu...
zobaczymy, okaze sie dopiero kolo kwietnia.
a jak nie w tym roku to dopiero w 2012 :lup:

Odnośnik do komentarza

hihi,
malgos, dobrze ze od czasu do czasu budzisz ten watek a i tak we dwojke tu piszemy :D
ja z moim bratem to koty darlam przez lata, jak bylismy razem w tym samym pokoju to linie demarkacyjna zrobilismy na pol pokoju i nie bylo prawa przejsc na strone drugiego :D
ale po latach jakos sie dogadalismy lepiej i nawet mnie kryl przed mama jak chodzilam z jego szkolnym kolega

Odnośnik do komentarza

szczesciaro, week-end majowy
u nas niet bo we FR nie ma 3go maja :lol:
ale za to w czerwcu mamy 2 dlugie week endy bo 2go wolne (wniebowstapienie) 13go wolne (jakies Zielone swiatki chyba po polsku???) wiec bedzie luzik :)

Natanek -3 zeby, ruszaja sie trzy nowe, madrala juz od dawna wiec my przyzwyczajeni :) za to mlodszy sie robi cwany jak brat, co sie dziwic idzie za przykladem :sofunny: ale co nas nie zabije :lup:

a w ogole to gdzie indziej doczytalam w doskokach oczywiscie, ze mieszkanko macie!!! super, ciesze sie razem z Wami!!
buziaki!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...