Skocz do zawartości
Forum

Gdzie warto wybrać się na wakacje??


Martek73

Rekomendowane odpowiedzi

Dla młodych rodziców z okolic Łodzi polecam miejscowość Sielpia Wielka. Są tam ośrodki wypoczynkowe z domkami położone w lesie, jezioro lub rzeczka do wyboru. Rzeczka Czarna zaliczana do najczystszych w Polsce z intymnymi plażami gdzie można rozłożyć się z całą rodzinką :) Jest gdzie łazić , jest trochę do zwiedzania :)

Odnośnik do komentarza

Margeritka
Daffodil
To ja polecam Dębki nad morzem. Głównie ze względu na piękną, bardzo szeroką plażę.

i ja też polecam Dębki nad morzem:) duża plaża, miasteczko turystyczne, ceny w miarę

Mnie tam tylko jakiegoś większego sklepu brakuje typu Lidl czy Biedronka, dlatego raz na parę dni do Władysławowa jeździliśmy na zakupy śniadaniowo-kolacyjne :)

Odnośnik do komentarza

A może nasze Polskie morze? :) Na wakacjach cenię przede wszystkim spokojny wypoczynek i maksimum komfortu dlatego wybieram raczej kameralne miejsca. Ze wszystkich nadmorskich miejscowości do gustu chyba najbardziej przypadła mi Łeba. Ma swój specyficzny klimat, Dostęp do morze, dwóch dużych jezior. Plaże są bardzo szerokie i piaszczyste. Wybór noclegów w Łebie jest bardzo szeroki dlatego łatwo znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze do niedawna z całego serca poleciłabym Krym...piękny kraj, tanio wakacje wychodzą i w ogóle same zalety no ale niestety nie dziś, nie w tej sytuacji jaka powstała-więc polecam Chorwację:), nie jest już tam co prawda tak tanio jak kiedyś ale nadal można przyjemnie spędzić czas:)

Odnośnik do komentarza

A ja dla rodzin z dziećmi polecam Dąbki (nie mylić z polecanymi tu wcześniej Dębkami). Właśnie wróciliśmy stamtąd. Malutka miejscowość, cicha, spokojna, głównie spotyka się tu rodziny z dziećmi i emerytów, brak hałaśliwej młodzieży. Jest poczta, 2 apteki, kilka sklepów spożywczych, restauracji, stragany z pamiątkami, budki z lodami i goframi, karuzele dla dzieci, automaty, są wypożyczalnie rowerów i gokartów. Do morza z każdego ośrodka blisko, plaża piękna, czysta, szeroka. W Dąbkach jest też jezioro Bukowo, gdzie można wypożyczyć rowerki wodne, kajaki, przejechać się stateczkiem. Przy jeziorze największą atrakcją są kaczki i łabędzie które dzieci zawsze chętnie karmią. Ptaki te są tak oswojone że aż wychodzą na brzeg i prawie jedzą z ręki. Jest też piękny sosnowy las, który zaprasza na długie spacery, nawet z wózkiem (droga jest utwardzona, ciągnie się około 5 km). My mieszkaliśmy w fantastycznym miejscu, 30 metrów od morza i 10 metrów od jeziora. Polecam wszystkim którzy nie lubią przepychać się z wózkiem czy już chodzącym małym dzieckiem przez tłum ludzi na ulicach, a jednocześnie lubią zjeść gofra przy budce, kupić pamiątki bez wyjeżdżania do innego miasta. Na plażę można przybyć o każdej porze i zawsze znajdzie się sporo wolnego miejsca.

Odnośnik do komentarza

Do Aagnieszkii1 -a jaką dokładnie miejscowość w Bieszczadach polecasz? Byłaś tam z dziećmi? My niedawno wróciliśmy z wczasów nad morzem a już ciągnie nas dalej -właśnie w Bieszczady. Słyszałam jednak różne opinie, np. taką że z małymi dziećmi nie ma tam co robić. Ja mam dwójkę maluchów (8 m-cy i 2,5 roku) czy nie zanudzimy się tam "na śmierć", czy są tam jakieś atrakcje dla dzieci?

Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz do Aagnieszkii1. Zainteresowałaś mnie tym Krasnobrodem. Co ciekawego polecasz w tej miejscowości dla rodziny z dziećmi? W internecie- tak na szybko-znalazłam Park dinozaurów. Planujemy wyjechać gdzieś na tydzień, dwa. Czy polecasz tą miejscowość na tak długi wypoczynek czy to raczej miejsce dobre na weekend?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...