Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

radość serca
Biorę się do pracy, ale postaram sie w miarę na bieżąco tu zaglądać :Uśmiech:

A i mam pytanko do Was, jak długo i jak intensywnie miałyście pierwszą po porodzie @? Bo u mnie sie już ciągnie ponad tydzień ze sporą intensywnością :(

Miłego dnia :)
Asia ja po cesarce dlugooooooo.[jakies prawie 3 tyg].i papralo sie strasznie...za to teraz 3 dni i koniec, a przed ciaza mialam okres i tydzien czsu:p

Odnośnik do komentarza

hej mamunie!

ale wam dobrze my to nigdzie nie pojedziemy razem:Płacz::Płacz:

wojtek nie dostanie urlopu teraz, najwyżej zimą; my z nikola jedziemy z sąsiadką i jej córką 4 letnią na początku sierpnia jakoś na tydzień do trójmiasta

A dzisiaj idziemy załatwić bardzo ważną sprawę , będziemy składać wniosek o p[rzyznanie nam mieszkania do remontu z zgm-u, przemysleliśmy z wojtkiem sprawę i stwierdziliśmy ze jaqk mamy brac 200 tys kredytu to lepiej wziąć 50 tys. nawet jeśli taki remont będzie potrzebny. więc idziemy i zapisujemy sie na jakies mieszkanie, może akurat nam się poszczęsci i nam przyznają coś.W zasadzie to sa mieszkania w starym budownictwie, ale jak się ma kase to nawet z takiego można zrobic coś ładnego.

Marysiu owocnego pakowania ! tylko szkoda,że pogoda taka byle jaka, oby się poprawiła !

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Witam

Jesteśmy w domu :Śmiech: mogłam wreszcie się wykąpać i wyspać :Śmiech:
Mikołajek jeszcze słabiutki, nie chce pić soczków i hebratki z butelki ani jeść obiadków czy deserów, ale mam nadzieję, że to chwilowe. Na razie ne wiemy co było przyczyną biegunki i wymiotów, bo 100% wyniki posiewów będą dopiero w środę. Jednego jesteśmy pewni mocz jest czysty :Śmiech: w szpitalu nie znaleźli w nim bakterii :Śmiech:

A to mój Mały bohater :Śmiech: http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/586/thumbs/Zdj_cie0006.jpg

Odnośnik do komentarza

Izulka ogromnie się cieszę, że jesteście już w domku :) Szybkiego powrotu do dawnej formy dla Mikołajka i buziaki - jest bardzo dzielny!!!

Madziu sukcesów w Urzędzie, by udało Wam sie wszystko pozałatwiać z mieszkankiem! Trzymam kciuki!

Monia W miłego wypoczynku u babci :)

Marysiu no to masz dziś szalony dzień z pakowaniem, ja za tydzień będę latać po chałupie :Zakręcony:
Życzymy Wam pięknego wypoczynku nad morzem, by słoneczko świeciło, a Wam dopisywały humory :)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

dobrywieczor mamuski
Marysiu miłego wypadu do Kołobrzegu kochani...oby pogoda dopisala:)
Asiu urlopik i jaka niespodzianka...ciepla woda :):p
Joasiah to choc wpakujemy sie obie do torby Marysi...:P

Mikołajku skarbeczku dzielniutki z ciebie chłopczyk, najważniejsze zes w domku...buziolki:)

u nas ok choc maly ostatnio wszystko wymusza płaczem...wrrrr..tez tak macie??? łobuz mi rośnie normalnie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...