Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

CZesc kochane...dzis juz troszke lepiej z moim humorem...zaliczenie na 5 wiec jest ok...wyreanimowalam pacjenta:p...tzn "fantoma" , z ktorym mozna zrobic praktycznie wszystko bo oddycha i kaszle....ufffff, teraz 3 dni wolnego..znowu a w poniedzialek powazna rozmowa z szefowa, bo zaczyna troszke przeginac kobieta...chyba tego 22 czerwca juz skoncze staz i tyle bedzie:Wściekły:bo mnie wkurza babiszon jeden, jak mysli, ze sie buduje i usi przeprowadzac, to wszyscy beda brali przymusowy urlop...noszzzzzz:Wściekły:
dziekuje za kciukasy:Całus:

Odnośnik do komentarza

Za wymarzona wage i wytrwalosc w diecie Moni i Madzi;)

Sweethope
CZesc kochane...dzis juz troszke lepiej z moim humorem...zaliczenie na 5 wiec jest ok...wyreanimowalam pacjenta:p...tzn "fantoma" , z ktorym mozna zrobic praktycznie wszystko bo oddycha i kaszle....ufffff, teraz 3 dni wolnego..znowu a w poniedzialek powazna rozmowa z szefowa, bo zaczyna troszke przeginac kobieta...chyba tego 22 czerwca juz skoncze staz i tyle bedzie:Wściekły:bo mnie wkurza babiszon jeden, jak mysli, ze sie buduje i usi przeprowadzac, to wszyscy beda brali przymusowy urlop...noszzzzzz:Wściekły:
dziekuje za kciukasy:Całus:

Sweetko, gratuluje!!! Teraz trzymam kciuki za rozmowe z szefowa:Oczko:

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2/st/20040706/n/Nasza+Victoria+Maria+/dt/-6/k/bb49/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2/st/20070923/n/Nasz+Phillip+Leon/dt/-7/k/5903/age.png

Odnośnik do komentarza

joasiah
Aniu CHICCO W�ZEK CT 0.4 +FOLIA+ OKRYCIE+BARIERKA !! (370424359) - Aukcje internetowe Allegro

ja teraz waze 68 a czasem 67 zalezy co zjem :D

Asiu widziałam go online dzisiaj, i słabo się go podbija...

Sweethope
CZesc kochane...dzis juz troszke lepiej z moim humorem...zaliczenie na 5 wiec jest ok...wyreanimowalam pacjenta:p...tzn "fantoma" , z ktorym mozna zrobic praktycznie wszystko bo oddycha i kaszle....ufffff, teraz 3 dni wolnego..znowu a w poniedzialek powazna rozmowa z szefowa, bo zaczyna troszke przeginac kobieta...chyba tego 22 czerwca juz skoncze staz i tyle bedzie:Wściekły:bo mnie wkurza babiszon jeden, jak mysli, ze sie buduje i usi przeprowadzac, to wszyscy beda brali przymusowy urlop...noszzzzzz:Wściekły:
dziekuje za kciukasy:Całus:

gratulacje Sweetka

monika warszawska
Dziewczynki...kamcio Wstal I Sie Bawi Z Piotrusiem...bardzo Sie Ciesz Ze Sie Lepiej Czuje!

Buziaczki dla chłopców. teraz będzie już tylko lepiej.

Odnośnik do komentarza

wózek kupiony i fotelik...i 1400 pękło :Padnięty:

kupiliśmy maclarena w końcu bo duże siedzisko, wygodny, bardzo skrętny, oprócz kolorystyki super fajny WĂłzek spacerowy Maclaren Techno XT W-wa gratis (373320810) - Aukcje internetowe Allegro

fotelik dla Miśka też super w kolorze z 2007 roku bo ten nam się podobał CONCORD Lift Evo PT style collection 2008 + gratis (377878222) - Aukcje internetowe Allegro

z zakupów jestem bardzo zadowolona.

Odnośnik do komentarza

marik
Aniu super zakupy :) wozki Mclarena sa podobno super lekkie i wogole swietne wiec napewno bedziesz zadowolona :) a tron Mikiego fiu fiu :) jaki kolorek wybraliscie??

champion...to ten granatowo, kremowo, czerwony...

a wózek ma super nowe gumowe kółeczka, jest bardzo lekki, szeroki jak na parasolkę, Maja leżała jak mała królewna...a poza tym jest bardzo mały po złożeniu...niestety wystepuje tylko w kolorze szarym z rózno kolorowymi dodatkami...ale co tam kolor...najważniejsze, że sprzedawca użył sensownej argumentacji, która nas przekonała, że warto wydać te 900 zł...
830 wózek i osłonki na pasy plus zagłówek i barierka 70 zł, gdyz zmnieniłam je na czerwone...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...