Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry

w sobotę byliśmy w Ogrodzie Jordanowskim. Potem zdzwoniliśmy się ze znajomymi i mimo, że nie planowaliśmy to spakowaliśmy się i pojechaliśmy na wieś by rozpocząć sezon grillowy :36_2_15:
Mama zajęła się dziećmi a my do późna na powietrzu mimo niskiej temperatury :Śmiech:

dzieci jak to moje dzieci
oboje z gilem, Maja nas szczeście bez gorączki, ale Mikiego zaczęła bolec nóżka...mam nadzieję, że wczoraj niefortunnie stanął i stąd to utykanie :arrow1:

Odnośnik do komentarza

czesc mamuski!
a u nas bez zmiam...tzn kAMIL podrapany caly tyleczek i nogi,nigdzie wiecej narazie nic mu nie wyszlo,a Piterek to chyba tylko mial sam katarek bo juz minelo!
wczoraj pojechalismy z dziecmi na caly dzien do Krynicy,na lody,na deptak,do pijalni i na gorze parkowej bylismy..podziwiam Kamcia bo szedl cala droge sam na nozkach(stad mam nadzieje jak u Mikiego utykanie dzis bylo)wrocilismy pod wieczor oczywiscie padnieci!

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza

Hej

Sweetka, Tomek
wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu :mylove:

Monia W
tak jak napisała Ania, niestety nie można mieć wszystkiego, niestety... U nas podobnie, mijamy się, ja od rana w pracy, Luby po południami i w nocy, ale nie jest źle, mamy siebie to najważniejsze, buziaki dla Was :Kiss of love:

Aniu :Całus:

Zmęczona jestem, dzień intensywny i takiż sam przede mną jutro... Piotruś już w domku, cieszę się ogromnie :))) Półtora tygodnia kolonii to był wypasik, dziadkowie dbali o Niego, ale fajnie, że juz jest w domku :))

Dobrej Nocy :sen:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...