Skocz do zawartości
Forum

Chcę się pożalić :(


Rekomendowane odpowiedzi

no normalnie aż mi przykro. Szuka człowiek odpowiedzi na nurtujące go pytanie, i w większości przypadków pozostaje mu czytać, ale nie pytać i mieć nadzieję, że ktoś już pytał o to, o co sam by chciał spytać, gdyby mógł :( bo teraz nie może, bo nie postów tyle ile trzeba. Ma zaśmiecać forum pierdołami żeby nastukać ilość postów ( nawet nie wiem jaką ??????) Gdzie tu logika :kiepsko:

Odnośnik do komentarza

anusiaelblag
Ja chyba zrozumiałam. Chodzi chyba o to, że chce zadać pytanie ale zaraz ktoś napiszę jej że taki wątek już jest i tylko zaśmieca forum a np na tamtym wątku nie ma odpowiedzi na jej pytanie.

a co ma do tego liczba postów??

Odnośnik do komentarza

Yvone
anusiaelblag
Ja chyba zrozumiałam. Chodzi chyba o to, że chce zadać pytanie ale zaraz ktoś napiszę jej że taki wątek już jest i tylko zaśmieca forum a np na tamtym wątku nie ma odpowiedzi na jej pytanie.

a co ma do tego liczba postów??

Może ktoś jej odpisał, że zakłada nowe wątki aby nabić ilość postów. Mi tak najbardziej pasuje z tego co napisała Oosaa

Kacperek:love: 02.10.2012 godz.23:35 3200g, 56cm:love:
19.10.2012 3900g, 58cm
04.12.2012 5600g, 62cm
15.01.2013 6300g, 65cm

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6e6yd4anvaqre.png
http://www.suwaczki.com/tickers/l22nuay32jj38nva.png
http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4p5btv58no.png
http://s8.suwaczek.com/20100619580114.png

Odnośnik do komentarza

oosaa
no normalnie aż mi przykro. Szuka człowiek odpowiedzi na nurtujące go pytanie, i w większości przypadków pozostaje mu czytać, ale nie pytać i mieć nadzieję, że ktoś już pytał o to, o co sam by chciał spytać, gdyby mógł :( bo teraz nie może, bo nie postów tyle ile trzeba. Ma zaśmiecać forum pierdołami żeby nastukać ilość postów ( nawet nie wiem jaką ??????) Gdzie tu logika :kiepsko:

tu chyba bardziej chodzi o jakieś ograniczenia nałożone przez forum. Tylko jakby oosaa napisała coś bliżej to byśmy może pomogły..

Odnośnik do komentarza

Kochane już tłumaczę, jestem nowym użytkownikiem tego forum, jestem tu niecały miesiąc, mam lekko ponad 60postów. Przeczytałam niektóre działy od deski do deski, ale mało gdzie się udzielam. Chciałam zadać pytanie w jednym z działów forum i uzyskałam komunikat z informacją, że zadać pytanie mogę dopiero jak będę miała 100 postów lub więcej a mam 62.
I to właśnie mnie poirytowało strasznie, bo oczywiście mogę usiąść na dłużej, naprodukować i 500 postów, tyle, że będą o niczym, będą zaśmiecać forum i utrudniać innym użytkowniczkom przeszukiwanie informacji, a chyba nie o to chodzi. Poczułam się najzwyczajniej w świecie zdyskryminowana tylko dlatego, że jestem nowa. Czy nowy użytkownik nie ma prawa pytać?

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że chciałaś zadać pytanie któremuś z ekspertów? Szczerze, to nie wiem, jakie są ograniczenia u poszczególnych i dlaczego jednych można pytać już w pierwszym poście, a innych nie - tu pewnie administratorzy pomogą.

Zawsze możesz zadać pytanie na forum ogólnym i na pewno każda z dziewczyn pomoże jak będzie tylko umiała :)

Odnośnik do komentarza

no zapytałam w innym dziale ogólnie, i eksperta na innym forum ... myślę, że administratorzy forum powinni się zastanowić, czy takie działania są potrzebne i co właściwie mają na celu. Bo jeśli użytkownik nie może poradzić się eksperta na tym forum, znajdzie inne, a chyba chodzi o to, żeby forum żyło i zarabiało a przy tym, by każda z nas czuła się tu dobrze i mogła zaczerpnąć informacji na nurtujące ją tematy. Skoro eksperci na forum są dostępni, powinni być dostępni dla każdego. Oczywiście ja tu tylko raczkuję, nie chcę wchodzić w niczyje kompetencje, sugeruję jedynie przyglądnięcie się pewnym regułom, które zdają się bardziej szkodzić jak pomagać.

