Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Reggeneracyjna

Czy kreska na teście ciążowym musi być SUPER WYRAŹNA?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aga12

ja też miałam bladziutką ale to bardzo bladziutką kreskę na teście i za 9 mcy zostałam szczęśliwą mamą:)))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Blada kreską oznacza że coś się święci ;)
Czasem jest wszystko w porządku i wykazuje ciąże, a czasem że ciąża prawie była (tak jak w moim przypadku, nie doszło do zagnieżdżenia)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie! okres spóźnia mi się 2 tygodnie. Zrobiłam 3 testy: 1 w dniu spodziewanej miesiączki, 2 po tygodniu, a 3 po kolejnym tygodniu... Każdy robiłam z porannego siusiania. I tak oto po 2 tygodniach od spodziewanego dnia miesiączki pojawiła się taka bladzina (zdj), ale po pewnym czasie przybierała na siłe, ale nie byłam w takim kolorze jak ta kontrolna. Więc do Was mam pytanie-Czy mogę mieć pewność, że jestem w ciaży? Nie mam żadnych oznak ciążowych... piersi bolą owszem ale myślę, że to wina torbieli,które ostatnio mi wykryli. Dzisiaj zrobiłam BeteHCG, ale wynik dopiero w czwartek popołudniu wiec do tego czasu oszaleję. Na razie nic nie mówiłam narzeczonemu bo boję się jednak, że to fałszywy alarm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AlicjaK

Aleksa,
Pewność daje beta ale Twoje testy wyglądają na pozytywne.
Trzymam kciuki i dużo zdrówka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja druga kreseczka była bardzo niewyraźna przy pierwszym i przy drugim dziecku (bo szybko robiłam test), ale za każdym razem byłam w ciąży :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie!!! wczoraj odebrałam wyniki BetyHCG (600,600 mIU/ml) .... i jak zobaczyłam wynik to w oczach od razu pojawiły się łzy... łzy szczęścia!!!Pobiegłam zaraz do sklepu z akcesoriami dla maluszków i zakupiłam śpioszki z napisem "Najlepszy Tata" ... przyszłam do domu ładnie zapakowałam prezent dla moje TŻ do pudełeczka dołączyłam również test ciążowy, który widziałyście i mu wręczyłam... gdy otworzył.. miał łzy w oczach wstał i tulił mnie i powtarzał, że bardzo mnie kocha!!!! Mateczko jak ja się poryczałam....!!!! Niestety mój gin nie odbiera więc chyba mnie czeka wycieczka do innego bo już nie mogę się doczekać USG!! by sprawdzić czy na pewno wszystko jest w porządku i zobaczyć już serduszko!!!! Do tej pory nie mogę uwierzyć, że jestem w ciąży!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aaaaa1

Witam. Może i ja odświeże bo strasznie się martwie.
Od tygodnia robie testy ciązowe. codziennie z porannego moczu i codziennie wychodza mi słabe kreski . strasznie sie martwie. jestem juz 5 dni po terminie spodziewanej @ a kreski nadal słabe a na @ sie nie zapowiada.
pomóżcie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie kreska byłą praktycznie niewidoczna i pojawiła się po ponad 10 minutach dopiero. To częste w bardzo wczesnej ciąży. Za tydzień kreska powinna już być gruba i ciemna :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zygza

Mam to samo pytanie co w temacie.
Nie chce iść na badanie krwi bo nie lubię igieł.
I nie dam się kłuć tym bardziej jak się okaże że nic nie ma :P
te kreski muszą być zawsze takie jak na obrazkach bo u mnie to ledwie widać, ale coś tam widać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Testowa nie musi być taka sama jak kontrolna :) Tu masz moje pozytywne testy od góry od najwcześniej zrobionego (11dpo) do najpóźniej (ok 21dpo).
Powodzenia :)

monthly_2016_05/czy-kreska-na-tescie-ciazowym-musi-byc-super-wyrazna_48108.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3yx8djl2kxjuj.png

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e4lq1m8g1.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kacha Z

Hej. Mam mętlik : wczoraj miałam dziwne brązowe plamienie jednorazowe , dziś rano zrobiłam test i wyszła bardzo jasna różowa kreseczka , ciąża??
Wcześniej jak robiłam testy zawsze były negatywne i żadnej ani nawet zarysu kreseczki nie było...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kacha Z

U mnie wyglądał dokładnie tak samo dziś rano , czyli wychodzi na to , że jednak ciąża ...?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chcę Ci mieszać w głowie, ale jak mi wyszły 2 takie same to juz dzwoniłam do lekarza żeby się umówić na potwierdzenie ciąży :) idź nawet prywatnie, będziesz spokojniejsza.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlsg18a0iy9jpg.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na usg nic jeszcze nie było widać. Lekarz potwierdził wczesną ciąża :) dla tego teraz się oszczędzamy i 22 -go pierwsza wizyta na której zobaczę moje małe cudo <3 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...