Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Monia Tobie życzę też miłego dnia :)

Monia W bardzo fajnie wyglądasz, zresztą Ty masz taką buźkę, że do twarzy Ci w wieli fryzurkach :)

Izuś buziaki dla dzielnego Mikusia :) U mnie też z @ krucho :( Bez sensu, w ogóle nie kontroluję sowjego organizmu i głupio sie z tym czuję...
A powiedz mi czy astygmatyzm się dziedziczy? Bo ja mam (nie wiem po kim, bo rodzice zdrowi) i Luby ma (On akurat po mamie), a mnie okulistka powiedziała, że Piotruś niekoniecznie będzie miał... Że to nie ma reguły...
Tobie życzę zdrówka i podreperowania nerusi i JEDZ KOBIETO!!! Ale Ty masz farta ;)

Marysiu ja też muszę kupić sobie kostium, bo w stary stanik nie wchodzę :Nieśmiały: A że wyjazd nad morze za 3 tygodnie to powoli muszę sie dedydować... Mnie też kuloski najtrudniej sie opalają...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj po pracy zaliczyłam kosmetyczkę, także paznokietki i stópki jak sie patrzy, tym razem french :) Potem zabawa z Synkiem, latał wczoraj po domku jak mały pershing (może wrzucę jakiś filmik) :) Wieczorem poprasowałam... Juniorek przespał ślicznie nockę od 20 do 6:30, Luby wrócił z Kazmierza... Tyle u nas :)

Miłego dnia :)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

radość serca
Hej Monia Tobie życzę też miłego dnia :)

Monia W bardzo fajnie wyglądasz, zresztą Ty masz taką buźkę, że do twarzy Ci w wieli fryzurkach :)

Izuś buziaki dla dzielnego Mikusia :) U mnie też z @ krucho :( Bez sensu, w ogóle nie kontroluję sowjego organizmu i głupio sie z tym czuję...
A powiedz mi czy astygmatyzm się dziedziczy? Bo ja mam (nie wiem po kim, bo rodzice zdrowi) i Luby ma (On akurat po mamie), a mnie okulistka powiedziała, że Piotruś niekoniecznie będzie miał... Że to nie ma reguły...
Tobie życzę zdrówka i podreperowania nerusi i JEDZ KOBIETO!!! Ale Ty masz farta ;)

Marysiu ja też muszę kupić sobie kostium, bo w stary stanik nie wchodzę :Nieśmiały: A że wyjazd nad morze za 3 tygodnie to powoli muszę sie dedydować... Mnie też kuloski najtrudniej sie opalają...

dziekuje Asiu...no ja to woole nie lubie sie opalac...dla mnie opalanie to chodzenie po plazy granie w siatkowke w stroju kapielowym ruch specr nad brzegiem morza...inaczej nie wytrzymam...nie lubie lezec plackiem i sie smazyc...NIE UMIEM:( a o nogach to juz nie wspomne...:pzawsze biale w porownaniu z gora:)hihihi

Odnośnik do komentarza

Monia ja na takie długie leżenie plackiem na plaży to też sie nie piszę (zresztą zawsze wolałam góry od morza), choć w tym roku mam nadzieję, że pogoda będzie super i będziemy się dobrze bawić nad morzem :)
Co do solarium to akurat to lubię, po ciężkim dniu jak się walnę na łóżko i poopalam to sam relaks :) No i wiadomo krótko 10-12 minut...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Sweethope
radość serca
Aaaa i zapomniałam o najważniejszym, Piotrulek mój kochany od kilku dni pięknie i często mówi MAMA :) Jestem przeszczęśliwa :)

gartulacje...moj maluszek tez mowi mama..i tata i baba:P aha jeszcze optrafi nenenenenene i dajdaj daj:p komicznie:) ale jaki to slodkie Asienko usłyszec MAMA prawda?!

Cudownie :)

Fajnie nasze Dzieci sobie mówią :)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

radość serca
Sweethope
radość serca
Aaaa i zapomniałam o najważniejszym, Piotrulek mój kochany od kilku dni pięknie i często mówi MAMA :) Jestem przeszczęśliwa :)

gartulacje...moj maluszek tez mowi mama..i tata i baba:P aha jeszcze optrafi nenenenenene i dajdaj daj:p komicznie:) ale jaki to slodkie Asienko usłyszec MAMA prawda?!

Cudownie :)

Fajnie nasze Dzieci sobie mówią :)

ehhh no przesłodkoale jak sobie pomyśle jak ten czas zaiwania to az mnie serducho boli...jeszcze troche i pojda do szkoły a potem komunia bierzmowanie ...ślub:p ulalalala to sie zapędziłam...tak na rozweselenie:Śmiech::Usteczka::Całus:

Odnośnik do komentarza

Sweethope
radość serca
Sweethope

gartulacje...moj maluszek tez mowi mama..i tata i baba:P aha jeszcze optrafi nenenenenene i dajdaj daj:p komicznie:) ale jaki to slodkie Asienko usłyszec MAMA prawda?!

Cudownie :)

Fajnie nasze Dzieci sobie mówią :)

ehhh no przesłodkoale jak sobie pomyśle jak ten czas zaiwania to az mnie serducho boli...jeszcze troche i pojda do szkoły a potem komunia bierzmowanie ...ślub:p ulalalala to sie zapędziłam...tak na rozweselenie:Śmiech::Usteczka::Całus:

:sofunny: No jeszcze kilka lat minie ;)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Asiu przecież wiesz, że jem :Śmiech: no nie tego jedzeniem nazwać nie można, ja po prostu wpieprzam wszystko :Nieśmiały::Oczko: tylko synuś wszystko wyssie :Śmiech:
Co do astygmatyzmu to jest dziedziczne ale genetyka jest tak fascynującą dziedziną, że Juniorek może wcale go nie mieć :Śmiech: (Artur lepiej by Ci to wytłumaczył, bo ja tego nie kumam), czego mu życzę z całego serca :Śmiech:

Co do opalania to nie lubię tego robić. Odpada leżenie plackiem na plaży i w solarium :Męki: poza tym mam jasną karnację i tendecję do oparzeń (jak już mnie słonko chwyci to na maksa).

Odnośnik do komentarza

joasiah
no wy sobie się poopalacie a ja niestety mam uczulenie na słońce i dla mnie jest makabra wyjsc z dzieckiem na spacer jak tak słonko przypieka
ale nad morze jedziemy :D

Witaj w klubie Joasia. To obie jesteśmy córki młynarza :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Izabelin
Asiu przecież wiesz, że jem :Śmiech: no nie tego jedzeniem nazwać nie można, ja po prostu wpieprzam wszystko :Nieśmiały::Oczko: tylko synuś wszystko wyssie :Śmiech:
Co do astygmatyzmu to jest dziedziczne ale genetyka jest tak fascynującą dziedziną, że Juniorek może wcale go nie mieć :Śmiech: (Artur lepiej by Ci to wytłumaczył, bo ja tego nie kumam), czego mu życzę z całego serca :Śmiech:

Oj tak, widziałam apetyt Ci dopisuje :)

Dzięki za odpowiedź odnośnie astygmatyzmu... Mam nadzieję, że Juniorek nie odziedziczy ustrojstwa...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...