Skocz do zawartości
Forum

Dzieci Rocznik 2004


Rekomendowane odpowiedzi

cos Ty, w week end tez wstaja wczesnie!! ale przynajmniej Natanek juz samodzielny wiec sniadanie sobie sam zrobi jak mu wiezorem wszystko przygotuje :) a bratu daje kubek z platkami i ten tez wcian co popadnie :D

a polkolonie tak, niestety platne, ale nie mam czego z dziecmi zrobic bo co 6tyg jest 10 dni wolnego (albo i iecej) wiec daje na polkolonie, w tym roku bedzie ciezej bo obaj chodza przedtem tylko Natanek ale przyszedl czas na przedszkole i dla Noasia :) na szczescie przyzwyczail sie szybciej od Natanka w tym samym wieku i uwielbia tam chodzic bez problemu :)

Odnośnik do komentarza

rozwoj planuje rodzic
w tygodniu, po szkole czyli po 16.30 sa rozne zajecia, czesc jest we srode jako ze to dzien wolny od szkoly
zapisy sa we wrzesniu
ja w tym roku nie zapisalam nigdzie nikogo bo we wrzesniu nie wiedzialam jeszcze czy uda mi sie wrocic na niepelny etat a wszelkie zajecia jakie ewentualnie interesowaly Natanka byly wlasnie we srode :lup:
ale on niesportowy jest wiec mu nawet nie przeszkadza ze nie chodzi ani na judo ani na pilke ani nic w tym stylu
Noas pewnie na cos pojdzie od przyszlego roku, interesuje go duzo rzeczy :)
w szkole jak i w PL jest WF i rozne artystyczne zajecia plus zwykle przedmioty, Natanek jako ze sam sie interesuje wieloma rzeczami to bez niczyjej pomocy poglebia sobie swoja wiedze tym co go interesuje :)
my mieszkamy w dosc malym miasteczku wiec sportowo jestesmy na topie bo jest duzo dziedzin ale kulturalnie nie ma nic ciekawego poza muzyka i plastyka pozaszkolna :)

Odnośnik do komentarza

mamy swieto, mamy ale tuaj sie nie chodzi na groby jak w PL, nie ma zniczy i tego klimatu jak w Polsce....
a Halloween, ja nie lubie wiec nie swietuje, owszem mam w ogrodzie wyciete i zapalone dynie, po dzielnicy chodza przebrane dzieci z rodzicami i pukaja do wszystkich drzwi po cukierki, my w tym roku nie kupilismy zadnych cukierkow, zamknelam brame i powiesilam tablice ze cukierkow brak :)
Noazs ni lubi takich strasacych przebierancow to wolalam nie prowokowac traumy :lol:

Odnośnik do komentarza

Małgosia
my już po pasowaniu na ucznia, było wzruszenie, emocje i strasznie duszno ;)

Tadzik pięknie recytował wszystko czego się nauczyli.
Dali Pani po kwiatuszku, dostali legitymacje i dyplomy
potem pojechaliśmy na uroczystą kolacje i zaczęła się masakra zmęczeniowa :glass:

Moja córcia też już po ślubowaniu i pasowaniu na ucznia.Wróciła dumna i zadowolona a ja świadom że się starzeję :no1::no1:

Prosimy o głosik http://www.wodadladziecka.pl/konkurs/index.php/vote/311

Odnośnik do komentarza

Małgosia
rafal76
Małgosia
my już po pasowaniu na ucznia, było wzruszenie, emocje i strasznie duszno ;)

Tadzik pięknie recytował wszystko czego się nauczyli.
Dali Pani po kwiatuszku, dostali legitymacje i dyplomy
potem pojechaliśmy na uroczystą kolacje i zaczęła się masakra zmęczeniowa :glass:

Moja córcia też już po ślubowaniu i pasowaniu na ucznia.Wróciła dumna i zadowolona a ja świadom że się starzeję :no1::no1:

o nie nie kochany- to dzieci nam się starzeją :36_2_51:

Dzieci rosną i sie starzeją a my wraz z nimi:36_2_12::36_2_12:

Prosimy o głosik http://www.wodadladziecka.pl/konkurs/index.php/vote/311

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...