Skocz do zawartości
Forum

Zdjęcia wywoływane przez internet?


Gość kwiatuszek9876

Rekomendowane odpowiedzi

kwiatuszek9876
Dziewczyny zastanawiam się nad wywołaniem zdjęć przez internet . Powiedzcie czy korzystacie z tego i czy jesteście zadowolone i czy możecie kogoś polecić ?

Ja korzystam
Empik Foto - wywoływanie zdjęć, odbitki cyfrowe, fotogadżety - empikfoto.pl

lub

* Wywoływanie zdjęć, fotoksiążki i foto produkty - PhotoBox (to jakosc jest REWELACJA)

ale tylko wtedy jak kupie kupon na zakupach grupowych, bo wtedy to zdjęcia sa za grosze.

ale jezeli chodzi o jakosc to rewelacja.

http://lb5m.lilypie.com/8OQ1p1.pnghttp://lb2m.lilypie.com/Pmy5p2.png

Odnośnik do komentarza

U nas (Tychy, Śląsk) jest taka firma "fotonet" i ja korzystam z ich usług, wysyłam internetem, a odbieram w punkcie z dostępnej listy. Jestem zadowolona, bo mogę wybrać różne parametry zdjęć, a przed wysłaniem mogę je "upiększyć"...

Mikołajek, ur. 9.12.2012, godz. 17.00, 4470g, 57cm
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bi09kf7314tic.png

Milenka, ur. 26.08.2002, godz. 6.50, 4870g, 64cm
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bio4pcufyfugw.png

Odnośnik do komentarza

agoola
ja wywołuje w rossmanie - jakość jak na tę cenę ok.

Wywołałam raz i jak dla mnie tragedia.
Puszczają wszystkie zdjęcia automatem, żadnego dostosowania parametrów do zdjęcia.
Wszystkie zdjęcia były 'blade', kolory bez głębi.
Jak porównałam do zdjęć wywołanych u tradycyjnego fotografa, to niebo a ziemia.
Nie wiem jak wygląda to w firmach wysyłkowych, ale w Rosmannie w życiu bym nie wywołała po raz kolejny. Szkoda pieniędzy.

Odnośnik do komentarza

ja wywoływałam przez allegro - łącznie ok. 700 odbitek 10*15 (3 -ma zamówieniami) + 50 zdjęć studyjnych. Jak dla mnie super - moje weselne zdjęcia jak od fotografa a mieliśmy konkretnego. Naprawdę polecam.

Koszt niski - 22 gr za odbitkę, dobra jakość.

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Gość Misia25

Ostatnio zamawiałam koło 200 zdjęć na www.fotopakiety.pl - cena za sztukę wyniosła 27 groszy, więc myślę, że to w sumie nienajgorzej. To była jedna z lepszych ofert, jakie znalazłam w internecie, pomijając miejsca które za bardzo nie wzbudziły mojego zaufania. Co bardzo ważne -
papier był na naprawdę dobrej jakości, zdjęcia wyglądają świetnie.

Odnośnik do komentarza

Najbardziej opłaca się wywoływać fotki przez internet. Empik Foto na bank znacie - zobaczcie sobie stawki i porównajcie ze stacjonarnymi salonami. Nam zdarzało się już płacić nawet poniżej 20 groszy za odbitkę 10x15. W mieście przy bardzo dobrej promocji zapłacicie ponad 40 groszy. Tylko że taką stawkę mieliśmy dopiero przy dużej ilości - w mieście nie widziałam uzależnienia stawki od ilości fotek.

Odnośnik do komentarza
Gość petrosa

Też najbardziej lubię Empik Foto.
Bo skoro mam tanio i fajnie jakościowo, to w jakim celu mam kombinować z innymi firmami? Tym bardziej, że oni dają jednak wysoki obniżki przy dużej liczbie zdjęć? To jednak robi dosyć istotną różnicę, prawda?

Odnośnik do komentarza

Empik Foto - od kilku lat, za każdym razem i zawsze było w porządku. Stawki niskie, warunki spoko, tak więc nie ma co kombinować. Nie szukamy już w innych miejscach. Po prostu nie widzimy do tego powodu. A fakt, że w sieci to się najwygodniej załatwia.

Odnośnik do komentarza

Przez Empik Foto jest po prostu bardzo wygodnie - przerabiałam ten temat wielokrotnie. A nim w ubiegłym tygodniu duża liczba odbitek 10x15 wyszła na mnie na poziomie 15 groszy za sztukę. I wydaje mi się, że taka kwota jest nawet bardziej niż zadowalająca. Co myślicie?

Odnośnik do komentarza

Empik Foto jest OK.
Załatwia się te fotki szybko, nie ma czekania, temat ogarnięty w krótkim czasie, ale też tak to powinno wyglądać.
Nie oszukujmy się - załatwianie tego online jest wygodniejsze, bo mamy większy wpływ na efekt. Coś tam realnie jesteśmy w stanie poustawiać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...