Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

witam sobotnio....
malzon dalej sie gniecie w loku, niby lepiej ale poci sie ciagle...ehhh tabletki zapodal i poszedl spac
Ja w nocy milam chyba z 4 podejscia do malego i na koniec wyladowalismy razem w lozku:p niewyspana jestem...a na dodatek maly rano jak go do lozeczka na 1h wywalila to zrobil mega kupe...wyszlo mega pranie poscieli i ciuszkow:Uśmiech::Psoty::Śmiech:

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Witam

Dzień masakryczny, Młody maksymalnie dawał w kość :Zły: jeśli to zęby to niech już wyjdą bo psychicznie tego nie dam rady wytrzymać :Zły:

Mamy dobre wieści z Prokocimia, na razie wgłobienie zostało odprowadzone przez wlew, teraz czekamy 48 godzin i kontrolne USG. Mała poleży jeszcze w szpitalu we względu na ograniczone zapalenie otrzewnej.

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

monika warszawska
izka WSPOLCZUJE CI ZE MIKOLAJEK JEST TAKI NIEZNOSNY,MAM NADZIEJE ZE SZYBKO MU TE ZABKI WYJDA..POTEM JUZ NIE POWINIEN BYC TAKI!PRZY PIERWSZYCH ZAZWYCZAJ JEST NAJGORZEJ,CHOCIAZ SA TAKIE DZIECI KOTRE ZA KAZDYM WYRYNANIEM ZABKA SA TAKIE WSCIEKLE!
ALE MAM NADZIEJE ZE NIE MIKOLAJ!

Też mam taką nadzieję, bo po dzisiejszym dniu mam ochotę skakać w mostów, wpadać pod samochody i wieszać się po drzewach :Zły:

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Sorry za prywatę

Za mojego synka i jego (chyba) zęby ... wychodźcie już :Męki:

marik
Izunia widze ze Miki fest dal Ci w kosc skoro taki bukiet zaprezentowalas nam tutaj :Niespodzianka: wspolczuje

Wierz mi Maryś mam ochotę beczeć jak dziecko. Wykąpałam Go o 19, bo opuścił swoją południową drzemkę, pospał 45 minut i teraz rozkręca się do następnej rundy :Histeria::Histeria: dałam mu czopek homeopatyczny ale raczej nie ma się co spodziewać szybkiego zaśnięcia :Histeria::Histeria::Histeria:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...