Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Siedze i sie wkur....probje od 40min uspic malego,a to we wozku a to przy cyku i nic...
Maly dran...a raczek byczek ani mysli o spaniu...a to sie smieje,a to spiewa,dupka podrzeca robi brawo...a ja nie wytrzymje.kamil poszedl tacie pomagac ukladac plytki na tarasie..a ja zamierzalam bbci pomoc cos z gotowaniem bo niespodziewanych gosci jkiem bedziemy mieli...ciotka z wujkiem!

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza

Jesteśmy już w domku :Uśmiech: droga do domu znaleziona :Oczko:zaraz bierzemy się za kąpiel i usypanie Młodego :Padnięty:

Kasiu w niedzielę kupiliśmy Młodemu kapcie do domku, co prawda miały być buty wyjściowe ale pani w sklepie stwierdziła, że jeszcze nie pora.

Joasiu za rok się spotkamy i też żałujemy, że w tak okrojonym składzie się spotykamy :Uśmiech: im większa ekipa tym weselej :Uśmiech:

Brawa dla Zuzi za pierwsze kroczki, dzielna dziewczynka :Całus::Całus:

Odnośnik do komentarza

My już w domku, zakupy uznaję za udane, kupiłam co chciałam ;) Nawet ten komplet noży ;)

Piotruś
ma wreszcie piżamki, bo wcześniej spał w bodziakach lub śpioszkach, także jak będzie chłodniej to wskakujemy w piżamki, troszkę też bodziaków z długim rękawem i bluzek kupiliśmy oraz... uwaga!... nocnik, choć nie liczę specjalnie na efekty ;)

Piotrula
wykąpany, bawi się w najlepsze, zaraz mleczko...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Joasiu nie smutkuj się, następnym razem na pewno się uda... Nio z tymi pieniążkami to tak jest, zawsze za mało...

Gratuluję Zuzi pierwszych kroczków :) Super, tak samodzielnie kroczki stawiać ;)
Nasz Juniorek ładnie chodzi, ale musi się trzymać wersalki czy ławy, nie puszcza sie jeszcze przy chodzeniu...

Ania Twój Seba to zamiast bankowcem to jakimś mechanikiem-czarodziejem powinien zostać :) :) :) Najważniejsze, ze po kłopocie...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Izabelin
Kasiu w niedzielę kupiliśmy Młodemu kapcie do domku, co prawda miały być buty wyjściowe ale pani w sklepie stwierdziła, że jeszcze nie pora

Izulka jaki rozmiar bucika Mikołajek nosi?

My jeszcze bez butków, teraz do wózka tylko coś kupimy... Po domku to raczkuje i stoi w skarpetkach, wyczytałam, że tak jest najlepiej, bo stópka ćwiczy mięśnie i dziecko uczy się stać, chodzić, czuje dobrze grunt...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Czas leci bardzo szybko. Dopiero rodziłam Mikołajka a tu już Maja za miesiąc skończy roczek.
Piszę na październiczkach Aniu bo termin miałam na 4 października. Maja urodziła się 2 tygodnie przed czasem. Kocham te dziewczyny z naszego forum jakbym je znała lata :)
Mam nadzieje, że i Ty poczujesz się dobrze w naszym towarzystwie.

Odnośnik do komentarza

powiem szczerze, że nie myślałam o tym...na pewno zrobimy jakiś kinderbal... mam dość posiadówek dorosłych na urodzinach dzieciaczków...do tej pory zjeżdżała się cała rodzinka i wszyscy siedzieli przy stole a dzieci same bawiły się w pokoju...tym razem mam zamiar zrobić inaczej i zaangażować się w zabawę z dziećmi a nie pilnowanie czy babcia dostała talerzyk a szwagier szklankę...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...