Skocz do zawartości
Forum

Jak dbacie o paznokcie?


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś chodziłam do kometyczki na zabiegi parafinowe, teraz korzystam z rękawiczek nawilżających - są tańsze, można wykonać zabieg w domu i są mega skuteczne. Ja kupuję w Auchanie Exclusive Cosmetisc Spa, są one doskonałością roku według Twojego Stylu :-) Super odżywiają dłonie i skórki wokół paznokci i mam wrażenie, że nawilżają także same płytki. Staram się oprócz tego nie stosować zmywaczy z acetonem, a pod ciemny lakeir zawsze stosuję bezbarwną bazę.

Odnośnik do komentarza

Są podzielone opinie co do odżywki z eveline, jednak ostatnio moja przyjaciółka pokazała mi efekty po tygodniowym stosowaniu i byłam w szoku, bo gdziekolwiek nie byłyśmy i czegokolwiek nie robiłyśmy - jej paznokcie się łamały, dosłownie jak papierki. Powiedziała, że przez trzy dni nakładała warstwę na poprzednią, następnie zmyła i powtórzyła proces dwa razy. Może to śmieszne, ale musiałam dotknąć bo nie wierzyłam, jak się wzmocniły i stwardniały :)

Jestem w 10 tygodniu i 1 dniu ciąży :)

Odnośnik do komentarza

Ja kiedyś stosowałam tę odżywkę z Eveline, bo przy kilku warstwach dawała świetny kolor, ale nie zauważyłam jakiś spektakularnych efektów. Za to te rękawiczki exclusive cosmetics spa dla dłoni są świetne, bo działają też fajnie na pazurki nawilżając płytkę. Tylko podstawą jest później nie zmywanie ich zmywaczem z acetonem, bo to przesusza.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej dopasować manicure do swojego typu paznokci bo nie dla każdego manicure będzie najlepszy. Kiedyś chodziłam na japoński, ostatnio jednak bardzej wole hybrydy. Co dwa tygodnie mam robione pazurki oraz nie musze się o nie troszczyć bo wygladaja bardzo dobrze. Trzymalyby sie o wiele dłużej ale denerwują mnie odrosty i jakoś nie wyobrażam sobie chodzić z nimi dłuzej ;)
[reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, mam dosyć suchą skórę, na rękach też, wypróbowałam Krem z koziego mleka do rąk Ziaja. Jak dla mnie bardzo ładnie pachnie, ale nie można nakładać zbyt grubej warstwy. Dłonie są po nim bardzo gładkie i przyjemne w dotyku (dla drugiej osoby rzecz jasna )
Co do łamliwych paznokci, potrafiłam uhodować dosyć długie, ale nie mogłam grzebać w wodzie, bo mi się łamały. Wypróbowałam odżywkę do paznokci z Joko( jest seria tych odżywek, na różne problemy z paznokciami) - Aktywna Kuracja Wzmacniająca do paznokci i powiem Wam, że zużyłam całą - nakładałam jako podkład pod lakier, jako lakier bezbarwny, a także na lakier jako utwardzacz. Teraz jej nie używam, a paznokcie są twarde i długie. Tak myślę, że chyba to zadziałało, bo mogę wykonywać wszystkie prace domowe i jak na razie(odpukać :) ) nic mi się z nimi nie dzieje.

Jakie macie rownież zdanie na temat lakierów od Provocateur:

https://provocater.pl/pl/p/036-Bunny-Rouge-lakier-hybrydowy-Provocater-7ml/78

Przyznam, ze kręci mnie ten odcień na lato :) 

600_600_productGfx_8ee236e20a8a2bd77ffb1

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...