Skocz do zawartości
Forum

Ból nóg


Gość Dwu-Kropek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dwu-Kropek

Jeden lekarz zasugerował mi ''chorobę niespokojnych nóg'', drugi ją wykluczył - zwalając na to, że muszę nosić specjalne wkładki w butach (nawet je kupiłam potem) i mam sobie kupować buty za 400-500 zł (śmiechu warte); dopiero moja dermatolog, kiedy raz jej o tym wspomniałam, zasugerowała, że winę ponosi kręgosłup, nadmiernie obciążony po ciąży i..... faktycznie - zaczęło mnie to wtedy boleć! Przy pierwszym dziecku sporo przytyłam i chociaż teraz ważę, nawet mniej niż powinnam - nadal mnie bolą!

Biorę magnez, a w nocy daję opaski uciskowe na nogi, ale to nie wiele pomaga.
Lekami nie chcę się faszerować.

Odnośnik do komentarza

Dwu-Kropek
Martek73
Od kręgosłupa może być taki objaw.

A może jakieś masaże bądź rehabilitacja coś by zaradziły

Muszę znowu iść do lekarza, bo nie wysypiam się, a potem pół dnia chodzę nieprzytomna....

Dzięki :)

Koniecznie, bo na dłuższą metę, to tak się nie da żyć.

Mam nadzieje, że tym razem trafisz do dobrego lekarza i będziesz miała spokój :36_1_67:

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

ja w ciąży pierwszej mialam pod kolanem takie miejsce, które bolało, myślałam, ze to żyla, ale nie było widać żadnego chorego naczynia, jednak po pewnym czasie jedna żyłka powiększyła się bolała przy dotyku, stsrałam się odpoczywać z nogami w górze i prawidłowo masować to miejsce, po ciąży samo zniknęło, może właśnie u Ciebie jest początek, czasem jakaś żyłka boli zanim pojawi się pajączek czy powiększenie, a jakieś obrzęki?

Odnośnik do komentarza
Gość Dwu-Kropek

Margeritka
ja w ciąży pierwszej mialam pod kolanem takie miejsce, które bolało, myślałam, ze to żyla, ale nie było widać żadnego chorego naczynia, jednak po pewnym czasie jedna żyłka powiększyła się bolała przy dotyku, stsrałam się odpoczywać z nogami w górze i prawidłowo masować to miejsce, po ciąży samo zniknęło, może właśnie u Ciebie jest początek, czasem jakaś żyłka boli zanim pojawi się pajączek czy powiększenie, a jakieś obrzęki?

Niestety cierpię na chorobę Ekboma, stąd ten ból.
Biorę leki i jest nieco lepiej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...