Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

radość serca
MYSZKA_MIKI
Asiu, Monia życze aby u was się tez poprawiło i mam nadzieję, że stwierdzenie mam dość małżeństwa jest troche na wyrost:Oczko::Oczko:

Joasia, Sweetkatak jak Myszka mam nadzieję, że sie dogadacie z mężami, niestety emocje są nieraz złym doradcą, niech ochłoną, będzie ok!

ja mam nadzieję, że najgorsze już za nami...

Odnośnik do komentarza

MYSZKA_MIKI

Asiu faktycznie wczoraj sobie odpoczełam , zwłaszcza że popołudniu jeszcze zostawiłam Nikośke u mamy i poszliśmy z Wojtekiem na pizze, także mieliśmy czas pogadać, bo ostatnio było z tym ciężko przy ciągle wyjącym dziecku.:Uśmiech:

Teraz musze jechać znów do laboratorium, mam nadzieję że znów będzie ok.

Madziu
to Wam się po południe we dwoje trafiło, super :) Takie chwile teraz są jak marzenie, tak na spokojnie przysiąść i pogadać :)

Luby
planował we wrześniu skoczyć gdzieś na weekend we dwójkę (jak ostatnio w czerwcu do Krakowa), ale że jest nasze forumowe cudnowne spotkanko pewnie, to nasze plany odkładamy na zimę... Jeden wolny weekend to jest max co On w pracy dostanie...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

radość serca
Stronka za Amelkę i Piotrusia!

Aniu u nas pobudka dziś była o 4, na szczęscie wypił i poszedł od razu spać, więc do 6 jeszcze pospałam... Strzel sobie kawkę, ja właśnie popijam w najlepsze ;)

kawkę kończę, patrząc jak moje dzieci częstują się biszkoptami :Szok::Szok::Szok:
zaraz zabieram je na zamknięty plac zabaw, niech się Miki wyszaleje a potem jadę ze szwagrem i siostrą do babci...szwagier z dzieciakami poczeka pod szpitalem a potem S podjedzie żeby je zabrać...

Odnośnik do komentarza

Anulka
radość serca
Stronka za Amelkę i Piotrusia!

Aniu u nas pobudka dziś była o 4, na szczęscie wypił i poszedł od razu spać, więc do 6 jeszcze pospałam... Strzel sobie kawkę, ja właśnie popijam w najlepsze ;)

kawkę kończę, patrząc jak moje dzieci częstują się biszkoptami :Szok::Szok::Szok:
zaraz zabieram je na zamknięty plac zabaw, niech się Miki wyszaleje a potem jadę ze szwagrem i siostrą do babci...szwagier z dzieciakami poczeka pod szpitalem a potem S podjedzie żeby je zabrać...

Aniu to ucałuj babcię :) I napisz co u Niej jak wrócisz...

U nas pod blokiem też jest taki mały zamknięty plac zabaw, fajna sprawa, czysto, psy nie sikają, itp. Dzieci szaleją :)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

radość serca
Anulka
radość serca
Stronka za Amelkę i Piotrusia!

Aniu u nas pobudka dziś była o 4, na szczęscie wypił i poszedł od razu spać, więc do 6 jeszcze pospałam... Strzel sobie kawkę, ja właśnie popijam w najlepsze ;)

kawkę kończę, patrząc jak moje dzieci częstują się biszkoptami :Szok::Szok::Szok:
zaraz zabieram je na zamknięty plac zabaw, niech się Miki wyszaleje a potem jadę ze szwagrem i siostrą do babci...szwagier z dzieciakami poczeka pod szpitalem a potem S podjedzie żeby je zabrać...

Aniu to ucałuj babcię :) I napisz co u Niej jak wrócisz...

U nas pod blokiem też jest taki mały zamknięty plac zabaw, fajna sprawa, czysto, psy nie sikają, itp. Dzieci szaleją :)

ten jest płatny dodatkowo, są super pompowane zjeżdżalnie, autka i takie tam :)

uciekam

milego dnia!

Odnośnik do komentarza

Witajcie. U nas nocka oki.Na cale szczescie, bo wczoraj wieczorem strasznie rozbolala mnie glowa i to tak mocno ze nie moglam otworzyc oczu, i wymiotowalam. Nigdy wiecej takiego bolu. Dzisiaj jestem jak wyciagnieta z pralki. Trzeba bedzie sobie poradzic z 10-cio miesiecznym szkrabem dopoki M nie wroci z pracy.
Piotrusiu samych slonecznych dni na kolejny miesiąc
Anulka współczuję nocki
Myszka super wypadzik z mezem. Juz nie pamietam kiedy my bylismy gdzies razem
Zancian za kawekę dziękuję alepoproszę herbatkę,
Wszystkim mamom miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza

Anulka
radość serca
Anulka

kawkę kończę, patrząc jak moje dzieci częstują się biszkoptami :Szok::Szok::Szok:
zaraz zabieram je na zamknięty plac zabaw, niech się Miki wyszaleje a potem jadę ze szwagrem i siostrą do babci...szwagier z dzieciakami poczeka pod szpitalem a potem S podjedzie żeby je zabrać...

Aniu to ucałuj babcię :) I napisz co u Niej jak wrócisz...

U nas pod blokiem też jest taki mały zamknięty plac zabaw, fajna sprawa, czysto, psy nie sikają, itp. Dzieci szaleją :)

ten jest płatny dodatkowo, są super pompowane zjeżdżalnie, autka i takie tam :)

uciekam

milego dnia!

Aniu to wypasiony macie plac zabaw :)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

joasiah
o ja durna
nie przywitałam gosi
Gosiu witaj :)

Witaj Joasiu :) Miło mi Cię poznać.
My uciekamy na spacer bo firma: Zieleń miejska ma akcję koszenie trawników i wlasnie to robią pod moim domem:Szok: A ja nie znoszę tego zapachu skoszonej trawy.
Do poczytania pozniej.Papa

Odnośnik do komentarza

Aniu, woow tyle juz postow napisalas - niesamowita jestes - gratki! Ten plac faktycznie super musi byc!!!

Myszko, powodzenia z wynikami!Ja juz sie nie moge doczekac, jak przyjedzie moja mama - na pewno ze dwa razy wyskoczymy z mezusiem do kina:Uśmiech: Super sa takie wyjscia!

Magda, nie dziwie sie, ze jestes nie wyspana, ale przynajmniej milo spedzilas czas:Oczko:

Joasiu i Sweetko, mam nadzieje, ze sie pogodzicie z mezami i bedziecie znowu szczesliwe!!!

Asiu, ciesze sie, ze zabek juz nie boli!

Luby, ale sie usmialam z tej historyjki:sofunny:

Milego dnia

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2/st/20040706/n/Nasza+Victoria+Maria+/dt/-6/k/bb49/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2/st/20070923/n/Nasz+Phillip+Leon/dt/-7/k/5903/age.png

Odnośnik do komentarza

witam was kochane!
u nas tez noc do baniiiiiiiiiiiiiii....ledwo dzis zyje...nie dosc ze piti zle spal i sie rzucal,raz chcial cycka raz nie to jeszcze kamil mial chyba zly sen bo takiego krzyku narobil...uciekal z lozka do mnie i krzyczal...
no i do tego moj tchorzliwy malzon tez sie przestraszyl ze kacio krzyczy i przyszli spac do mnie...a pobudke piter o 6 rano zrobil!

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...