Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc dziewczyny:36_1_21:
dawno mnie tu nie bylo
TAk po krotce....wszystkiego naj naj ...dla naszych maluszkow...i dziekuje za zyczenia urodzinowe
Mateusz chodzi juz miesiac do przedszkola...malo mowi ale jakos sie rozkreca...wysoki chlopina mi rosnie ciuchy na 104 :P na styk, troszke choruje ale mysle , ze to przez przedszkole, naszczescie obywa sie bez antybiotyku
Gorzej ze mna ,mam delikatne problemy ze zdrowiem..ale mam nadzieje, ze nic zlego sie z tego nie wykluje:36_2_58:
Sciskam was mocno...trzymajcie sie...buziaki:*:*:*:*:*:

Odnośnik do komentarza

joasiah
czy ktoś jeszcze nas pamięta?

niestety ja jestem tu od niedawna i kilka razy udało mi sie popisać z dziewczynami w tym wątku ale jakoś sobie gdzieś poszły :wireless:

widzę ze masz równiez córeczkę tak jak ja więc może coś popiszemy ....i może babeczki wrócą bo pewnie zaganiane przy tych naszych prawie juz trzylatkach .....moja Monisia zadaje mnóstwo pytań i ma sto orginalnych pomysłów na minutę ....pewnie Twoje słonko też ma niezniszczalna energię do zabaw i psot ,czy raczej spokojne dziecię ?

napisz :Kiss of love:

http://www.ticker.7910.org/as1cA9J0g410010MzAwNjA2M2R8MDAwMTg4M3N8TW9uaXNpYSA.gif

Odnośnik do komentarza

Hej

U mnie zapierdziel w robocie, że szok, ale w sumie to lubię jak coś się dzieje, byle do przodu.

I mimo, ze nie za wysokie temperatury to tak jakoś wiosennie się zrobiło tej jesieni, przynajmniej u mnie :))

Piotruś już lepiej, ale w październiku do przedszkola chodzić nie będzie, wypisałam Go na cały miesiąc.

Co u Was?

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...