Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Nie nadrabiam, nie mam siły. Ostatnio intensywnie u nas. Z racji tego, że dzieci alergiczne, mamy stertę leków i muszę je podawać przez minimum dwa miesiące. Żyć nie umierać, ale co zrobić jak pokrzywki, kaszle, katary i dusznosci dokuczają tym moim dzieciom a szczególnie Majci. Do tego spotkania słuzbowe, porządki w domu.
wnoszę postulat o przedłużenie doby o kolejne 24 godziny, wtedy jest szansa na czas dla wszystkich i wszystko.

Juniorku buziaczki na 1,5 roczku :Kiss of love::in_love:
A dopiero z brzuszkami biegałyśmy i skarżyłyśmy się na dolegliwości ciążowe :Oczko:

Odnośnik do komentarza

gdybym nie zajrzała

Z okazji zbliżających się Świąt życzę Wam wszystkim
Radości, której moc przysłoni troski codzienności
Siły i mądrości płynącej z Tajemnicy Zmartwychwstania Pańskiego
Aby Zmartwychwstały Chrystus obudził w nas to, co jeszcze uśpione, ożywił to, co już martwe
Aby w czas Święta Paschy w Waszych sercach, rodzinach i domach zagościła radość, spokój i wielka nadzieja odradzającego się życia

Zdrowych i pełnych spokoju Świąt Wielkanocnych
Anulka z Rodziną

Odnośnik do komentarza

ek...od nas wlasnie wyszli rodzice...
zlane mamusie i dzieciaki dzisiaj???:36_1_73:
u nas rano bylo bieganie z pistolecikami na wode hahaha ubawilismy sie:)
bylismy juz na spacerku i na placu zabaw...fajna śliczna ciepła pogoda to korzystamy...ja juz mam stracha przed jutrzejszym pierwszym dniem w pracy:36_2_21::36_2_21::36_2_21: ale jestem dobrej mysli:)
http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/648/medium/z_mama2.jpg a to zdjecia z wczorajszego spacerku:)
milego dnia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...