Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Iza dobrze, że to już za Wami, Miko jest bardzo dzielny - dużo zdrówka :36_3_15:

Kasiu życzę poprawy nastroju :36_3_15:

Asiu zdjęcia śliczne, no i ten cudowny uśmiech Piotrusia :36_3_15:

Ja dzisiaj wybieram się na 17-tą do fryzjera, chciałam zrobić sobie grzywkę taką na ukos ale chyba się nie odważę więc tylko podetnę i wycieniuję. Mąż wraca dziś wieczorem na weekend. Natalka ostatnio bardzo polubiła jeść mydła, szampony itp :36_2_49:Normalnie nie mogę jej odgonić, czy Wasze dzieciaczki też mają takie skłonności:glass: ?

Życzę Wam dziewczyny udanego weekendu i fantastycznych walentynek :36_4_13::36_4_13::36_4_13:

http://www.ticker.7910.org/as1cA9H0g000000MDAwNTc2amx8MzE5ZGp8TmF0YWxrYSBtYQ.gif

" Za Tob

Odnośnik do komentarza

Doberek
Kasiu :36_3_16::36_4_9::36_3_15:
Aniu2012 to milego weekendowania:)i koniecznie pokaz sie w nowej fryzurce
Monia powodzenia w zusie
IZa pytalam w okolicznych osrodkach zdrowia ale tu narazie nie potzrebuja...ale mam ręke na pulsie w razie czego:) , do poniedzialku juz niedaleko wiec zobaczymy...i dobrze, ze choroba juz za wami...dobrej zabawy na walentynki bo czytam ,z ei tance beda!!:36_1_11:

ja dzis robie muffinko-babeczki bananowe z czekolada:) na walentynki w sam raz beda:)

Odnośnik do komentarza

No jak pech to pech..albo piatek 13!
Pitek zasnol o 11 a autobus mialam o 11.13oczywiscie kamil protestowal przy ubieraniu..biegiem na przystanek..zdarzylismy..szukam wiec drobnych na bilet,jak sie okazuje nie mam potfela,wiec wracamy do domu..
Nastepny autobus o 11.38,zdarzylismy.
Dojechali do zusu,tam mega kolejka,bo kazdy chce zdarzyc przed 15,po ok 30min weszlismy i sie okazje ze wszystko mam do poprawki bo sie w styczniu stawki pozmienialy..(oczywiscie sie wkrzylam bo chyba to moja ksiegowa powinna wiedziec,przeciez za to jej place) i z powrotem na autobus..jeszcze nie bylo tego co mielibysmy blizej.wiec wsiadamy w pierwszy lepszy..kamcio zly bo za dlugo juz jedziemy,rzuca sie,skacze..wreszcie dojechalismy..i ledwie po wyjsciu z autobusu jakis baran tak nas ochlapal ze nawet na buzi kail byl mokry..

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza

Jeszcze zanim do domu z przystanku to przeboje z kamilem,nie chce isc,lezy sobie na chodniku,drze sie,krzyczy...
Ledwie zesmy doszli do domu,pitus juz nie spal,kamil chcial pic to zrobilam i jemu i pitkowi..jak zawsze kamil wypil swoje i chcial zabrac piotrusiowi i jak go popchnol tak pitus sie przewrocil i tak mocno uderzyl w nosek ze przez 10min leciala mu krew..nosek spuchniety,jezu jak sie wystraszylam....ale chyba nic sie nie stalo powaznego bo juz opuchlizna zeszla i nic nie widac zeby byl jakis skrzywiony...

Mam nadzieje ze to juz koniec na dzis!

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...