Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Ja nadal chora :( . Natalka na szczęście już zdrowa.
Z kupnem pieska na razie dajemy sobie spokój, nie ma co podejmować na szybko takich decyzji, bo to później rzeczywiście obowiązki są i pełno włosów wkoło. Teściowa ma kupić Natalce na urodziny sztucznego więc na początek taki będzie lepszy :smile_move: a też uroczy: Interaktywny PIESEK BERNARDYN SAMBY od Epee 00515 (754418179) - Aukcje internetowe Allegro

http://www.ticker.7910.org/as1cA9H0g000000MDAwNTc2amx8MzE5ZGp8TmF0YWxrYSBtYQ.gif

" Za Tob

Odnośnik do komentarza

ania2012
Hej

Ja nadal chora :( . Natalka na szczęście już zdrowa.
Z kupnem pieska na razie dajemy sobie spokój, nie ma co podejmować na szybko takich decyzji, bo to później rzeczywiście obowiązki są i pełno włosów wkoło. Teściowa ma kupić Natalce na urodziny sztucznego więc na początek taki będzie lepszy :smile_move: a też uroczy: Interaktywny PIESEK BERNARDYN SAMBY od Epee 00515 (754418179) - Aukcje internetowe Allegro

fajny piesek..spodoba sie Natce:)

A tobie Aniu zdroweczka:Kiss of love::Kiss of love:

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza

Naina
ale faaaaaaaaaajnie ciepło w domu
załączyli kaloryfery :)
dobranooooooooc

no mu tez bedziemy musieli uruchomic podłogókwe...i palenie w kominku sie zacznie!!:cheess:

puki co Piti znowu chory...w ciagu calej nocy moze bylo ok 20min bezkaszlu,a tak to nom stop...no i ten katar paskudny..:36_19_2::36_19_2:
dobrze ze kamilek narazie zdrowy...:cheess:

ASIA-jak dzis syncio??

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza

My już po 1 dniu w żłobku. Wszystko dobrze :))))
Piotruś nie płakał, jedynie tylko troszkę z rana, ale szybko przestał. Ładnie się bawił, ukłądał sobie klocki, był grzeczny i spokojny, Zjadł śniadanie i przed wyjściem 2-daniowy obiad. Nie bardzo chciał siedzieć na nocniku, pani pytała P czy w domku siedzi (a przecież siedzi i sika równo :Oczko:), tam widocznie sie wstydzi i musi się przyzwyczaić.
Piotruś był zadbany, pieluszka zmieniona trzy razy, był czysty, panie pomagają przy jedzeniu. I Go chwaliły :))

Dziś kolejny w żłobku się zaczął. Piotruś pomachał tacie na do widzenia i pobiegł do dzieci :)))
Rozmawiałam właśnie z dyrektorem, coś tam popłakał troszkę, ale już jest ok.

Jestem z Niego mega dumna :smile_jump:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

radość serca
My już po 1 dniu w żłobku. Wszystko dobrze :))))
Piotruś nie płakał, jedynie tylko troszkę z rana, ale szybko przestał. Ładnie się bawił, ukłądał sobie klocki, był grzeczny i spokojny, Zjadł śniadanie i przed wyjściem 2-daniowy obiad. Nie bardzo chciał siedzieć na nocniku, pani pytała P czy w domku siedzi (a przecież siedzi i sika równo :Oczko:), tam widocznie sie wstydzi i musi się przyzwyczaić.
Piotruś był zadbany, pieluszka zmieniona trzy razy, był czysty, panie pomagają przy jedzeniu. I Go chwaliły :))

Dziś kolejny w żłobku się zaczął. Piotruś pomachał tacie na do widzenia i pobiegł do dzieci :)))
Rozmawiałam właśnie z dyrektorem, coś tam popłakał troszkę, ale już jest ok.

Jestem z Niego mega dumna :smile_jump:

pewnie ze jest powod do dumy..brawo Piotruniu..dzielny zuch:super::super::super::super:

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...