Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nocka beznadziejna, Mały strasznie się wiercił przez sen, nie mógł dosłownie ani chwili w jednej pozycji uleżeć :Padnięty::Padnięty::Padnięty::Padnięty:

Wczoraj wzięłam się za robienie soku pomidorowego dla Mikołajka na zimę. Dostałam od rodziców całą skrzynkę pomidorów, ufff było roboty :Padnięty::Padnięty::Padnięty: dobre 5 godzin mi zeszło :Histeria::Histeria::Histeria::Histeria:

Odnośnik do komentarza

radość serca
Izulka jak Rudzik? Co tam weterynarz mówi?

Asiu jest beznadziejnie :Smutny::Smutny::Smutny: wczoraj dostał kroplówkę z glukozą, antybiotyk i witaminy. Zaczęłam też podawać strzykawką specjalną papkę z proteinami. Zobaczymy co z tego będzie.

Odnośnik do komentarza

Witam. Dzisiaj jest pogrzeb mojego wujka. M niestety niedostał urlopu i nie poszłam bo nie miałam z kim zostawić Amelki. Mam nadzieje ze wujek mi to wybaczy.
Radość powodzenia w pracy :)
Kasiu kciuki zaciśnięte. Bedzie dobrze :)
Izulka siłek na chorobę Rudzika
Wszystkim miłego dnia

Odnośnik do komentarza

My dzisiaj pospacerujemy sobie wieczorkiem. Na dzisiaj zapowiadali beznadziejny upał (po wczorajszym mam dość :Padnięty:). Posiedzimy sobie pod domkiem.

Kasia kciuki mocno zaciśnięte.

Gosiu myślę, że pamięć o wujku i modlitwa, są znacznie ważniejsze niż obecność na pogrzebie.

Odnośnik do komentarza

marik
:Śmiech: wrocila mi wiara w to ze w urzedach mozna trafic na milych uczynnych ludzi z ktorymi mozna wszystko zalatwic :D

No to gratuluję, chociaż Tobie się udało. Dzisiaj małż pojechał do Warszawy po Naszą decyzję, bo oczywiście dopiero wczoraj została podpisana :Wściekły:

Odnośnik do komentarza

Sprawa jeszcze tak do końca nie załatwiona (bo decyzja musi się uprawomocnić itp, itd...) ale chyba już widać latarnię :Uśmiech:

Maryś dajesz z tym prasowaniem czadu, u mnie się tyle tego nazbierało :Histeria: a tu ani chęci, ni ochoty :Histeria::Histeria::Histeria::Histeria:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...