Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Margeritka
Jaka fryzura Waszym zdaniem jest praktyczna przy dzieciach?

nigdy sie niei zastanawialam czy moja fryzura jest praktyczna przy dzieciach:wink:
zazwyczaj mam fryzure taka jaka mi sie podoba w danym momencie...chyba ze fryzjer spitoli robote:wink:

obecnie mam poldlugie z grzywka

jakie fryzury chciałybyście nosić?

bez odrostow:sofunny:

wlasnie fryzjer wyslal za mna list gonczy:lol:

Odnośnik do komentarza

a ja mam bardzo długie, bardzo grube i ciężkie, cieniowania się boję, bo kiedyś mi się włosy bardzo po tym rozdwoiły, wiec to odpada, lubię długie, ale rozpuszczone nosze tylko na jakieś okazje, a na co dzień zbieram je spinką, bo gumka tego nie utrzyma, ide do mojej fryzjerki, zeby coś mi wymyśliła, pewnie skrócę do ramion i bedzie lżej

Odnośnik do komentarza

Margeritka
a ja mam bardzo długie, bardzo grube i ciężkie, cieniowania się boję, bo kiedyś mi się włosy bardzo po tym rozdwoiły, wiec to odpada, lubię długie, ale rozpuszczone nosze tylko na jakieś okazje, a na co dzień zbieram je spinką, bo gumka tego nie utrzyma, ide do mojej fryzjerki, zeby coś mi wymyśliła, pewnie skrócę do ramion i bedzie lżej

Margeritka ja też mam bardzo dużo włosów i u mnie sprawdza się właśnie cieniowanie, nie tylko przy twarzy, ale na całej głowie i oprócz tego degażowanie (cieniowanie takim specjalnymi nożyczkami). Może od tego Ci się rozdwoiły, bo te nożyczki rzeczywiście szarpią bardziej niż obcinają?
Ja w sumie nie widzę u siebie rozdwojenia, ale podcinam bardzo regularnie co 2,5-3 miesiąca.
Ale ja właśnie dzieki temu cieniowaniu jako tako wyglądam, bo bez tego istna szopa. Po wycieniowaniu, włosów mniej i poza tym zdecydowanie lżejsze, co też na ich wygląd dobrze wpływa.

Odnośnik do komentarza

Margeritka moja ciotka ma tyle włosów, że nikt nie chce jej strzyc. Do jakiego fryzjera nie poszła, kazdy tylko się krzywił, ze z jej włosami to nie bardzo można coś sensownego zrobić. Z tego powodu od lat nosiła grubego kucyka/warkocz. Ostatnio trafiła na fryzjera mężczyznę, który widząc ją powiedział, że da sobie radę. Ścieniował jej włosy przy prawie samej skórze, ze 2/3 włosów jej ubyło a nadal ma bujną fryzurę. Wygląda super, świetnie się czuje, no i najwazniejsze, że trafiła na fryzjera który zna się na rzeczy i nie ocenia (jak było do tej pory). Szukaj dobrego fachowca, a na pewno wymyśli coś fajnego.

Odnośnik do komentarza

iszmaona
Margeritka moja ciotka ma tyle włosów, że nikt nie chce jej strzyc. Do jakiego fryzjera nie poszła, kazdy tylko się krzywił, ze z jej włosami to nie bardzo można coś sensownego zrobić. Z tego powodu od lat nosiła grubego kucyka/warkocz. Ostatnio trafiła na fryzjera mężczyznę, który widząc ją powiedział, że da sobie radę. Ścieniował jej włosy przy prawie samej skórze, ze 2/3 włosów jej ubyło a nadal ma bujną fryzurę. Wygląda super, świetnie się czuje, no i najwazniejsze, że trafiła na fryzjera który zna się na rzeczy i nie ocenia (jak było do tej pory). Szukaj dobrego fachowca, a na pewno wymyśli coś fajnego.

Facet to potrafi :)))

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...