Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Izabelin
Pochodziliśmy po Rynku, potem Grodzką na Wawel, z Wawelu Kanoniczą z powrotem na Rynek i do domku, bo już nocka szła.
Zdjęcia wklei chyba Anulka, bo oczywiście my zapomnieliśmy aparatu (a tak w ogóle to dzisiaj mój małż miał kiepski dzień, najpierw rozbił umywalkę w łazience balsamem po goleniu, a później w drodze do Krakowa zgubił dwa kołpaki (na szczęście zostały odnalezione)). W czwartek powtórka z rozrywki

Wreszcie dotarłam :uff::uff: Laptop znowu zwalony, więc cały dzień nie mam dostępu do netu...do tego Miki przechodzi samego siebie, więc wykończona na maksa jestem. Teraz korzystam chwilkę z kompa służbowego S...może późnym wieczorkiem również na chwilkę wpadnę...

Izulka:23_30_126::23_30_126::23_30_126: Było fantastycznie. Miki do tej pory ciocię Izę wspomina...nawet zdjęcia kazał sobie włączyć :Oczko:
Izulka super babeczka. Jej mąż ostoja spokoju. Było na prawdę rewelacyjnie. Pośmialiśmy się, pogadaliśmy, pospacerowaliśmy (nogi do dzisiaj mnie bolą :Oczko:).
Iza jak tylko sobie przypomnę historię o palcu w blokadzie auta to normalnie sama do siebie się śmieje :sofunny::sofunny::sofunny:

Izuś Kochana normalnie chyba do nieba pójdę tak a mi reklamę zrobiłaś :36_2_55::36_2_55::36_2_55::36_2_55:

Jeszcze raz dziękuję za miłe spotkanie i nie mogę doczekać się jutra :36_3_16::36_3_16::36_3_16:

Zdjęcia wkleję jak wrócę i zlutujemy ponownie laptopa.

Odnośnik do komentarza

kasiunia
joasiah
kasiunia i ania nie przesadzacie ze sterylizowaniem??
toz wasze dzieci niedlufo rok skoncza i co dalej bedziecie sterylizowac?

az w pewnym momencie nie wiedzialam czy dobrze trafilam czy do nas :D

witam od czasu do czasu warto wygotować tak dla zwykłej higieny. pozdrawiam

ja też sterylizuję butelki...robię to raz na dwa tygodnie...a tak co trzeci czwarty dzień myję w zmywarce w 72 stopniach...

Odnośnik do komentarza

Padam na twarz :Padnięty::Padnięty::Padnięty: ale wszystko (no prawie) załatwione :Uśmiech:

Anulka jaka reklama? :Nieśmiały:

Co do butelek, to używam ich tylko do podawania soczku i herbatki. Sterylizuję co jakiś czas, na ogół wkładam do zmywarki i włączam dodatkowo płukanie antybakteryjne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...