Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

hej mamki !

my zyjemy, nie mam czasu sie odzywac, bo zdobywam ostatnie wpisy do indeksu, w tym tyg juz 3 razy byłam w bydgoszczy, jeszcze w piatek egz z prawa autorskiego i baaaaaaaalujemy !!! rok zaliczony

a nikolka smiga w chodziku jak opetana, ładna pogoda więc z reguły ucze sie u mamy w ogródku a mala czołga się na kocyku na czworaka, i caly czas trzeba ja pilnować zeby trawy nie jadła, bo kosi ją nieustajaco, wyrywa obiema raczkami

Odnośnik do komentarza

Przepraszam że nie doczytałam. Wpadam na chwilkę. Maja gorączkowała cały dzień. O 20.30 byłam u naszej pediatry. Osłuchowo czysto, węzły chłonne w porządku, śledziona, wątroba, zoładek też, uszy gardło również. Lekarka nie postawiła ostatecznej diagnozy. Stawia na:
a. trzydniówkę
b. przegrzanie organizmu
c. zęby...
sama nie wiem co mysleć...dzisiaj wyrżnał się jej piąty ząbek...wycinaja się kolejne trzy...może to za duzo jak na jedna malutką Majusię...usnać nie mogła, płakała, jęczała, rzucała się po łóżeczku...dostała jeszcze czopek na noc i zasnęła...najwyraźniej coś ja boli skoro p/bólowy eferalgan jej pomaga nie tylko na gorączkę...
Padam na twarz.
Spokojnej nocki życzę :Padnięty:

Odnośnik do komentarza

dzień dobry

nocka przejęczana przez Majulę...zawsze spokojna i grzeczna teraz widac że cos jej dokucza...dzisiaj idę do gabinetu medycyny holistycznej...podobno rewelacyjny...zobaczymy co tam mi powiedzą...na wizytę czekałam 3 miesiące takie mają obłożenia w pediatrii...

ostatnio koleżance zdiagnozowali (włosnicę-lub cos podobnego w nazwie)(dzięki Izulka)...ona i dziecko kapani codziennie w wodzie z dodatkiem miodu...robale podobno wyłażą szyja i plecami...koszmar jakiś...ona nerwowa, dziecko nerwowe, ciagle jakieś infekcje a tu proszę...robactwo w mięśniach i to powód całej sytuacji...

kawyyyyy :Padnięty::Padnięty::Padnięty::Padnięty::Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Anulka
dzień dobry

nocka przejęczana przez Majulę...zawsze spokojna i grzeczna teraz widac że cos jej dokucza...dzisiaj idę do gabinetu medycyny holistycznej...podobno rewelacyjny...zobaczymy co tam mi powiedzą...na wizytę czekałam 3 miesiące takie mają obłożenia w pediatrii...

ostatnio koleżance zdiagnozowali włosnicę...ona i dziecko kapani codziennie w wodzie z dodatkiem miodu...robale podobno wyłażą szyja i plecami...koszmar jakiś...ona nerwowa, dziecko nerwowe, ciagle jakieś infekcje a tu proszę...robactwo w mięśniach i to powód całej sytuacji...

kawyyyyy :Padnięty::Padnięty::Padnięty::Padnięty::Padnięty:

CIEKAWE CO CO POWIEDZA!

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza

dzien dobry !

Aniu a czym ten gabinet się zajmuje, niestety nie znam się na tyych wszystkich specjalistach za bardzo. Dla Majeczki zdrówka !!!

A z nikola od 2 dni tez mam problem, sinieje jej co jakis czas dolna wargo, tak na długości 1 cm, ma to z pół godziny ,potem jej schodzi i po dłuzszym lub krótszym czasie znow sie pojawia, ja jestem przekonana na 99 % że ona sama to sobie robi, bo ona wciąga ta warge czasami jakby do środka i ja ssie , i chyba jej jakies naczynka pekaja . Ale dzwoniłam do lekarki i powiedzioała ze trzeba sprawdzic czy to nie cos z serduszkiem ( Boże uchowaj) i dzisiaj do niej idziemy i bede musiała chyba jechac do dziecięego kardiologa do koszalina bo u nas nie ma.jescze pocioagiem bo samochodu nie ma, pewnie kolejki tragiczne, ach zawsze coś

Odnośnik do komentarza

czesc Kobietki

nie mam czasu od rana nawet usiasc :Histeria:

Aniu biedna Majusia zdroweczka dla niej!!!!!

u nas nocka bylaby fajna gdyby sie kosia o 4 nie obudzila i nie zaczela wymyslac :Wściekły: najpierw ze chce isc o innego pokoju spac na kanapie -prosze bardzo zanioslam ja no to zaraz siku pozniej opowiedz mi bajke pozniej kupe itd a mi sie oczy zamykaly w koncu jednak przyszla do mnie do lozka ale przeszlo godzine bylo wymyslania :Wściekły::Wściekły:

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/8IdO.jpghttp://lbym.lilypie.com/8IdOp1.pnghttp://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/dFPJ.jpghttp://lb4m.lilypie.com/dFPJp1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...