Skocz do zawartości
Forum

Prezent dla znajomych na pierwszą rocznicę ślubu


Ulla

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy co oni lubią, jak ksiąki, to kupiłabym książkę/ksiązki... Moja siostra jak robiłą rocznicę, to dostała raczej praktyczne prezenty, np kieliszki+winko, pościel (jakby mało mieli po weselu:Oczko:), filiżanki itp, czyli takie weselne prezenty... Zależy też ile chcesz na to przeznaczyć...

Odnośnik do komentarza

Ulla- ja osobiście lubię wszelkie ksiażki poradniki, albo ciekawe ksiażki kucharskie, młodemu małżeństwu się przyda ::): Nie wiem, czemu, ale polecałabym jakieś ksiazki :D Do 50zł mozna coś ciekawego kupić i eleganckie w miarę, bo jakieś inne gadzety to trzeba juz trochę wywalić kasy, a nie wiadomo czy się przyda. A ksiaza nie będzie jakby co duzo miejsca zajmować. Takie moje zdanie. Ja na pewno nie chciałabym dostać jakiejść figurki, witrazyka, czy kwiatka w doniczce... Nigdy nie wiem co z tym zrobić, bo zazwyczaj mi się taki prezent nie podoba... Wolę te praktyczne ::):

Odnośnik do komentarza

a ja bym polecala cos personalnego...jesli znasz kogos kto ma hobby w stylu decoupage i fajnie mu to wychodzi to polecam np tacke sniadaniowa badz kawowa :) w zalaczniku dodaje jak to wyglada wizualnie..oczywiscie osoba zajmujaca sie tym moze Ci stworzyc taka jaka sobie akurat wymyslisz :) Nie wiem ale chyba na allegro mozna cos poszukac...Ja mam znajoma ktora potrafi stworzyc naprawde super rzeczy...ma fajne pomysly i fajnie jej to wychodzi

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

najlepiej jeśli pomyślisz dla nich o wyjeździe, bo nic tak nie cieszy przecież jak chwile spędzone z ukochaną osobą w wyjątkowym miejscu. z mojego doświadczenia wynika, że jakoś wszyscy wolą niedługie pobyty w kraju niż zagranicą, więc radziłabym ci rozejrzeć się za ładnym miejscem w polsce. ja najbardziej lubię wrocław, zamość, poznań albo gdańsk ale to moje preferencje. trójmiasto jest chyba z tego najbardziej romantyczne, bo co może być bardziej romantycznego niż spacery we dwoje plażą o zachodzie słońca. nawet jak jest zimno jest to bardzo klimatyczne przeżycie. w hotelu orbis posejdon w gdańsku są ładne pokoje i do plaży nie jest daleko. jednocześnie do samego miasta też blisko, więc znajomi będą mogli pójść do restauracji, żeby zjeść romantyczna kolację i pozwiedzać.

Odnośnik do komentarza

Ja z siostrą kupiłam rodzicom weekend w Ustce w [reklama usunięta]. Bardzo im się podobało tam. Byli zachwyceni okolicą i położeniem hotelu. Mamie bardzo podobało się w spa, a tata był zachwycony hotelowym basenem. Posiłki w restauracji hotelowej pyszne 

Odnośnik do komentarza

Ze znajomymi na pierwszą rocznicę ślubu naszych przyjaciół kupiliśmy im pakiet dla dwojga na romantyczny weekend. W cenie pakietu zawierały się noclegi, wyżywienie i zabiegi w hotelowym spa. Zrzuciliśmy się w kilka osób i kupiliśmy im jedne a porządny prezent. Wrócili zachwyceni i wypoczęci.

Odnośnik do komentarza
Gość baretka

A może instax? Świetny sposób na utrwalenie najważniejszych chwil z rodziną i znajomymi :) a przy okazji fajna zabawa. Ja swój wygrałam ostatnio w konkursie Grand Błogie Chwile i sprawdza się znakomicie, wszyscy mi go zazdroszczą :)

Odnośnik do komentarza

dajcie im prezent inny ni z pewnie do tej pory dostali i podarujcie im przejazdzke sportowym samochodem po torze :0 na pewno beda zaskoczeni ale i bardzo zadowoleni :) jazda samochodem bez ograniczen prędkości któż by nie chcial spróbowac takiej jazdy :) a wiec adrenalina gwarantowana :)

Odnośnik do komentarza

U moich znajomych I rocznica ślub zbiegła się z przeprowadzką do nowego domu, więc mieliśmy podwójną misję. Prezent na rocznicę i parapetówkę. Na parapetówkę cała ekipa postanowiła kupić coś z wielkiego domowego zestawu. Jedni kupili ręczniki, inni zestawy pościeli. Nam trafiły kapcie dla gości, wiec zamówiliśmy mnóstwo pociesznych kapciuchów w różnych rozmiarach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...