Skocz do zawartości
Forum

Prosimy o głosik :)


antalis

Rekomendowane odpowiedzi

graz1974- bobovita:) i chusty. Gratuluję wygrania bonu. Mi udało się w styczniu wygrać. A wiesz może do kiedy mozna go zrealizować, bo ja oprócz wiadomości e-mail od nich nie dostałam żadnego potwierdzenia np. pocztą, i nie posiadam bonu na papierze

witam:) Mogłabym prosić o głos na kubek http://www.facebook.com/pages/BoConcept-Tr%C3%B3jmiasto-Gdynia/167704063277084?sk=app_381494288601702
Lista ---Edyta Nowakowska;)

Serdecznie dziekuję i pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza

edziaflower
graz1974- bobovita:) i chusty. Gratuluję wygrania bonu. Mi udało się w styczniu wygrać. A wiesz może do kiedy mozna go zrealizować, bo ja oprócz wiadomości e-mail od nich nie dostałam żadnego potwierdzenia np. pocztą, i nie posiadam bonu na papierze

niestety nie dostałam takiej informacji...
próbowałam i dodałam do koszyka np. golfik to od razu mi się odjęła ta kwota z bonu...

jeszcze nic nie zakupiłam, a Ty masz coś na oku. Szkoda, że bon może stanowić u mnie tylko 25% ceny zakupu

Odnośnik do komentarza

edziaflower - emaluch głosik 5, serduszki klik
emaran - serduszko klik, LL nie mogę,
Anka01 - zagłosowano
agusia20112 - serduszko klik
kamka88 - emaluch nie mogę, Haribo 54,55, serduszko nie mogę... chyba tylko 3 głosy można oddać, tak?, Lovella 19
madziuleczka1985 - BB 276
bursztynka - BB 25, emaluszek nie mogę, a ten 2 link nie działa - nie wiem czy to był też do głosowania
slonce246 - serduszko nie mogę, Paczka 576

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...