Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Sweethope
co do artykulu to nie byla bym taka pewna czy to zupelna bujda....mnie tam przestraszyl...

Mnie to trochę przypomina moje dziecięce lata, kiedy to straszyli Nas czarną Wołgą :Psoty: która jeździła po Polsce i powywała dzieci :Uśmiech: Z kradzieżą nerek nie jest tak prosto, jest to skomplikowany zabieg i raczej odstawienie dziecka tego samego dnia po zabiegu z karteczką pod drzwiami domu nie jest ralne. Poza tym opowieści o białych dziurach w nagraniach z kamer przemysłowych????

Odnośnik do komentarza

Izabelin
Sweethope
co do artykulu to nie byla bym taka pewna czy to zupelna bujda....mnie tam przestraszyl...

Mnie to trochę przypomina moje dziecięce lata, kiedy to straszyli Nas czarną Wołgą :Psoty: która jeździła po Polsce i powywała dzieci :Uśmiech: Z kradzieżą nerek nie jest tak prosto, jest to skomplikowany zabieg i raczej odstawienie dziecka tego samego dnia po zabiegu z karteczką pod drzwiami domu nie jest ralne. Poza tym opowieści o białych dziurach w nagraniach z kamer przemysłowych????
wiesz mnie chodzi bardziej o porywanie dzieci...a to jest jak najbardziej realne...bo z ta operacja to masz racje.....jak sobie pomysle, ze mnie mogli porwac jak bylam w wieku Matiego...brrrrrrrrrrrrrr, dobrze , ze moja mama dogonila ta kobiete co mnie zabrala :)uffffffff

Odnośnik do komentarza

Sweethope
Izabelin
Sweethope
co do artykulu to nie byla bym taka pewna czy to zupelna bujda....mnie tam przestraszyl...

Mnie to trochę przypomina moje dziecięce lata, kiedy to straszyli Nas czarną Wołgą :Psoty: która jeździła po Polsce i powywała dzieci :Uśmiech: Z kradzieżą nerek nie jest tak prosto, jest to skomplikowany zabieg i raczej odstawienie dziecka tego samego dnia po zabiegu z karteczką pod drzwiami domu nie jest ralne. Poza tym opowieści o białych dziurach w nagraniach z kamer przemysłowych????
wiesz mnie chodzi bardziej o porywanie dzieci...a to jest jak najbardziej realne...bo z ta operacja to masz racje.....jak sobie pomysle, ze mnie mogli porwac jak bylam w wieku Matiego...brrrrrrrrrrrrrr, dobrze , ze moja mama dogonila ta kobiete co mnie zabrala :)uffffffff

:Szok::Szok::Szok::Szok::Szok::Szok:

Odnośnik do komentarza

Anulka
MYSZKA_MIKI
czyli strój pasował na nia w takim rozmiarze jak nosi wszystkie inne ubranka tak ? jakos tak mi się głupio wydawało że musze kupic rozmiar mniejszy bo bedzie jej wisial , bo te 74 co oglądalam to troszke duże mi się wydawaly

rozmiar rozmiarowi nierówny Madziu , innej firmy 86 był dobry...

żebys wiedziała Aniu, Nikola ma jedną bluzeczkę na 18 miesięcy z przykrotkimi rękawami !!!:Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

Stronka za nasze Dzieci, by zawsze były zdrowe i szczęśliwe :)

MYSZKA_MIKI
Anulka
MYSZKA_MIKI
czyli strój pasował na nia w takim rozmiarze jak nosi wszystkie inne ubranka tak ? jakos tak mi się głupio wydawało że musze kupic rozmiar mniejszy bo bedzie jej wisial , bo te 74 co oglądalam to troszke duże mi się wydawaly

rozmiar rozmiarowi nierówny Madziu , innej firmy 86 był dobry...

żebys wiedziała Aniu, Nikola ma jedną bluzeczkę na 18 miesięcy z przykrotkimi rękawami !!!:Uśmiech:

A bo to tak jest z tą numeracją, każda firma ma inaczej, ja to na oko kupuję ciuchy, a różnice są nieraz kolosalne od 74 do 86 włącznie ;)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki jutro Seba wyjeżdża słuzbowo, a że to po drodze do moich rodziców to jedziemy tam dzisiaj, ja zostanę a on jutro pojedzie do tego Zamościa i Bóg wie gdzie jeszcze.
Zatem do zobaczenia w niedzielę wieczorem.
Monia życzę udanego weselicha!!!!
Madziu w niedzielę, gdybym już nie zajrzała życzę duzo zdrówka z okazji ukończenia kolejnego miesiąca przez Nadusię.
Asieńko w sobotę moja Maja kończy 9 miesięcy a Ty 18 latek. Życzę dużo zdrówka, samych szczęśliwych dni ze swoim mężem oraz pociechy z Juniorka!!!

Odnośnik do komentarza

a marys dopiero usiadłam
musiałam odkurzyć bo zuzka nakruszyla a ze juz wyciagnelam odkurzacz to przeleciałam całe mieszkanie
pranka się suszą no i prasowanie czeka ale chyba na meza to zwalę
jeszcze pudełeczko musze dokonczyc dla ciebie bo juz skonstruowane nawet nawet mi się podoba tylko ozdobic i juz
jeszcze tylko te cyferki przykleic i gotowe juz bedzie :)

dzisiaj chyba parno na dworku ja w kazdym razie siedze w chalupie pojde najwyzej popoludniu jak sie ochlodzi po takim upale nogi mi puchną

w sobote siostra wraca na 3 mce ciekawo jak my sie pomiescimy tu...:/

http://fidoo.pl/php/img2-18102007004_1068863569_Zuzia_4.jpg
http://www.suwaczek.pl/cache/ed54db1f04.png
Handmade Joasi
http://parenting.pl/galeria/data/978/thumbs/IMG_6137_resize.JPG"]http://parenting.pl/galeria/data/978/thumbs/IMG_6137_resize.JPG[/url] zagłosujcie proszę :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...