Skocz do zawartości
Forum

Buciki dla dziecka


Margeritka

Rekomendowane odpowiedzi

Margeritka
mmmm
a pierwsze buciki? moze mi cos doradzicie bo mam dylemat, tak zeby zalozyc do lekarza itd bo maly jeszcze nie uczy sie chodzic :) wiem ze niektore mamy wogole wczesniej nie kupuja bucikow dopoki dziecko sie nie uczy chodzic .

na zimę i na jesień kupowałam Oli kombinezony takie całe zakrywające i stopy, pod to grubsze skarpetki i było dobrze:) polecam takie rozwiązanie, bo dziecko, które nie chodzi łatwiej ubrać w kombinezon na spacerek niż zakładać butki, a rozwiązanie ze skarpetkami podwójnymi też dobre

Kombinezon albo ocieplany śpiworek.
U nas pierwszej zimy właśnie śpiwór się sprawdził. I pod spód już żadnych butków nie zakładałam. Ale to możliwe jest tylko u dzieci, które się jeszcze do chodzenia nawet nie przymierzają i przyzwyczajone są do jazdy w wózku.

Odnośnik do komentarza

Margeritka
mnie ceny butków dla dziecka przerażają - mówię o tych skórzanych i dobrych firm, a z kurtkami podobnie...jeszcze szukam jakiś cieołych spodni na zimę, ale te typu narciarskie też drogi i nie kazde dobre, bo szytywne...

My kupowaliśmy butki zimowe w ostatni weekend października i muszę przyznać, że już na fajne promocje i przeceny udało nam się trafić :)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Margeritka
mnie ceny butków dla dziecka przerażają - mówię o tych skórzanych i dobrych firm, a z kurtkami podobnie...jeszcze szukam jakiś cieołych spodni na zimę, ale te typu narciarskie też drogi i nie kazde dobre, bo szytywne...

My kupowaliśmy butki zimowe w ostatni weekend października i muszę przyznać, że już na fajne promocje i przeceny udało nam się trafić :)

u mnie w okolicy to dopiero w marcu w sklepach przeceny
ale w internetowych sklepach czasem uda mi się wyłapać promocje

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

agusia20112

u mnie w okolicy to dopiero w marcu w sklepach przeceny
ale w internetowych sklepach czasem uda mi się wyłapać promocje

kupowanie butów przez internet to nie dla mnie. Muszę przymierzyć i sobie i dziecku.
Agusia pisałas kiedyś, ze twoja córcia ma wysokie podbicie i pulchną stopę i mimo wszystko kupujesz buty przez neta?

Odnośnik do komentarza

iszmaona
agusia20112

u mnie w okolicy to dopiero w marcu w sklepach przeceny
ale w internetowych sklepach czasem uda mi się wyłapać promocje

kupowanie butów przez internet to nie dla mnie. Muszę przymierzyć i sobie i dziecku.
Agusia pisałas kiedyś, ze twoja córcia ma wysokie podbicie i pulchną stopę i mimo wszystko kupujesz buty przez neta?

tak ma grube podbicie
i ja jade do firmowego sklepu,mierzymy buciki,mała chodzi w nich po sklepie....a potem ten sam model kupuje na necie czasem nawet 100 zł taniej

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

agusia20112
iszmaona
agusia20112

u mnie w okolicy to dopiero w marcu w sklepach przeceny
ale w internetowych sklepach czasem uda mi się wyłapać promocje

kupowanie butów przez internet to nie dla mnie. Muszę przymierzyć i sobie i dziecku.
Agusia pisałas kiedyś, ze twoja córcia ma wysokie podbicie i pulchną stopę i mimo wszystko kupujesz buty przez neta?

tak ma grube podbicie
i ja jade do firmowego sklepu,mierzymy buciki,mała chodzi w nich po sklepie....a potem ten sam model kupuje na necie czasem nawet 100 zł taniej

I ja też tak robię :) Generalnie prawie ze wszystkim, nie tylko z bucikami :smile_jump:

Odnośnik do komentarza

curry
agusia20112
iszmaona
o ty spryciulo :D

na prawdę wiele zaoszczędziłam już do tej pory:smile_jump::smile_jump:

Ja tez a teraz jestem właśnie na etapie kupowania pralki i też poluję na okazję :36_2_25:

uwaga przy kupowaniu pralek e nowe modele mają tak że często nie wypompowują całej wody i w środku rozwijają sie glony (u mnie) do tego mam elektorluksa w którym w fartuchu od bambna też zostaje zawsze trochę zanieczyszczeń i to wszytsko gnije:ass: pranie śnierdzi. radzę nastawić sie na od góry ładowaną

Odnośnik do komentarza

agusia20112

ja jade do firmowego sklepu,mierzymy buciki,mała chodzi w nich po sklepie....a potem ten sam model kupuje na necie czasem nawet 100 zł taniej

Robię tak samo:) Zwłaszcza, ze od jakiegoś czasu mój syn chodzi w bucikach Memo, a one najtansze nie sa, za to na ich profilu na Facebooku można sie załapać na fajne promocje i wygrac rabaty i butki :)

Odnośnik do komentarza

Odkąd moja córka zaczęła samodzielnie chodzić kupuję jej buciki od Bartka. I jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Buciki solidne, oddychające, dobrze wyprofilowane no i do tego duży wybór kolorów i fasonów. Dla mojej córki strasznie pocą się stopy, jeśli chodzi w zwykłych butach, dlatego staram się wybierać te z prawdziwych tworzyw i te oddychające. I od kiedy mała chodzi w butach Bartka ten problem się skończył.

Odnośnik do komentarza

Odkąd moja córka zaczęła samodzielnie chodzić kupuję jej buciki od Bartka. I jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Buciki solidne, oddychające, dobrze wyprofilowane no i do tego duży wybór kolorów i fasonów. Dla mojej córki strasznie pocą się stopy, jeśli chodzi w zwykłych butach, dlatego staram się wybierać te z prawdziwych tworzyw i te oddychające. I od kiedy mała chodzi w butach Bartka ten problem się skończył.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś kupiłam pantofelki z Bartka to mąż się pogniewał ale córka pochodziła wiosnę trochę latem i jesienią a potem na wiosnę jeszcze dla drugiej córki były tak więc czasem się opłaca lepsze kupić. Ale ja lepsze kupuję tylko na zimę bo starsze dzieci szybko wydzierają buty. Może kiedy im przestaną stopy rosnąć to znowu zacznę kupować lepsze

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajne buciki dziecięce ostatni oglądałam w KARI
ZI z materiału i ze skórki, do wyboru do koloru. Wyglądały na fajnie wyprofilowane. Ja z butów od nich jestem zadowolona, ale kupowałam do tej pory tylko dla siebie. Myslę czy na wiosne nie wypróbować bo niektóre śliczne, np kaloszki
Zobaczcie sobie choćby w ich internetowym SKLEP KARI

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...