Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

No to Nam się szpital na maksa zrobił :Histeria: Maluchy kochane Majeczko, Kosiu, Juniorku, Nikodemku wracajcie Nam szybko do zdrowia.

Gosia gratuluję zaliczonych egzaminów.

Nocka nawet, nawet. Po podaniu Deflegminu fajnie schodzi wydzielina z zatok (gluty na całą Fridę :Histeria:).
Rano byłam w przychodni, oddałam mało honorowo krew (w pewnym momencie nawet na podłodze się znalazłam :Nieśmiały:). teraz czekam na wyniki mają być koło 14.

Odnośnik do komentarza

Stronka za zdrowie!

Hej Kochane

Już wiecie co i jak, bo Luby napisał... Dobrze nie jest, pierwszy raz antybiotyk, siedzimy w domku, zapalenie gardła... Bardzo Wam dziekuję wczoraj za rady i ciepłe słowa... Nocka kiepska...

Igorku, Zuziu buziaczki, rośnijcie zdrowi, szczęśliwi i beztroscy :36_4_12::36_4_11::36_3_19:

Zdrówka dla Majeczki, Kosi, Nikodemka, mojego Piotrusia i oczywiście dla naszej Izuni!

Ja dziś wolne wzięłam, będę z Piotrusiem cały dzień, po południu Luby wyjeżdża...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

a u nas w sumie nic ciekawego sie nie dzieje!siedzimy wszyscy w domu(wlacznie z malzem)zimno jest jak nie wiem..juz nawet w kominku palimy..
bylam wczoraj w przedszkolu i mam w kwietniu przyjsc zeby kamilka zapisac na wrzesien!
piotrek jak zwykle je i rozrabia..ale dalej boi sie sam chodzic..czasami jak sie kamcio zdenerwuje to szkoda gadac..:36_8_6::karate:jeden i drugi ryczy!!!
kamilek coraz ladn:karate:iej mowi(wkoncu pora najwyzsza)...fajnie sie go slucha..jak wchodzi do domu to mowi"dziebobly:"i jak chce cos powiedziec to tyle razy mowi mamo dopoki ja nie zapytam co!!!:36_2_22:i to powtarza tak dlugo(jak mu sie nie znudzi?)
natomiast piti:za bardzo sie tez nie spiesz..czasami wyrwie mu sie mama,albo baba,albo bebe ale to nie swiadomie...
ja ja sie ucze w miare mozliwosci znakow,przepisow..w poniedzialaek mam znowu wyklady..ale na jazde jeszcze sie nie spiesze...
dzisiaj bylismy na spacerze po zakupy wiec dopiero dzieci posly spac o 16..
w zasadzie kamil niedawno sie obudzil..wiec nie predko zasnie..
a piti jedzi na kolanach na nocniku..komicznie to wyglda!

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza

u nas Maja duzo mówi, ale za to nie chce chodzić...raz upadła i teraz sie boi...ale pocieszam się, że co sie odwlecze to nie uciecze...
Miki zaakcpetował przedszkole, więc to dla mnie teraz najwazniejsze...
A jak u Was kontakty brat-brat? Miki ciagle Maję zaczepia, przyciska, szczypie. Już nie mam siły. Nawet na chwilke jak wyjde z pokoju to od razu Maja wyje...nie mam juz do niego siły...:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...