Skocz do zawartości
Forum

Mieszkanie z teściową


Ulla

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmowa?? raczej nie. moja teściowa zaraz ma zły w oczach.. wiem bo już próbowaliśmy jej wytłumaczyć żeby zwolniła- ma kołatanie serca, nerwice ale ciągle lata sprząta wyciera, gotuje, myje, sprząta i tak w kółko- no i jak sie rozmowa skończyła poszła do pokoju i płakała więc juz nic nie mówimy bo nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że większość Was na teściowe narzeka... A ja bym harakiri popełniła, gdyby mi z teściem przyszło mieszkać :hahaha: Toż to specjalista od wychowywania dzieci jest. Odkąd się Kuba urodził, to po 15 minutach z teściem w tym samym pomieszczeniu mam cisnienie 200/150, bo albo to moje dziecko głodne, albo za cienkie skarpetki ma, albo skoro w samochodzie nam zasnął, to znaczy, że z nim nie rozmawiamy :sofunny: Teściowa to przy nim równa babka :)

A wracając do mieszkania z rodzicami (wszystko jedno którymi), choćby nie wiem jak tolerancyjni byli i liberalni byli, to małżeństwu nigdy to nie służy. Każdy w swoim domu ma własne zasady i 'wtrącania się' chyba nigdy w 100% nie da się uniknąć.
Moim zdaniem lepszy ciasny, ale jednak własny kąt.

Odnośnik do komentarza

Daf to z tym samochodem mnie rozwaliło- masz nie prowadzić tylko ciągle nadawać- nieźle:sofunny: mój teściu...hmmmm...rzadko kiedy się udziela ale jak juz to zawsze wie wszytko najlepiej-ale w sumie mój tato tez hih :smile_move: panowie po 50'ce chyba juz tak mają :D

Odnośnik do komentarza

Ja z moją teściowa nie mieszkam, mieszka daleko ode mnie, ale raz do roku się widzimy i to za dużo... daje mi popalić swoim ciętym językiem, nic się nie podoba, krytykuje mnie za wygląd, za wszystko...Masakra, to nie człowiek, a jedzą, wiedzma

Odnośnik do komentarza
Gość gość567

mieszkanie z teściową gehenna przestrzegam . to najgorsza rzecz jaką można zrobić -  ja zrobiłem i gorzko tego żałuję , to jak wrzut zrobi się na ręce i nie ma jak go się pozbyć
PRZESTRZEGAM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...