Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

My teraz bez kompa i netu, padł nam zasilacz, a baterie w laptopie wiadomo mają swoje granice, w poniedziałek sie kupi na spokojnie kabel, ale weekend bez netu i bez Was :( Teraz jeszcze korzystam, bo jestem w pracy...

Po południu Luby mi załątwił pomoc, będzie teściowa, a ja poleże, zresztą nie chcę jakby co Piotrusia zarazić...

A w ogóle to pogoda okropna, deszcz, wiatr i zimno :(

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Wszystkim chrowitkom tym malym i duzym zycze szybkiego powrotu do zdrowia!

A mnie tak gardlo chyba napierdzxiela..matko! Ledwie mowie, i ciezko mi sie oddycha,czuje jabky mi cs na klatce piersiowej ciezkiego siedzilo! Szlag by to!
Bylam juz mopsie,pozalatwialam wsio...decyzja 2 pazdziernika!
Teraz czekam na malza z tym meblelkami...i sprzatania tyle mnie czeka ze az na sama mysl mnie trzepie...bo sie dzieci bede pod nogami plataly!

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny

Masakra z tymi chorobami, wszystkim chorowitkom małym i tym dużym Majeczce, Philipkowi, Viki, Nikosiowi, Asi i Monice szybkiego powrotu do zdrowia życzę a ząbkującemu Piotrusiowi bezbolesnego wykluwania się uzębienia.

Mnie od 4 dni tak brzuch (a dokładnie macica) w dupę daje, że szok. Przeciwbólowe, rozkurczowe leki nic nie dają, ogólnie beznadzieja :Smutny: wczoraj to ledwo, ledwo na spotkaniu z Anią wytrzymałam, na końcu to już chyba z bólu bredziłam :Smutny:

Odnośnik do komentarza

Czesc!

Ja sie dzis czujecie i Wasze dzieci? U nas lepiej:) Phillipek przespal nocke bardzo spokojnie ( kropelki do nosa pomogly najwidoczniej, wiec mogl oddychac przez nos ) i nawet dluzej pospal jak nigdy:). Viki tez nie widze, zeby co chwile latala po chusteczke, wiec mam nadzieje, ze szybciutko wroca do zdrowia, czego i Waszym dzieciaczkom zycze!!!
Mamy w planie dzis wyjscie do chinskiej restauracji...

Iza, mam nadzieje, ze dzis Cie macica nie boli???

Milego dnia

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2/st/20040706/n/Nasza+Victoria+Maria+/dt/-6/k/bb49/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2/st/20070923/n/Nasz+Phillip+Leon/dt/-7/k/5903/age.png

Odnośnik do komentarza

Ojojoj jakie tu pustki :Niespodzianka: dziewczyny co z Wami?

Mam nadzieję, że po dzisiejszym dniu będę miała więcej czasu dla siebie i dla Was. Ostatni tydzień był na tak wysokich obrotach, że wczoraj padłam jak kawka :Histeria: a tu jeszcze sterta prasowania została :Histeria::Histeria::Histeria:

Kasiu odpukać wczoraj ból przeszedł (po 2 Nospach co 5 godzin musiało w końcu odpuścić :Wściekły:).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...