Jednocześnie bardzo mnie cieszy, że tak ochoczo zareagowałyście i chciałyście być pomocne. Dziękuję każdej z osobna :D :36_2_25:

Odnośnik do komentarza

oosaa, wydaje mi się, że chodzi o to, aby eksperci byli bardziej dostępni dla bardziej zaawansowanych uczestników forum, a nie dla osób, które z forum nie korzystają, a wchodzą tylko po to aby zadać pytanie ekspertowi. Bo to prowadzi do tego, że stały uczestnik forum czeka długo na odp eksperta, bo jest 100 postów od osób, które wpadły żeby tylko spytać eksperta i nie zamierzają nigdy więcej forum odwiedzić. Więc chyba te zasady trochę nas chronią. A trochę ekspertów przed nawałem pytań od przypadkowych osób, które nawet nie doczytają odpowiedzi. Oczywiście, jest to trochę dyskryminacja ale coś za coś.
Ale zaznaczam, że to tylko takie moje domysły i może administrator jakiś odpowie czemu tak jest :))

Odnośnik do komentarza

Droga oosaa przykro nam, że rozczarowałaś się zasadami panującymi na forum. Ograniczenia dotyczące ilości postów mają na celu wprowadzenie pewnego porządku na forum. Jest to "ukłon" w stronę aktywnych użytkowników. Możemy Ci zaproponować zadanie pytania na forum ogólnym, gdzie pozostali użytkownicy mogą odpowiedzieć na Twoje posty.

Jednocześnie zapraszamy do aktywnego korzystania z forum. Po przekroczeniu "magicznej" granicy 100 postów nie będą obowiązywały już ograniczenia :-)

Twoja postawa odnośnie niechęci do "nabijania" bezproduktywnych postów jest bardzo pożądana na forum parenting.pl. Cenimy tutaj wartościowe wypowiedzi. Tym bardziej zapraszamy do uczestnictwa w życiu forum i mamy nadzieję, że życzliwość użytkowników i ciekawe tematy zatrzymają Cię tutaj na dłużej.

Odnośnik do komentarza

Już przecież tak jest np. w konkursach że żeby wziąść udział w konkursie ( czy móc coś dodać) trzeba mieć 20 postów i zaczyna się pisanie na wątkach które się nawiną, bez ładu i składu, moim zdaniem nie powinno tego być chcesz zadać pytanie zadaj, kto ma zostać to zostanie a nie będzie bałaganu na wątkach, i tak przecież niektórzy zakładają po 2 wątki tego samego, bo tamten jest nieużywany to zamiast go wskrzesić to lepiej założyć 2 wątek

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

pola97
A nie boicie się, że ktoś i tak dostuka tych 100 postów, zada pytanie i zniknie?

Zdajemy sobie sprawę, że i tak może być, ale szczerze wierzymy, że po spędzeniu czasu na forum i tej minimalnej aktywności 100 postów każdy zdąży się zadomowić i przede wszystkim pokochać to miejsce i Was, czyli wszystkich forumowiczów, bo tak naprawdę to Wy tworzycie to miejsce i stanowicie o jego wyjątkowości :flower2:

Kto by z takiego grona zrezygnował... ;)

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się absolutnie z Twórcą wątku - jestem na forum nowa i też mam pytanie do eksperta, którego jeszcze nie mogę zadać. Mogłabym tak jak jedna z uczestniczek natworzyć postów treści "w", "u", "k" i licznik leci, ale mnie wkurza takie zaśmiecanie forum.
Myślę, że takich śmieciuchów będzie coraz więcej a przez to coraz mniej zainteresowanych forumowiczek, bo czytanie pustych postów jest bardzo irytujące. W efekcie forum może się zacząć wyludniać...
Mój postulat - zmniejszyć ilość wymaganych postów!

"Jeżeli wiesz wszystko, to znaczy, że zostałeś źle poinformowany" - przysłowie chińskie.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sjw4ztyz9vlop.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry.
Postanowiłam tutaj napisać, bo to jest dla mnie problem.
Przepraszam, jeśli nie jestem tu mile widziana, ale mam nadzieje, że jednak znajdzie się dobra "duszyczka" i coś mi doradzi :)
Otóż chodzi o to, że we Wrześniu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne...
W październiku @ przyszła tylko z 2dniowym opóźnieniem, w listopadzie spóźniła się aż 3 tygodnie, ale wiem, że po ostawieniu cykl często wariuje, więc nie w tym sedno.
22.11.12 miałam ostatnią @ i 10. 12.12 (czyli jak dobrze liczę do w 19dc) dostałam plamienia, które jest słabe, ale jest i najczęściej rano pojawiają się objawy jak na owulkę, bo "czuję" lewy jajnik i plamienie jest nieco obfitsze- dziś np. pierwsze co, to przebudzeniu musiałam lecieć się wypróżnić...
Czy takie zachowania organizmu są normalne po odstawieniu? Zapisałam się już na wizytę u gin, ale na NFZ na 7.01.13... ale chciałabym poznać waszą opinię :) Pozdrawiam i miłego dnia życzę :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...