Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

DZIENDOBRY MILE PANIE I MALUSZKI

witam po dosc długiej nieobecnosci...chcialam wszystkim maluszkom .ktore ukończyły 2 LATKA złożyć najserdeczniejsze życzonka zdrowia , pogody ducha i mnóstwa radosci w życiu:)

u nas wszystko ok...MAteuszek od 2 misiecy nie nosi juz pieluch, takze jeden problem mamy rozwiazany od dluzszego czasu...mleczka juz tez nie chce pic, moze od czasu do czasu wypije na wieczor kaszke...JA pracuje w 2 miejscach jak pszczółka...staram sie spedzac z malym jak najwiecej czasu...ale i tak mi smutno, ze jest go tak malo.
Mam nadzieje, ze wasze maluszki nie choruja, ja ostatnio w domku miałam maly szpital..sama sie uchowalam...zobaczymy na jak dlugo...narazie nie myslimy o żłobku, ale zastanawiam sie za rok nad przedszkolem....widze, ze wasze zuchy dzielnie sobie radza ze spedzaniem czasu w złobkach:)

zaraz lece na zakupki i do banku...zycze wszystkim milego dnia i zdrowka na kolejne dni..:)
pozdrawiam cieplutko...Monia ...i MAti...przesyła całuski...:36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Hej

Mateuszku
wszystkiego najlepszego z okazji 2 urodzinek -
- Sto lat
:36_15_4::36_15_4::36_15_4:


U nas wszystko ok. Pogoda tylko do niczego :( Wyszliśmy na spacerek ale długi nie był bo zaczęło padać :( Normalnie jesień na całego.

A co u Was dziewczyny ? Już niedługo imprezki nam się szykują :smile_jump:. Ja już zamówiłam Natalce prezent i dekoracje. Natalka jako że jest fanką Teletubisiów dostanie od nas taki fajny domek: Domek Teletubisi Centrum Zabawy

Monia jak chłopaki ?

Asiu gdzie zamawiacie torcik ? Jak Piotruś ?

Sweetka super że napisałaś, gratki dla Mateuszka że już " bezpieluszkowo":brawo:.

Miłego dnia

http://www.ticker.7910.org/as1cA9H0g000000MDAwNTc2amx8MzE5ZGp8TmF0YWxrYSBtYQ.gif

" Za Tob

Odnośnik do komentarza

Hej

Amelko, Piotrusiu wszystkiego najlepszego na Wasze 2 urodziny :Kiss of love::mylove:

Buziaki również dla Lenki i Mateuszka :Kiss of love:

Monia my też robimy imprezę w sobotę :lol:

Ania fajny prezent dla Natalii :)
Tort dla Piotrusia (jak w zeszłym roku) zrobią nasi serdeczni znajomi - cukiernicy :))) Do odbioru mamy w sobotę :) Wiem tylko, że będzie w konwencji misiów :smile_jump:

Miłego dnia :Kiss of love:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...