Skocz do zawartości
Forum

Jak dbacie o paznokcie?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kwiatuszek9876

Przeważnie sama maluje , tylko że moje paznokcie są do bani , bo szybko mi się łamią jak mam pomalowane , dlatego założyłam sobie hybrydowy i były super .
A teraz zaczełam używać regenerum na paznokcie i jest super :)))

A co myslicie o malowaniu paznokci dziewczynką małym ?

Odnośnik do komentarza

ja ostatnio dosc czesto maluje paznokcie,
w wakacje krolowala mieta:wink: choc innyc kolorow tez uzywalam:usmiech:
teraz to najczesciej czarny albo musztardowy:wink:

wzorkow nie umiem:lol:

chcialam sobie zrobic dwukolorowe-z paseczkiem(ten od francuza) ale nciezko mi utrzymac dluzsze paznokcie-przeszkadaja mi troszke(wiem,wiem.... to kwestia przyzwyczajenia:wink:)

Odnośnik do komentarza

Ja tak się już przyzwyczaiłam do kolorowego lakieru na paznokciach, że bez niego czuję się jakby mi czegoś brakowało :)
Kolory przeróżne, unikam tylko czarnego, bo nie jest w moim stylu, reszta jak najbardziej.

Co do małych dziewczynek z wymalowanymi pazurkami, to rozczulają mnie :love:
Chłopców nie widziałam jeszcze z pełnym manicurem :) Mój wie, że lakier tylko dla dziewczynek, wiec już jakiś czas temu przestał nalegać, żeby mu malować :)

A wracając do pielęgnacji, to używam tylko kremu do skórek, a okresowo biorę tabletki doustne na włosy i paznokcie. Z reguły w jesieni, jak włosiska zaczynają się sypać trochę, to paznokcie korzystają przy okazji :)

Odnośnik do komentarza

Margeritka
kwiatuszek9876

A co myslicie o malowaniu paznokci dziewczynką małym ?

dużo widze dziewczynek takich 3, 4 letnich z pomalowanymi paznokciami i już zaczęłam się zastanawiać, czy są jakieś specjalne lakiery do paznokci dla takich małych dzieci i zmywacze, bo tych normalnych to raczej bym nie zastosowała u swojej córki

Nie spotkałam się z jakimiś specjalnymi dla dzieci...
Chyba raczej te standardowe się stosuje.
Ja bym chyba aż takich obiekcji nie miała u paroletniej dziewczynki. Wiadomo nie bez przerwy, ale raz na jakiś czas czemu nie :)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Margeritka
kwiatuszek9876

A co myslicie o malowaniu paznokci dziewczynką małym ?

dużo widze dziewczynek takich 3, 4 letnich z pomalowanymi paznokciami i już zaczęłam się zastanawiać, czy są jakieś specjalne lakiery do paznokci dla takich małych dzieci i zmywacze, bo tych normalnych to raczej bym nie zastosowała u swojej córki

Nie spotkałam się z jakimiś specjalnymi dla dzieci...
Chyba raczej te standardowe się stosuje.
Ja bym chyba aż takich obiekcji nie miała u paroletniej dziewczynki. Wiadomo nie bez przerwy, ale raz na jakiś czas czemu nie :)

raz na jakis czas to ok:)

Odnośnik do komentarza

Margeritka
Bettyy
Mi się ostatnio paznokcie zaczeły łamać, jak złamał mi się jeden tak zaczeła cała reszta

Często maluję paznokcie lakierem teraz mam akurat bezbarwny bo kolor na takich króciutkich nie wygląda ładnie .

a włosy też Ci wpadają? moze skrzyp trzeba brać...

No właśnie o tym samym miałam pisać :)
Mnie bardzo pomaga zawsze.

Odnośnik do komentarza

Daffodil tak chodzi o lakiery hybdydowe. Zestaw startowy sprawiłam sobie ponad roku temu teraz tylko dokupuje jakies lakiery na bieżąco i moja płytka się nie zniszczyła a wręcz przeciwnie w końcu mogę mieć długie paznokcie, bo wcześniej co coś porobiłam to mi się łamały, a teraz i w domu sprzątam i na sklepie i na działce często nawet bez rękawiczek coś robię a paznokcie się nie łamią. Ale to tylko moja opinia i odczucia bo słyszałam również sporo negatywnych opini, aczkolwiek jest dużo firm oferujących lakiery hybrydowe, niektore super tanie a nie wiadomo jak działają na płytkę. Niektóre kosmetyczki nie zmywają też lakierów zmywaczami dostosowanymi do danej marki bo są one dosyć drogie, słyszałam nawet o spiłowywaniu lakieru i inne historie. Ja robię sobie sama przynajmniej wiem że zrobię sobie dobrze i jestem zadowolona :)))

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jakimi lakierami robi dana kosmetyczka ja robię sobie Nail Harmony Gelish, dużo czytałam zanim cokolwiek zakupiłam i myślę że to trafny wybór, bo kolorów do wyboru jest sporo i efekt o wiele lepszy niż się spodziewałam. Wszystkim się podoba bo paznokcie błyszcza jak lustereczko, a szczególnie ładnie wygląda kolor czerwony. Robiłam paru koleżankom i teśćiowej i żadna tez nie zauwazyła zeby paznokcie były słabsze. Ważne żeby po zdjęciu lakieru płytkę ładnie wypolerować i nawilżyć to następnego dnia wg mnie paznokcie wyglądają jak gdyby nigdy nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...