Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie Piotruś śpi... Już któryś wieczór z kolei zasypia sam, dostaje mleczko, buziaki i jest odkładany do łóżeczka, bo zauważyliśmy, że tak Mu wygodnie... Kładę się jeszcze obok na łóżku i patrzę jak zasypia mój kochany Synek, a On fru na boczek, pokręci sie troszkę i juz lula ładnie :)

Wykąpana, zaliczyłam kosmetyczkę (nio buźka musi dojść do siebie po tych oblucjach), spać mi się chce, więc pewnie za długo tu nie zabawię...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

No a jak się laski mogło nie udać? :Śmiech:

Umówiłyśmy się pod Teatrem Słowackiego, potem poszliśmy do Cyklopa na pizzę i włoskie kluski z sosie szpinakowo - śmietanowo - serowym :Uśmiech:
Anulka to fantastyczna i ciepła kobieta, Seba który (wg reklamy Anulki :Oczko:) miał być mrukiem, wcale się Nim nie okazał, no a dzieciaki rewelacja Miko istny dynamit, mój adorator :Oczko: a Majeczka spokojna, kochana z wielkim oczami, którym nie mógł się napatrzeć mój małż :Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

Pochodziliśmy po Rynku, potem Grodzką na Wawel, z Wawelu Kanoniczą z powrotem na Rynek i do domku, bo już nocka szła.
Zdjęcia wklei chyba Anulka, bo oczywiście my zapomnieliśmy aparatu (a tak w ogóle to dzisiaj mój małż miał kiepski dzień, najpierw rozbił umywalkę w łazience balsamem po goleniu, a później w drodze do Krakowa zgubił dwa kołpaki (na szczęście zostały odnalezione)). W czwartek powtórka z rozrywki

Odnośnik do komentarza

Witaj Kasiu :)

U nas z jedzeniem podobnie, jak jem to Piotruś stoi przy ławie i patrzy i czeka by Mu też dać... Wszystkim się dzielę, ostatnio zjadł pół jajka i kawał bułki, żarłok :) A chrupki to takie fajne dłuuuugie kupuję to skubie i skubie :lol: Wczoraj teściowej wyjadł ser i wędlinę...
Skubaniec zębów nie ma, a pięknie odgryza i je ;) Aż strach pomyśleć co będzie jak wreszcie zaząbkuje...

Iza Marysia ma rację, chyba musisz zmienić branżę i wziąć sie za kompleksową organizacje imprez :lol:

Marysiu życzę by Niko zaczął łądnie przesypiać całe nocki w sowim łóżeczku... Choć z drugiej strony Bystrzak wie co dobre :36_2_27:

Gosia miłych porządków!

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...