Skocz do zawartości
Forum

Nasze pomysły :-)


mosia

Rekomendowane odpowiedzi

A moze by wiecej konkursów foto dla kobiet co nie mają jeszcze dzieci?

Moze jak juz Wielkanoc to moja idealna babka Wielkanocna..
Moj koszyczek-co było napomkniete wcześniej
Moze tez cos z gotowaniem? moja najdziwniesza potrawa?
Albo najpiękniejsze oczy parenting?

Cos co nas- bezdzietne tez by zadowoliło......

Odnośnik do komentarza

a o to kilka pomysłów na konkursy foto:

5 kwietnia jest dniem bez makijażu :D może kto sie odważy dodać zdjęcie to coś dostanie?:smile_move:
12 kwietnia -dzień czekolady- wybrać zdjęcie najlepszego domowego wyrobu z czekoladą:smile_move:
29 kwietnia- dzień tańca- można by dodawać zdjęcia w trakcie tańca i wybrać mis tańca??:smile_move:

takie coś co każdy będzie mógł wziąć udział :36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
a o to kilka pomysłów na konkursy foto:

5 kwietnia jest dniem bez makijażu :D może kto sie odważy dodać zdjęcie to coś dostanie?:smile_move:
12 kwietnia -dzień czekolady- wybrać zdjęcie najlepszego domowego wyrobu z czekoladą:smile_move:
29 kwietnia- dzień tańca- można by dodawać zdjęcia w trakcie tańca i wybrać mis tańca??:smile_move:

takie coś co każdy będzie mógł wziąć udział :36_3_15:

właśnie świetny pomysł też zauważyłam że mało jest konkursów dla tych którzy nie mają dzieci a szkoda

Odnośnik do komentarza

Również popieram - bo oprócz tych, które nie mają jeszcze dzieci są też wśród nas mamy noworodków i niemowlaków. Ich dzieci jeszcze nie rysują, nie kolorują, nie robią pisanek, nie noszą koszyczków. Nawet minek tematycznych jeszcze nie mogą zrobić, bo zwyczajnie są zbyt malutkie, a ich mamy pewnie też chciałyby wziąć udział w zabawach i konkursach. :D

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

Pomysł z czekoladoholiczkami jest fajny jestem za :)
Przejrzę regał z nagrodami i zobaczę czym możemy nagrodzić miłośniczki czekolady :D

A co do konkursów dla mam niemowlaków lub przyszłych mam - staramy się Kochani, na pewno będzie konkurs w którym do wygrania będą książki z płytą o fitnesie :D i książka z literatury pięknej o przepisie na szczęśliwe życie, myślę, że to już niedługo - w kwietniu :)

Odnośnik do komentarza

To moze jeszcze kilka dat na maj:
4 maj Swieto Strażaka i Hutnika (może zdiecie ze strażakiem albo w przebraniu strażaka?)
9 maj Swięto Unii Europejskiej
15 maj Międzynarodowy Dzień Rodziny (zdięcie całej rodziny)
18 maj Międzynarodowy Dzień Muzeów (może zdiecie z Muzeum)
26 maj oczywiscie jeden z najważniejszych Dzień Matki ( a tu pomysłow moze byc duzo, np zdiecie z mamą, zrobiony wlasnorecznie prezent dla mamy, wierszyk dla mamy itp)

http://www.suwaczek.pl/cache/c26b8b8a35.png

http://www.suwaczek.pl/cache/7883a985c6.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...