Skocz do zawartości
Forum

jak wygląda jajo płodowe??


18ewka18

Rekomendowane odpowiedzi

18ewka18
Witam serdecznie
Mam pytanie jak wygląda jajo płodowe? Okres spóźnił mi się o 12 dni ale ponieważ nie mam regularnego okresu nie robiłam testu. Natomiast dzisiaj mam 6 dzień miesiączki i po przyjściu z pracy na wkładce zauważyłam ..(coś - nie wiem ) owal czerwono -siny o średnicy ok 1 cm. Czy może to być wczesne poronienie?

Nie jestem specjalista ale tez mialam kiedys taki przypadek. To cos wygladalo jak kawalek watrobki :) zanioslam to do ginekologa zeby pokazac, bo tez bardzo sie wystraszylam - okazalo sie ze to kawalek endometrium czyli tej tkanki ktora schodzi w czasie miesiaczki i jest to jak najbardziej naturalne i niegrozne po prostu czasem sie to zdarza. Dodam ze dzien wczesniej bylam na silowni i duzo pojezdzilam na rowerku wiec to moze byla jakas przyczyna.
Mysle tez ze gdyby mialo to byc zaplodnione jajeczko to chyba nie mialoby jeszcze tak duzej srednicy.
Chyba nie ma powodu do zmartwienia. Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny dzięki za odpowiedź - tylko u mnie to naprawdę wygląda na jajko a nie na kawałek wątróbki lub też jakiegoś gęstego śluzu. Jest gładkie i jakby w błonce. Mam nadzieje że to faktycznie tak jak mówicie nie było jajko. Wizytę u ginekologa mam dopiero za 2 dni dlatego się denerwuje, wolałabym mieć to już za sobą.:(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...