Skocz do zawartości
Forum

Jaka maść na siniaki/stłuczenia?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam...
Wczoraj miałam wypadek samochodowy.... Jestem w 9 tygodniu ciąży....
Na szczęście mimo tego że samochód dostawczy wjechał od strony pasażera-czyli we mnie... Nic prócz dużej ilości stłuczeń mi nie jest.

Lekarz na oddziale ratunkowym kazał obkładać te miejsca stłuczone lodem, ale wiem że są maści wspomagające leczenie.

Pytanie które z nich można stosować w ciąży?????
Bardzo proszę o pomoc!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxw15nm7hj2hc0g.png

Odnośnik do komentarza

Kasiu mam nadzieje że wszytko będzie u ciebie ok. Ja tez przeżyłam wypadek tylko że ja jechałam na rowerze i auto we mnie uderzyło. nie było kolorowo ale dałam rade. odpoczywaj teraz i staraj się już o tym nie myśleć. daj znać czy wszytko w porządku. pozdrawiam:36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Ja bym podpowiadała żelowe kompresy, można je tanio kupić, teraz dużo producentów coś takiego sprzedaje. Ja kupowałam Flex polskiej firmy Sanity. Idealnie przylegają do ciała, mają chyba 4 różne formaty w ofercie więc można sobie dobrać większy, mniejszy w zależności od miejsca gdzie najczęściej żel się będzie stosować. Na bóle migrenowe, czy bóle zęba lepsze będą te mniejsze okłady, ale już na bóle kręgosłupa to duży żel będzie lepszy.

Odnośnik do komentarza
Gość KArolinka11

Syn teraz biega z dzieciakami codziennie ;) Wraca ze strasznymi siniakami czasami. Robię mu zimne okłady takim małym żelowym kompresem Flex. Zgrabna rzecz, idealnie na siniaka się przykłada. Podwiązuję kompres najczęściej paskiem męża skórzanym delikatnie i syn dyskomfortu nie odczuwa. Bardzo szybko schodzą siniaki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...